Jump to content
Dogomania

Kundelek czeka az go ktos pokocha - okolice Legionowa - pilne!!!!


RAnia

Recommended Posts

Z forum fretkowego - pilne
[url]http://www.fretki.org.pl/forum_new/viewtopic.php?f=29&t=18250&start=0[/url]
[QUOTE]Witam, do oddania jest piesek, nieduży (mi sięga prawie do kolan), piesek nie ma imienia,nie posiada szczepień i książeczki zdrowia.
Obecnie przebywa na podwórku, ma swój kojec i budę. Piesek jest bardzo zaniedbany ale jest radosny i łagodny, ma piękne białe ząbki, jeśli nie znajdzie się ktoś kto go przygarnie i pokocha, zostanie wywieziony i wypuszczony.
Piesek jest kudłaty, ma długą sierść, po kąpieli i wyczesaniu na pewno wyglądałby pięknie.
Postaram się zrobić jakieś zdjęcie ale to nie dziś.
Psiak w grudniu skończy rok.
Oczywiście jest do oddania za darmo. Miejscowość: okolice Legionowa.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1119/4f19e1604e675bf2med.jpg[/IMG]


zmień tytuł. Wpisz ze młody kudlacz może w kazdej chwili byc wywieziony do lasu (bo rozumien ze tak może sie stać?)
to sliczny psiak, powinien szybko znaleźć dom..
upros teściów jo jeszcze chwile czasu.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie chodzi mi o to. Pies na pewno nie będzie mógł zostać dłużej. Po tygodniu wrócą Rodzice koleżanki z psem, który nie toleruje innych psów.
Z drugiej strony jeśli ma być wywieziony to lepiej szukać kolejny tydzień, może się uda... Sama nie wiem nie zrobić... Chyba, że w między czasie będziemy szukać Mu hotelu i deklaracji na hotel... to zawsze jakieś rozwiązanie

Link to comment
Share on other sites

"Oto dzisiejsze zdjęcia pieska. Są chętni na dom tymczasowy dla niego.Starsi ludzie, którzy kochają zwierzęta, mieszkają w bloku.
Proszę pomóżcie mi. psiak nie jest duży pleckami sięga mi do kolan. Jest bardzo wesoły i nie agresywny. Osobiście nie mam zbytnio czasu się nim zająć jak należy bo mam sprawy pogrzebowe i mieszkaniowe na głowie.
Najlepiej jakby ktoś miał dom z ogrodem by psiak mógł się wybiegać. Jest bardzo "żywym psem".
POMÓŻCIE PROSZĘ "



Oto wiadomość z fretki.org.pl

WYdaje mi się, że dobry jest chociaż dom tymczasowy w bloku, z psem można biegać ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak,piesek w ostatecznosci,moglby znalezc sie na dt u moich dziadkow,ale tak jak mowie,jest to naprawde ostatecznosc,sa to mocno starsi ludzie,a 9 miesieczny szczeniak moze dac im niezle popalic,dlatego mimo wszystko szukamy dalej,albo zbieramy deklaracje na hotelik dla malucha.
Czy ktos moglby polecic jakis dobry hotelik ?

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Nazywam się Marta, to ja dałam ogłoszenie o piesku na fretkoforum i dzięki Ani ogłoszenie znalazło się tu. Postanowiłam się zarejestrować by móc czasem coś napisać.
Piesek nakarmiony i wybiegany ale proszę pomóżcie mi znaleźć mu domek. Niedługo się wyprowadzam od teściów. Mam trochę nieciekawą sytuację, teraz póki mogę zapewnię mu jedzenie, nic więcej. Nie mogę zapewnić mu opieki weterynaryjnej. Nie wiem co robić,pytałam już wszystkich znajomych.
podaję swój nr gg 22743641-Marta (dla osób zainteresowanych, które mogą pomóc), najczęściej jestem wieczorem.
Może wspólnymi siłami znajdziemy mu domek. Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85']Tak,piesek w ostatecznosci,moglby znalezc sie na dt u moich dziadkow,ale tak jak mowie,jest to naprawde ostatecznosc,sa to mocno starsi ludzie,a 9 miesieczny szczeniak moze dac im niezle popalic,dlatego mimo wszystko szukamy dalej,albo zbieramy deklaracje na hotelik dla malucha.
Czy ktos moglby polecic jakis dobry hotelik ?[/QUOTE]

Bardzo polecam hotelik u Ulka12, okolice Czestochowy - troche daleko...
U Uli byl forumowy Leon - bardzo podobny do tego psiaka, znalazl szybko domek u fajnych ludzi.
A moze warto sprobowac u Twoich Dziadkow, a w miedzy czasie szukac psiakowi domku, To piekny kudlacz, po kapaniu i z super zdjeciami szybko znajdzie domek,
Moge mu zrobic allegro i inne ogloszenia, tylko potrzebuje troszke lepsze zdjecia;)

I jeszcze Doti szukala kontaktu

Link to comment
Share on other sites

A cos blizej Warszawy ? Piesek znajduje sie w okolicach Legionowa.Dziadkowie to ostatecznosc,bo to dwoje 87 i 89 latkow,schorowanych jak to na ten wiek przystalo,piesek by u nich przebywal ja bym im we wszystkim pomagala.Staramy sie znalezc wszelkie mozliwe sposoby zeby chlopakowi pomoc,jezeli sytuacja bedzie na ostrzu noza to wtedy zabieram chlopaka do dziadkow .Na ta chwile Marta sie nim opiekuje i piesek jeszcze moze tam zostac,niedlugo bo niedlugo ale mamy jeszcze troche czasu,no i mamy miejsce na ewentualna opcje mega awaryjna.

Doti juz dostala ode mnie kontakt :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']jesli on nawet szczepienia na wscieklizne nie ma to chetnie zawiadomomie kogo trzeba chociaz mandat wlaciclele wywozacy psy do lasu zaplaca-a zabierajac psa niesczepionego cwokom robicie przysluge[/QUOTE]

Rozumiem Twoją złość, bo siedzę na fretkach i tam są różne przypadki. Może zostawmy na razie wszelkie złe uczucia i szukajmy domku. Poza tym, nie jestem ćwokiem, chcę pomóc psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...