Jump to content
Dogomania

Mia -biała , wychudzona bokserka potrzebuje pilnie pomocy - zbieramy na hotelik .


aanka

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aanka']Doroto k .,prosilam ,abyś nie wchodziła na moje wątki ..tak będzie lepiej dla psów .
I nie martw się kto i gdzie za mną stoi ...
Hopaj inne wątki ...[/QUOTE]

Brak konkretnej odpowiedzi ................Jesteś żałosna.... szybko cię poznają.....

A z Mirkiem kontakt ma ... szczególny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']ale z sunia chyba nie jest cos nie tak, behawioralnie, zeby tam szla?
chodzi o hotel w bogatyni?
mamy miejsce u zizim, pamietajcie, 300zl miesiecznie, kojec.[/QUOTE]

nie nie do Marka do Bogatyni , Pan Mirek , szkoleniowiec , pomógł Azyrkowi , a że nie zakodowałam ze miejsce zaklepane jest to poddałam do rozmyślenia .

no to jak jest miejsce to nie ma na co czekać tylko Ania musi spisać deklaracje
ja po niedzieli wystawiam bazarek , bidulków dużo więc trzeba sie nagimnastykowac by znaleźć kasę :(

Jeśli pani z dzieckiem nadal chce zaadoptować Mię to przecież najpierw trzeba sprawdzić w miejscu innym niż przytulisko i trzeba mieć najmniej na miesiąc

Link to comment
Share on other sites

DZ woniłam do Mirka . i obecnie ma pieska na d.t ,ale ma się popytać jutro i mam zadzwonić .,ok 18.-ej.
Ale może, to nie będzie już potrzebne ,bo przed chwilą miałam tel., .. od p.Ali z S.O.S Bokserom i jest chętna Pani:p Z Gorzowa wlk. na Mię:lol:
Pani miała już 2 bokserki i bardzo jej się Mia spodobała :lol:.Chce jej dać chociaż d.t a potem stały .
Pani ma kotka , a także dziecii(5 i 11 LAT)...raczej w odwrotnej kolejności p owinnam napisać
Ale bardzo chce jej pomóc .
Wizytę może zrobić Kajusza , tak mi podpowiedziała p.Ala z Fundacji .
Jeszcze mam do niej zadzwonić ..
P.Ala mowiła ,ze nie powinno być problemów z dzieckiem ...
Mia się szybko otwiera .. na kudzi ,
Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Brak konkretnej odpowiedzi ................Jesteś żałosna.... szybko cię poznają.....

A z Mirkiem kontakt ma ... szczególny....[/QUOTE]

Teraz to już mocno przegięłłas Doroto k. .i to w bardzo perfidny sposób ..
LEpiej by było dla Ciebie ,aby p. Mirek tego nie przeczytał ..

Link to comment
Share on other sites

ale super!!!!!

bardzo sie ciesze :)
to zalatwiaj wizyte i niech sunia jedzie do domku predko :)
to od razu podpowiem, ze w legnicy jest PsiRatownicy, ktory pieski za kase wozi. ma wiec akurat po drodze i nie musi km nadkladac. pisz pozniej do niego. albo DziewczynaWloczykija, bardzo tanio, ale miala auto zepstute jakis czas temu, ona jest z zielonej gory, wiec tez po drodze :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Boksia znajdzie domek ... i tego jej z całego serca życzę.
Już nie będę wdawać się z anką w dyskusje na tym i na żadnym innym wątku. Niektórzy już ją znają, a niektórzy poznają.
Może niech przeczyta - aby nie było niedomówień - Mirka też obrażałaś i atakowałaś- o to chodzi i o nic innego.

Link to comment
Share on other sites

.
Bardzo sie ciesze doroto K. ,ze nie będziemy się spotykać na wątkach .,przynajmniej.
Niektórzy (TY ,I TWOJE KOLEŻANKI ), daj sobie spokój już ....


Z Mirkiem dawno się porozumieliśmy. i rozmawiamy .,nawet dzis tel.


