Jump to content
Dogomania

Mia -biała , wychudzona bokserka potrzebuje pilnie pomocy - zbieramy na hotelik .


aanka

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekam na fotki.

A adopcjo do Niemiec, czy innych krajów - NIE UFAM !!!
Musiałby się ktoś bardzo mocno nastarać, żebym wyadoptowała mu np. do Niemiec Tekilę z padaczką, czy innego tymczasowego podopiecznego Taty.
Hmmm...graniczyłoby to z cudem. Jestem nieufna bardzo.
Wystarczy, że ktoś z polskich opiekunów, co adoptowali psiaka, nie wysyła regularnych info, czy nie odbierają telefonów, abym zaczęła być podejrzliwa.

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie podjechać do psów ,ale mają prikaz nas nie wpuszczać :mad:, więc ostatnio się wkurzyłam i tak podjechałam ,, nikt nie zauważył .
Porozmawiam z szefem przechowalni jeszcze ,ale nie wiem ,co z tego wyniknie .. już dlugo go molestujemy i nic .....coś wymyśla , kręci itd...:angryy:., wysyła do urzedu miasta ,a miasto do niego:angryy:................

Bolsbokser ,urząd miasta podpisał umowę z pewną kobietą - nie znam jej osobiście .
Zdjęcia psów są co prawda na str, ich schroniska niem. , ale ja mam też ograniczone zaufanie .
Mam się z nią spotkać w tyg. Mówi ,ze wszystko o.k. itd . ..ale i tak mam wątpliwości .......
Nie ma wiadomości o ich dalszych losach ., umów adopcyjnych . Nie wiem ,czy były wszystkie czipowane , odrobaczane itd. ..
Myślę o nich nieustannie . zwłaszcza o stary m Murzynku i Misiu moim znajomym :shake:.........

Link to comment
Share on other sites

Może i śmierdzi tyle że jak są na stronie schroniska Niemieckiego to całkiem nie przepadają.Fajnie byłoby nawiązać kontakt z fundacją niemiecką która porządnie działa...Hmmm jak macie namiar na babke z Niemiec to może fajnie byłoby sprawdzić działanie kobiety naturalnie nie powiadamiając schroniska....Na dobrą sprawę władze schronisk tez trzęsą dupkami żeby nie było bałaganu,nie lubią dociekliwych i wtrącających się(wiem coś o tym...) więc nie kłoćcie się z nimi lepiej pocukrować popłakać w poduchę jak coś nie tak ale móc iść z psami na spacer......Albo iść na całość i zrobić aferę na mediach

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś znów w przechowalni . Dowiedziałam się w końcu ....że są w trakcie sporządzania umowy o wolontariat .
Coś drgnęłło. ostatnio dałam do zrozumienia ,że ludzie się dopytują o psy , dlaczego brak spacerów itd.. że będzie w końcu rewolucja ............
Zobaczymy , kiedy to skończą i czy wogóle NAS dopuszczą .........
Zdjęć nie pozwolił zrobić ......Stwierdzil ,ze są na str. Strazy M. (tam są takie zdjęcia ,że można nimi straszyć ).

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, ja niewiele mogę.... Mogę ogłoszenia tylko z tym jednym zdjęciem, bo narazie nie ma jak zrobić. Z DT w naszym mieście krucho niestety, już nie raz była taka potrzeba.... . Niestety nie stać mnie abym sama opłacała hotel. Mam całą furę zwierzaków, które dokarmiam, szczepię i leczę. Mamy też takie, które mają opiekę, ale jest telefon, że skończyło się jedzenie.... Jedziemy z koleżanką i zawozimy.

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam za zapewne kolejny spam w moim wykonaniu, ale pragnę Was zaprosić na kilka wątków, na których psiaki proszą o pomoc w szukaniu DS:


Boss – pies o naturze huskiego, który swoim hipnotyzującym, miodowym spojrzeniem urzeka każdego.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/213576-Zjawiskowy-mix-ON-HUSKY-cierpi-w-betonowym-wi%C4%99zieniu...-Pilnie-DS-[/url]!!!


Mora i Morus – dwa psy (osobno do adopcji) małe, zabrane od kobiety, która w bloku urządziła sobie mini schronisko. Uczą się na nowo żyć.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/214737-Mora-i-Morus-dwa-psiaki-zabrane-od-kobiety-kt%C3%B3ra-w-bloku-urz%C4%85dzi%C5%82a-mini-schronisko[/url]


Almond – malutki, głuchy staruszek z zaćmą.... Ma kilkanaście lat, ale jest niesamowicie kochany.
Szukamy pomocy w poszukiwaniach domu, musi go znaleźć przed zimą!!!


[url]http://www.dogomania.pl/threads/214736-Almond-nasz-s%C5%82odki-migda%C5%82ek-do-adopcji-ch%C4%99tnie-uzupe%C5%82ni-tw%C3%B3j-dom!!!-DS-PILNIE-[/url]!!!


Niechciane i zapomniane z Uciechowa – jest ich ok. 10 , czekają w schronsisku lub DT dłużej niż 10 miesięcy. Prośba ogromna: ogłoszenia, allegro, pomoc w opłaceniu dlugów 2 z nich oraz ogólna obecność na wątku.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/210281-Niechciane-i-zapomniane-czekaj%C4%85-latami..-%C5%BByj%C4%85-nadziej%C4%85-schronisko-Uciech%C3%B3w[/url]


Te psiaki potrzebują naszej pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...