Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

A u nas Mentor sie tak zadomowił, że trudno uwierzyć że on tu mieszka od 3 miesięcy, bo zachowuje się jakby całe życie mieszkała z nami i nigdy nie był w schronie. Jest takim cudnym misiem. codziennie wieczorem woła mnie na dywan do turlania i jeszcze instruuje dokładnie co mam robić i gdzie go miziać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamiast pączka zjedz muffina - Rudzia zaprasza do wirtualnej kawiarenki :smile:
[B][COLOR=deepskyblue]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223209-Zamiast-p%C4%85czka-muffin-%29-Dla-Kumpla-i-Gucia-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-16.02.-do-p%C3%B3%C5%82nocy?p=18648234#post18648234"]MUFFINY U RUDZI [/URL][/COLOR][/B]

[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/hg/ui/riq2/ty0Hzo40MaHyZVcs8X.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

najpierw trzeba sprawdzić dom - tu są ludzie z Bolesławca:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190962-Boles%C5%82awieckie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-przystanek-przed-schroniskiem[/url].

jakby był ok i w 100% zdecydowany to może od kajak dałoby się coś wykombinować - tylko czy pani by się dołożyła jakiś grosz do transportu? kajak w jakiej miejscowości Ty mieszkasz bo zapomniałam a chcę sprawdzić jaka odległość od Ciebie do Bolesławca, my na pewno się dołożymy do transportu jak to będzie dobry dom bo Malik zasługuje na to a nie oszukujmy się - kolejki się nie będą po niego ustawiać

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko już napisałam do Pani w sprawie dołożenia grosza do transportu, czekam na odpowiedź. Dokładnie tak jak mówisz, jeśli domek okaże się fajny to szkoda zmarnować takiej szansy :) Babeczka przez telefon brzmi naprawdę fajnie. Ale wiadomo, że warto domek sprawdzić. O tym też napisałam Pani Anicie z Bolesławca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajak']Ja w piatek jade po niego mam do przejechania ok 600km.mam nadzieje ze pogoda nie pokrzyzuje mi planow.Niestety do Boleslawca jest za daleko.mam nadzieje ze cos sie wymysli z transportem.Fajnie ze jest zainteresowanie chlopakiem.[/QUOTE]
czyli do schroniska macie 300km??? a do bolesławca od Was ile jest???

Link to comment
Share on other sites

Ja wracam z Zakopca z dziecmi a mieszkam blisko Srody Wielkopolskiej do Poznania mam ok 35km,smieje sie ze co wezme psa to ma szybko dom co prawda to bedzie trzeci :evil_lol:
ale fajnie by bylo gdyby domek wypalil,to widac ze to fajna pies,mam nadzieje ze dojade:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda79']Pani Anita z Bolesławca powiedziała, że może dołożyć się do transportu :) wyraża też zgodę na wizytę przedadopcyjną :)
Ze Środy Wlkp. do Bolesławca jest ok 194 km[/QUOTE]

ooo to już jest całkiem do pokonania odległość, tylko musimy znaleźć kogoś kto ją pokona za zwrot kosztów

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniacki konkurs dla każdego psiaka/kociaka i super zwierzaka!!!

[SIZE=5][FONT=Impact][SIZE=7] [COLOR=red]MAM PSIAlent
[B][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=black]
Jeżeli Twój pies/zwierzak przejawia utalentowanie w dziedzinach różnych różnistych zgłoś się do nas!!!

Jest szansa na wygranie 7 ekstra zestawów marketingowych dla wybranych psiaków w potrzebie!!!

A wiecie co jest najlepsze?
Bawimy się kosztem zadłużonej Rozi :evil_lol:

Zajrzyj do nas ;-)

klik w banerek:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223242"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jAeUU3y1RNo/Tz1qsIRKkyI/AAAAAAAAMCY/PFuHt1MQ15U/s400/mam-talent.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajak']Dziewczyny katastrofa juz pisalam do Marty.mam awarie samochodu.z Zakopanego dojechalam dopiero nad ranem a wyjechalam o 9 rano.nie wiem co mam robic moze pociagiem ktos go przewiezie.jestem zalamana i wykonczona.[/QUOTE]
A może by ktoś Malika podwiózł do kajak za zwrot kosztów paliwa ja się dołożę tak jest już blisko aby Malik został wyciągnięty ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Farmerka, jej córka w poniedziałek mogłaby go zawieść do Poznania, ale trzeba go jakoś jutro z Piły przetransportować do Farmerki do huty Szklanej. Ja niestety obiecać nie mogę do Piły mam prawie 60km do Farmerki z piły chyba 70km a żeby wyjechac od nas z tuczna gdziekolwiek to mistrzostwo swiata, drogi w mojej okolicy to istny armagedon, zwłaszcza Tuczno Trzcianka nikt tej drogi nie sypie i jest totalne lodowisko a ja średnio potrafie auto z poślizgu wyprowadzić, do tego niedawno stłuczkę mielismy a dzisiaj się stacyjka zepsuła:( masakra nawet telefonicznie jestem ograniczona jeszcze nigdy tak szybko nie wygadałam abonamentu, dzisiaj miałam byc tez w Jędrzejewie no i się nie udało......jak sie wali to wszystko na raz......

Link to comment
Share on other sites

Dobra dziewczyny ja postaram się coś wykombinować, może namówię mojego męża na podróż, tylko teraz kwestia taka czy Kajak dasz radę podjechać po chłopaka do Poznania. Ja do Poznania mogłabym go podrzucić. Podaję swój numer telefonu 602 259 993. W poniedziałek dziewczyny z Bolesławca będą robiły wizytę przedadopcyjną, u pani Anity jak wszystko wypadnie pomyślnie, to trzeba będzie szybko kołować transport do Bolesławca.

Edited by Magda79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...