Jump to content
Dogomania

Witam i pytam - sznaucer mini :)


hasgaliel

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea00']ja niestety mojego nie wystawiam, chciałam go dopuścic ale nie mam w pobliżu takiej suczki, najwięcej jest czarnych zostawiłabym sobie po nim szczeniaka, ma świetny charakter[/quote]


no cóż, ja tez będę miał pieska, więc możemy umówić sie co najwyżej na spacer :razz:

Link to comment
Share on other sites

To ja też cos napiszę. :lol:

Mam trzy sznaucerki miniatury czarno-srebrne - suczki. Raz miałam szczeniaki - jedna sunia została u mnie.

Z własnego doswiadczenia mogę powiedziec, że z większego szczeniaka bedzie większy pies.
Jesli jest po amerykańcach to weź mniejszego. Obecnie jest tendencja u miniatur do przerastania. I pamiętaj, ze miniaturom (szczeniakom) nie podaje sie witamin, a wyłacznie wapno, ze wzgledu na to przerastanie.
Wapno podawaj az piesek zmieni zęby.
Moja koleżzanka jest kierownikiem sekcji sznaucera w Szczecinie i to ona mi udzielałaą różnych porad. A kryłam własnie jej pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']To ja też cos napiszę. :lol:

Moja koleżzanka jest kierownikiem sekcji sznaucera w Szczecinie i to ona mi udzielałaą różnych porad. A kryłam własnie jej pieskiem.[/quote]

Możesz mi powiedzieć ,jak nazywa się ten piesek którym kryłaś????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']To ja też cos napiszę. :lol:

Mam trzy sznaucerki miniatury czarno-srebrne - suczki. Raz miałam szczeniaki - jedna sunia została u mnie.

Z własnego doswiadczenia mogę powiedziec, że z większego szczeniaka bedzie większy pies.
Jesli jest po amerykańcach to weź mniejszego. Obecnie jest tendencja u miniatur do przerastania. I pamiętaj, ze miniaturom (szczeniakom) nie podaje sie witamin, a wyłacznie wapno, ze wzgledu na to przerastanie.
Wapno podawaj az piesek zmieni zęby.
Moja koleżzanka jest kierownikiem sekcji sznaucera w Szczecinie i to ona mi udzielałaą różnych porad. A kryłam własnie jej pieskiem.[/quote]

dzięki, cenna rada, nie słyszałem o tej tendencji do przerastania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Kryłam pieskiem Sasquehanna Domingo (może pokręciłam pisownię przydomka). Ale piesek w październiku zaginął. :-(

A kryłam 7 lat temu. Więc dawno.

Moje suńki mają 11, 7 i 6 lat.[/quote]

ach tak , a może wiesz coś więcej o Sasquehanna Harcerz?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...