Jump to content
Dogomania

Yorkowe sporty


Wind

Jaki sport ćwiczysz ze swoim Yorkiem ?  

16 members have voted

  1. 1. Jaki sport ćwiczysz ze swoim Yorkiem ?

    • Obedience
      0
    • Agility
      8
    • Flyball
      0
    • Inny
      3
    • Nie ćwiczę nic
      5


Recommended Posts

[quote name='Zuza i Noddy']Ja też na wiosnę zacznę ćwiczyć agility tyle, że sama, bo w mieście nie ma, żadnego klubu.
Dobrze, że jakiś tor jest, chociaż jeszcze go nie widziałam.[/quote]

Jeśli jest to taki 'wybiegowy' to życze powodzenia :p

Już lepiej samemu coś wykombinować! Polecam, my jesteśmy na etapie młotka, gwoździ, desek i hałasowania :diabloti:


Vini, witamy w dziewiczej i dzikiej, bo bardzo rzadko odwiedzanej dżungli yorkowych sportowców :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam 11 miesięcznego ulubieńca, który ma mnóstwo energi uwelbia skakać po wszystkim i szybko się uczy... a już szczególnie na klikerze... jaki sport albo zajęcia dla malucha polecacie.... bo w sumie nie wiem czy agillity ze względu na skoczność czy obidience... obawiam się, że na obydwa żeby porządnie popracować nie mielibyśmy czasu...:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Wiek nie gra roli ;)
Ważne są podstawy posłuszeństwa i kontakt.
Znam psy, które przychodziły już w wieku 3 miesięcy, uczyły się strefowek, tuneli i trafiania między odkosy, a teraz, po roku z groszem, startują już w zawodach i odnoszą sukcesy.
Oczywiście najłatwiej uczy się psy młode, co nie znaczy, że starszym nie sprawia to przyjemności ;)

Vini, trochę tak dziwnie, ja na pierwsze zajęcia w moim klubie poszłam niecały rok temu, od razu staliśmy się klubowiczami i proszę, już widać wyniki :cool3:
Na pierwsze zawody(zerówki) pojechaliśmy po miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Wiek nie gra roli ;)
Ważne są podstawy posłuszeństwa i kontakt.
Znam psy, które przychodziły już w wieku 3 miesięcy, uczyły się strefowek, tuneli i trafiania między odkosy, a teraz, po roku z groszem, startują już w zawodach i odnoszą sukcesy.
Oczywiście najłatwiej uczy się psy młode, co nie znaczy, że starszym nie sprawia to przyjemności ;)
[/quote]
Dowiem się jak to wygląda u mnie w Gliwicach, bo też mamy tu szkółkę :)
Dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Ale super :loveu: Gratki! Ja to chyba moge sobie pomarzyc, zeby moja psina zlapala floatera :([/QUOTE]
Mój łapie, ale nie ma tego na filmiku :)

[quote name='Zuza i Noddy']Super łapie i jaki szybki jest :loveu:
Musze się zabrać za Nodziaka :evil_lol:[/QUOTE]
No, ma powera :lol:

[quote name='karkakarka']EXTRA !!!

Uparciuch nie chce oddawać frisbe :evil_lol: (40sek i 54sek), bo szarpanie się z pańcią to też fajna zabawa :cool1:[/QUOTE]
Oddaje jak tylko powiem "PUŚĆ" ;) Celowo się z nim szarpię, bo to go dodatkowo motywuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...