Rozmawiałam tel z Panią Aleksandrą z Gorzowa .
jest obeznan a z boksiami i tematem psów ...
doskonale zdaje sobie sprawę z jakim psem może o czynienia .......
zRESZTĄ sama jutro może napisze ...:p

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ..
założyłam wątek ,ze psinka szuka pilne wizyty przed adopc. .ale cisza .na razie ..
nie ma żadneg o watku gorzowskiego ?/ ,nie wiesz może -trzeba by tę wizytę przeprowadzić szybko .
Chyba ,ze , jak Mirek znajdzie jakiś D.T to się ją wyciągnie ,aby już tam nie siedziała..:shake:
Fajny rachunek m iprzyszedł za kom. -120 zł.::flaming:

Może póżniej ludzie się odezwą ..
dziś jestem klapnięta ...

Link to comment
Share on other sites

P.Mirek może wziać boksię do siebie , na już ,do boksu zewn. .. potem ewentualnie mogłaby inna osoba do domu .
kwota od 150 -200 zł . -właściwie koszt karmy .chyba.
myślę ,ze trzeba ją wyciągnąć ,bo jak widać ciężko o wizytę nawet i może wszystko potrwać . Ja nie mam za już wydzwaniać w tym mies.:shake:
Potencjalni chętni MIELIBY więcej czasu do namysłu . i , będzie już bezpieczna przynajmniej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no to czekamy na wizytę Kajuszy
i Mia ....pakuj się do domku :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='aanka'].
Bardzo sie ciesze doroto K. ,ze nie będziemy się spotykać na wątkach .,przynajmniej.
Niektórzy (TY ,I TWOJE KOLEŻANKI ), daj sobie spokój już ....


Z Mirkiem dawno się porozumieliśmy. i rozmawiamy .,nawet dzis tel.


Rozmawiałam tel z Panią Aleksandrą z Gorzowa .
jest obeznan a z boksiami i tematem psów b .dobrze .
doskonale zdaje sobie sprawę z jakim psem może o czynienia .......
zRESZTĄ sama jutro może napisze ...:p[/QUOTE]

[quote name='aanka']nie wiem ..
założyłam wątek ,ze psinka szuka pilne wizyty przed adopc. .ale cisza .na razie ..
nie ma żadneg o watku gorzowskiego ?/ ,nie wiesz może -trzeba by tę wizytę przeprowadzić szybko .
Chyba ,ze , jak Mirek znajdzie jakiś D.T to się ją wyciągnie ,aby już tam nie siedziała..:shake:
Fajny rachunek m iprzyszedł za kom. -120 zł.::flaming:

Może póżniej ludzie się odezwą ..
dziś jestem klapnięta ...[/QUOTE]

[quote name='Poker']Jest wątek Gorzowa Wielkopolskiego , zaraz poszukam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195916-Gorzowskie-psiaczki-szukaj%C4%85-domku-%28/page39"]http://www.dogomania.pl/threads/195916-Gorzowskie-psiaczki-szukaj%C4%85-domku-%28/page39[/URL][/QUOTE]

do mnie nikt nie napisał w sprawie wizyty, a szkoda :-( Niewiem jaka p. Aleksandra ma zrobic wizytę ... znam jedną i mam nadzieje, że to nie ona będzie ją przeprowadzać :-( A o tym, że potrzeban wizyta dowiedziałam się z wątku gorzowskiego.
Dajcie znać czy nadal chcecie żebym ją przeprowadziła?

edit: jakbyście chciały - wyślijcie mi na maila ankietę tej kobiety [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :-) .... i teraz doczytałam, że p. Aleksandra chce dać dt/ds ;-) a nie zrobić wizytę ;-) ..... a tak do boksiów - na prośbę Olly robilam 3 wizyty, zawsze trafiam na fajne rodzinki, 2 wzięły psa (jedna rodzina ze względów zawodowych jednak nie zdecydowala się).

Link to comment
Share on other sites

KAJUSZA ,właśnie Ci odpisałam ,ale się wszystko skasowalo:mad:.
Jeśli PANI Aleksandra nadal jest chętna , aby adoptować boksię to trzeba by wizytę przeprowadzić .
Myślalam ,ze się tu sama zaloguje dziś .
Ale i tak lepiej boksię zabrać z punktu .do Mirka .,jak myślicie ?.
Wszystkich wywiało coś....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...