Jump to content
Dogomania

Elmo już w nowym domu!!!:-)


Amanita

Recommended Posts

Z tego co mi wiadomo to na jutro już nie Lublin tylko Rzeszów albo Przeworsk.
Do przeworska pociągiem wygląda to tak;[COLOR=#d3d3d3][B]km [/B][/COLOR][B]333[/B] [CENTER] [COLOR=#d3d3d3] [B]kl. 2 [/B][/COLOR][B]87,50[/B] zł [CENTER][COLOR=#d3d3d3][B] kl. 1 [/B][/COLOR][B]126,25[/B] zł [/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]


A Samochodem tak;
[B]Trasa z Okrężna (Żory) do Przeworsk[/B]

Opis Droga Czas Odległość Początek trasy w punkcie Okrężna (Żory)
Jazda ulicą Okrężna
Zmiana ulicy z Okrężna na Boryńska
Zmiana ulicy z Boryńska na Al. Armii Ludowej
Wjazd z ulicy Al. Armii Ludowej na drogę 93
Zmiana drogi z 93 na 92
Zmiana drogi z 92 na 93
Wjazd do miasta Katowice 93
Zmiana drogi z 93 na A4 A4 (CHYBA PŁATNA!!)
Przejazd przez miasto Kraków A4
Wjazd do miasta Kraków A4
Zmiana drogi z A4 na 7
Zmiana drogi z 7 na 4
Wyjazd z miasta Kraków
Przejazd przez Brzesko 4
Przejazd przez miasto Tarnów 4
Przejazd przez Ropczyce 4
Początek trasy krajobrazowej 4
Koniec trasy krajobrazowej 4
Przejazd przez miasto Rzeszów 4
Dojazd do punktu końcowego Przeworsk
Czas jazdy O.K 03:16
Odległość O.K.280Km

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Wybaczcie pytanie świadczące o kiepskiej ocenie z geografii - czy bliże mamy ten Lublin czy Łańcut. Bo już sama nie wiem. I czy jadąc jutro z Panią (gdyby się zgodziła) - do Lublina, jedzie się przez te okolice o któych mówi p. Kasia (Łańcut itp).
Może lepiej jutro do Łańcuta.
Kurcze - taka szansa - już nie wiem, co wymyslać.[/quote]
Z miejscowości Lublin-Łańcuch jest odległość o.k.160km

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']z Gliwic do Żor nie jest daleko, może ta osoba mogłaby podjechać po psa po drodze (jeśli się okaże że nie ma kto z nim pojechać-za zwrot kosztów)? A czy przyszła właścicielka psa nie może zaczekać jeden dzień w Lublinie? Tyle pytań, :roll:
to ja może zapytam ją mailem.;)[/quote]
Może pojedziesz z nim pociągiem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amanita']Rozmawiałam wczoraj z Kasią i powiedziała, że będzie dzisiaj w Lublinie do południa. Później wyjeżdża do domu i jeśli nie zdążymy dzisiaj nic zrobić, to Elmuś musiałby pojechać w inny dzień, ale nie do Lublina, tylko w grę wchodzi Łańcut albo Przeworsk, albo Rzeszów (najlepiej Przeworsk).[/quote]

odpowiedzi brak a już 14 więc pewnie Kasia jest w drodze do domu. Wygląda więc na to, że pozostała 2 opcja transportu.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Anielico dziękujemy bardzo za zaangażowanie:loveu: Elmuś jeszcze dzisiaj będzie w swoim nowym domku:multi::multi::multi::multi: Wszystko już uzgodnione. Niezastąpiony wujcio za jakieś trzy godziny zabiera Elmusia w jego podróż życia:multi::multi::multi::multi::multi:
Aż mi się żyć chce:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']Pani z Gliwic może zabrać pieska. Ale nie pojedzie po niego do Żor, trzeba go dowieźć najpóźniej na 7.oo rano. W Lublinie będzie ok. 12.00.
Numer do Pani mogę podać na pw, jeżeli trzeba, tylko nie wiem komu.[/quote]

Nic z tego nie bedzie bo nikt dzisiaj nie zgłosił do biura że psiak ma jechać,nikt sie nie umówił na konkretną godzinę odbioru psa jutro.
Elmo siedzi nadal w kojcu , bez szczepienia.

A to wszystko pewnie wina Admina :cool3::cool3::cool3::cool3:

A jutro też by nikt z nim nie pojechał do Gliwic tak jak nikt nie był chętny jechać z Mirrą do Katowic.

Sorry Anielica za zamieszanie!!!!!!!!
Dzięki za załatwienie transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChILLI']Ja nie widze klapy!! Przecież są pociągi prawda???????????????????
Dlaczego większość się ogranicza tylko do internetowego "hop"??[/quote]

Sorry CHilli - wiem że moja pomoc z uwagi na odległośc może ograniczyc sie na szukaniu i próbie organizowaniu psiako domków i pilnowaniu aukcji i ogkłoszeń oraz podciąganiu wątków. Wiem, słusznie piszesz, że to za mało. Ale mieszkam daleko od Żor - nie dam rady więcej - nie mam takich mozliwości.
Tak jak obiecałam, dokładam pozostałą kwotę do transportu psiaka. prosze na priva o podanie numeru konta i brakującej kwoty.

ANIELICO - nie było zamieszania, tylko dziewczyna dzis pojechała już z Lublina gdzieś w rzeszowskie - i stąd trzeba było jednak zmienic plany, gdyz jazda jutro do Lublina nie miałaby sensu - nie miałby psa kto odebrać.
Wielkie dzieki Aniołku - za pomoć. Jesteś kochana. Postaramy się zrewanżowac pomoca jak tylko będzie to mozliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...