Jump to content
Dogomania

Husky czy wilk?


HUSKYTEAM

Recommended Posts

Na forum rajdów terenowych uczestnicy piszą, że widzieli wilki. Nawet jest zdjęcie, zrobione z wnętrza terenówki.

Tyle, że moim zdaniem to haszczaki i to w typie wystawowym, nawet ten na pierwszym planie ma obrożę... Jak to jest, Waszym okiem?

[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3536/wilkise5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Też tak myślałem, ale się powoli wyjaśnia: te psy tam siedziały ponoć cały czas, podczas wytyczania trasy i całego rajdu. W sumie nieźle, jak na syberii... jak ci potrzebny zaprzęg to brzęczysz miską i z lasy wybiega stado "wilków", gotowych do pracy :)[/quote]
Czyli co? Zagubione czy nie...? :-( Moze warto je wylapac stamtad...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam! To na pewno haszczaki, gołym okiem to widać. Coś mi to przypomina. Gdy wychodziłam na spacer z moją - koś podejrzewał, że mam kota na smyczy, ale szybko tą osobę uświadomiłam, że husky- 6 lat temu ta rasa nie była taka popularna. ;);););););););)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Na forum rajdów terenowych uczestnicy piszą, że widzieli wilki. Nawet jest zdjęcie, zrobione z wnętrza terenówki.

Tyle, że moim zdaniem to haszczaki i to w typie wystawowym, nawet ten na pierwszym planie ma obrożę... Jak to jest, Waszym okiem?

[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3536/wilkise5.jpg[/IMG][/quote]
oglądaliśmy to zdjęcie ze znajomym leśniczym w sporym powiększeniu i raczej na wilka to nie wygląda to nie to ubarwienie i sylwetka to są na pewno psy jakie nie powiem bo nie jestem ekspertem ale leśniczy mówi to nie wilki tym bardziej ze Pan Darek ma do czynienia z wilkami na co dzień jak nie haszczaki to malamuty .:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...