Jump to content
Dogomania

Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!


koelka

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja myślę, że może dać spokój z tym goleniem. Raz że nie wiadomo czy będą chcieli, a dwa to jeszcze ogolą go na szybko i nie wiadomo jak. Może zostawmy to przyszłym właścicielom. I tak wygląda i pachnie dużo lepiej. On ma raczej włosy nie sierść, bo są miękkie jak puch, nawet fryzjerka tak stwierdziła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Doszła dziś obróżka ze smyczką dla Dredzika od asia-s - bardzo dziękuję:) I wpłata na transport 50 zł. Od Anuli również. Zrobię w pierwszym poście rozliczenie, żeby było wszystko jasne.[/QUOTE]

o to nasza poczta jak blyskawica, ja sie martwilam aby do do wyjazdu doszlo a tu prosze - sroda :-)
Dredziu szykuj sie - juz teraz bedzie tylko lepiej, tak na marginesie - te kudlacze mnie wykoncza psychicznie;) - straszną mam do nich slabosc

Link to comment
Share on other sites

Dredzik spędza dziś ostatnią noc w schronisku:) Jutro rano wyruszam z nim do Wrocławia, jeszcze dziś wieczorem domówię tylko z Państwem godzinę, bo oni będą jechać z Sosnowca, wiec żeby być na miejscu mniej więcej o podobnej godzinie. Trzymajcie kciuki za naszą podróż i oby to był początek lepszego życia dla naszego kudłacza:)

Link to comment
Share on other sites

tak, rozmawiałyśmy kilka razy .... droga ok, żadnych niespodzianek nie było, Dredzik trochę się kręci, ale raczej z nudów niż ze stresu. Nie wymiotował ani innych potrzeb w aucie nie załatwił ;-) Jak ostatnio rozmawiałyśmy, to Ela juz ustalała konkretne miejsce spotkania z Państwem, myśle, że Dredzik już jest z nimi :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...