Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O to mi właśnie chodzi.A pisząc o chorobie miałem na myśli coś juz bardzo poważnego (a to już obserwując pieska można w pewnym stopniu stwierdzić).Reasumując -jeśli ktoś nie stwierdzi,że widzi coś niepokojącego to Go biorę (byle szybko, bo nie mam zimowych opon i wtedy przy złej pogodzie trzeba by było czekać.A do Sylwestra ma być znośnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']BIORĘ.Dziś już nie mam siły.Szczegóły ustalimy jutro .Mój nr 605 788 694.Daj swój na PW.Dziękuję[/QUOTE]

:multi: ale się cieszę! mój tel 608 464 683

a podwójnie się cieszę bo własnie dzwoniła do mnie Pani od Zosi :loveu: jak ja uwielbiam z Nią rozmawiać :loveu: tyle zachwytów to nad żadnym psem nie słyszałam jeszcze :lol: Zosia to wielki pieszczoch, kochana, tulona, wybawiona, uwielbia się wałkonić po łóżkach, bawi się jak kotek leżąc na placach i przebierając łapkami :lol: aaaa

Link to comment
Share on other sites

Drago od wczoraj jest już poza schroniskiem :multi: jurmar ogromnie Cię przepraszam, że tyle stresów z tym wszystkim... ale nie miałam na to wpływu - pokomplikowało się transportowo bo zepsuł się samochód, który miał przywieźć całą ekipę z Jędrzejewa - czyli Drago i 4 syberiany do Fundacji Zwierzęca Polana, i jeszcze koń miał jechać... samochód się zepsuł więc z Wawy wyjechał inny - teraz są w drodze powrotnej. Całe szczęście, że jurmar ma gdzie się zatrzymać w Żyrardowie.

Czekamy na wieści - oby już pech się skończył!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy właśnie z Dragusiem od weta.Ogólny stan zdrowia -niezły.Musiał mieć ciekawą przeszłość ,bo pod skórą ma śrut.Mieliśmy trochę kłopotów przy transporcie,ale to już przeszłość.Nie będę się rozpisywał ,ba wiadomo,że dla każdego właściciela jego piesek jest naj... Napiszę tylko ,że i dla Dragusia i dla mnie warto było...Jest to dla mnie pies IDEAŁ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...