Jump to content
Dogomania

Mia -biała , wychudzona bokserka potrzebuje pilnie pomocy - zbieramy na hotelik .


aanka

Recommended Posts

[quote name='aanka']Do Harłacza już nie wysyłają od nas psów . Ostatnio do Niemiec 6 pojechało ... mam się dowiedzieć dokładnie w tygodniu . , ile ich pojechalo itp...Tez mi to spokoju nie daje caly czas ..:shake:
Oczywiście ,adoptujemy na siebie ,ale z kasą u mnie cienko ..........:roll:
Na razie jest tylko 5 psów w przechowalni ..[/QUOTE]
kiedy konczy sie jej kwarantanna ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marycha ,ja byłam wściekła na te wywozy . Zostało to nagłośnione na facebooku . ... potem się kobita zorientowała, . Arka nazwała ją handlarą i się wkurzyła - w sumie ja jej nie znam wcale ..-mialo wtedy jechać 13 psów i to mnie zaniepokoiło .....po nagłośnieniu sprawy pojechało tylko 5.
Zapewnia ,ze to bogate ,dobre schronisko . itd.... mam się z nią spotkać w tyg.
Ale wiem też ,ze 1 pies był tylko 3 dni w przechowalni . . Drugi nie całe 2 tyg.
Nie widziałam wywozu . Boję się o starego Murzynka np . On nas p o węchu poznawalł. kajtuś ,Misiu , Danio ,Papi i inne .............:-(
Pojechały bez spacerów :-(.................

Giselle4 -tu nie ma takich reguł , jak w schronisku . kwarantanna powinna być 14 dni , ale wydawali wcześniej psy ,l były wywożoone np do Niemiec .ostatnio . To wolna amerykanka .bardziej .
Postaram się jeżdzić do nich na rowerze ......w tyg..

Link to comment
Share on other sites

Wystarczyło ,że pobyłam z nią 15 min . i już zaczęłła się otwierać psinka ........
Czasami siedziałam z psami w boksach dłuższy czas ,aby nabrały zaufania i mówilam ,głaskałam .......................
A TERAZ -CHCĄ SIĘ NAS POZBYĆ .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']Wystarczyło ,że pobyłam z nią 15 min . i już zaczęłła się otwierać psinka ........
Czasami siedziałam z psami w boksach dłuższy czas ,aby nabrały zaufania i mówilam ,głaskałam ................
A TERAZ -CHCĄ SIĘ NAS POZBYĆ .......[/QUOTE]

boksery to dzieciaki...kochane dzieciaki
a wy sie nie dajcie tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Te cholerne adopcje zagraniczne, nie wierzę w ich czystość....[/QUOTE]
Różnie z tym bywa hmmm znam ludzi w Niemczech którzy adoptowali psy zza granicy,znam Filosa który był greckim włóczęgą opłacono mu bilet na samolot do Niemiec ma teraz jak pączek w maśle:)Sama wyadoptowałam do Hamburga 2 psiaki kundle jak się patrzy są u bogatej rodziny mają swoje kanapy i drogie obróżki.Tam działają fundacje i prawo jest zaostrzone więc pozostaje nam być dobrej myśli.Psy idą tam z chipami a Niemcy to naród prawa i policji więc jak nie możemy kontrolować sytuacji to pozostaje nam pozytywne myślenie.

Link to comment
Share on other sites

Ona na żywo jest o wiele drobniejsza i b.wychudzona ..
wczoraj dałam jej kurzych łapek przez kraty i ciastek ., bo ten suchy pokarm tescowy -nawet nie ma ochoty jeść .
Nie3 wiem , jak się będą upierać z tymi spacerami - nie pozostanie nic innego ,jak np media powiadomić .
Znależli sobie jakiś bzdurny pretekst i się upierają .,ale zawsze coś można wymyśleć ,aby utrudnić ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baksa']Różnie z tym bywa hmmm znam ludzi w Niemczech którzy adoptowali psy zza granicy,znam Filosa który był greckim włóczęgą opłacono mu bilet na samolot do Niemiec ma teraz jak pączek w maśle:)Sama wyadoptowałam do Hamburga 2 psiaki kundle jak się patrzy są u bogatej rodziny mają swoje kanapy i drogie obróżki.Tam działają fundacje i prawo jest zaostrzone więc pozostaje nam być dobrej myśli.Psy idą tam z chipami a Niemcy to naród prawa i policji więc jak nie możemy kontrolować sytuacji to pozostaje nam pozytywne myślenie.[/QUOTE]
Masz całkowitą rację, nie twierdzę, że wszystkie adopcje śmierdzą, ale to, co widziałam w Łodzi było podpadziochą...:( Od tamtej pory nie ufam i już.
Aanka walcz o te bidy jak do tej pory:):):) Brawo!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...