Jump to content
Dogomania

Mia -biała , wychudzona bokserka potrzebuje pilnie pomocy - zbieramy na hotelik .


aanka

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieki dziewczyny :)
zuziam jeszcze nie odpowiedziala, ona codziennie nie jest na dogo.
kapselek pisze, ze sunia dzis na stronke bedzie wrzucona, ze ktos szukal bialej suni. moze akurat.
ale trzeba miec asa w rekawie.

aanka jakby co mozsz sunie na siebie niby adoptowac? albo na znajomego? jakies mozliwosci transportu macie? macie kogos z autem, kto za kase by gdzies ja dowizol, jak bedzie trzeba?

Link to comment
Share on other sites

Dostalam zapytanie od kory z linkiem.
Niunia jest sliczna naprawde.
U mnie niestety tylko kojce z budkami, ale pewnie tam gdzie jest nie ma lepiej ......
Tylko, ze mam teraz urwanie glowy, bo wlasnie dostalam telefon o 2 suniach 8 miesiecznych goldenkach .... mialy byc oddane do schroniska, a przyjada do mnie.
W piatek na 10 dni przyjmuje malamuta, a dodatkowo w piatek na 3 dni pinczerka .....
I tak sie miejsca wlasnie zapelnily.
Ale jesli sytuacja bedzie naprawde bardzo juz gardlowa, to miejsce jakies zrobie dla suni.
Moje zasiedziale juz psiaki moga na jakis czas wtedy sie przeniesc.
Tak wiec gdyby co, dawajcie znac na telefon 695 555 221.
Koszt za sunie 300 zl za miesiac.

Link to comment
Share on other sites

imie kora? hehe

najpiekniejsze :) mialam kiedys Kore najwspanialsza ze wszystkich boksi i nieboksi. tylko 1,5 roku, dlatego niedosyt taki pozostal. :(

wiecie, jak jest miejsce, hotelik, to warto ja wyciagnac, ona szybko domek znajdzie na pewno. kto dorzuci, ktooo???

zuziam, dziekuje :)


boleslawiec-bogatynia to 80km. malutko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATRYK I PAOLKA']Witam serdecznie jestem zainteresowana Boksusia włwsnie rozmawiałam z Pania Ania . Pojechała do psinki ale nie chca jej tam wpuscic To jest jakas paranoja !!!!!![/QUOTE]



skad jestes? jakie masz warunki dla suni? czy juz byly boksie w domu, czy sa inne zwierzaki?
moglibyscie sami pojechac po sunie? jesli ktos obcy przyjedzie po psa, to chyba go wpuszcza?
przepraszam, nie wiem, w jakiej formie pisac, my tu dtdatkowo wszyscy na TY jestesmy :)

Link to comment
Share on other sites

Tak miała psy mieszkajac z rodzicami Jak wyszła za maz mieli amstaffa ale jak wzieli rozwod to maz zabrał psa a dziecko było bardzo przywiazane do suni .Bardzo chca miec psa mieszka niska bo na pierwszym pietrze niedaleko jest park wiec warunki sa dobre Swego czasu jak wziełam swoja sunie to pozniej tez dla sasiada wziełam tez amstaffke i teraz jak siostry:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...