Jump to content
Dogomania

Yorkowe sporty


Wind

Jaki sport ćwiczysz ze swoim Yorkiem ?  

16 members have voted

  1. 1. Jaki sport ćwiczysz ze swoim Yorkiem ?

    • Obedience
      0
    • Agility
      8
    • Flyball
      0
    • Inny
      3
    • Nie ćwiczę nic
      5


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wątku, ŻYJ :scream_3: nie umieraj śmiercią bolesną i powolną :placz:

wiem, że zima nadchodzi i nikomu się już nie chce trenować :diabloti: tak jakby w lato komuś się chciało :siara:

ale moze ktoś zajrzy... i moze ktos obejrzy :diabloti:

[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=UrxeEGwGOWE"]YouTube - Listopadowe agility :) 8.11.08[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Katie']witam:D:D
zeby zaczac trenowac agility, to pies co musi umiec?
lepiej przed zaczeciem ukonczyc z psem jakis kurs? [psie przedszkole ect.]
i moze wiecie gdzie w lodzi jest jakis klub?
bylo by fajnie gdyby mial jakas strone internetowa;pp:eviltong:[/quote]

Myślę że musi umieć podstawowe komendy oraz nakręcać się na smaczka/zabawkę.

Z tego co wiem w łodzi jest klub For Fun ale nie mogę znaleźć srony :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja z moim 1,5 rocznym Koffim też zaczniemy porządnie trenować, bo jak na razie ćwiczyliśmy tylko stacjonaty ale to raczej w działkowych możliwościach niestety. Psiak jest bardzo skoczny, uwielbia ruch. Teraz o ile pogoda pozwala biegamy codziennie rano. Taki nasz jogging.:eviltong: Tylko ludzie się z nas śmieją :P
Na wiosnę chcemy dołączyć do jakiegoś klubu w warszawie.
Mógłby mi ktoś na prv podać jaki jest mniej więcej koszt takiej rozrywki? :)
Będę wdzięczna.


Macie genialne psy. Szacunek i ukłony w Waszą stronę:loveu: !

Link to comment
Share on other sites

A my dziś po dłuuuugiej przerwie przypomnieliśmy sobie o frisbee. Torek niczego nie zapomniał, po raz pierwszy też połączyłam rzut dyskiem z komendą okrążenia mnie przed rzutem- bardzo korzystne rozwiązanie i dla mnie, i dla psa - Toro wybiega zza mnie, ja wtedy rzucam, i dzięki temu mały może bez problemu dogonić dysk i złapać go w locie :grins:

Zdjec brak, bo nie ma mi kto ich zrobić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']A my dziś po dłuuuugiej przerwie przypomnieliśmy sobie o frisbee. Torek niczego nie zapomniał, po raz pierwszy też połączyłam rzut dyskiem z komendą okrążenia mnie przed rzutem- bardzo korzystne rozwiązanie i dla mnie, i dla psa - Toro wybiega zza mnie, ja wtedy rzucam, i dzięki temu mały może bez problemu dogonić dysk i złapać go w locie :grins:

Zdjec brak, bo nie ma mi kto ich zrobić :p[/quote]

no fajne to to, tylko Tosiakowi na przykład zdarza się na mnie wpaść. Filmiki by się przydały, bo chciałabym zobaczyc jak śmiga :loveu:

Kurde, Madźka, wcale nie powiem "skąd ja to znam..."
Cierpię straszliwie na to samo :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']no fajne to to, tylko Tosiakowi na przykład zdarza się na mnie wpaść. Filmiki by się przydały, bo chciałabym zobaczyc jak śmiga :loveu:

Kurde, Madźka, wcale nie powiem "skąd ja to znam..."
Cierpię straszliwie na to samo :placz:[/QUOTE]
Dziś tez byliśmy porzucać, znowuż cali w błocie wróciliśmy...
Wzięłam aparat, żeby Ci nagrać skoro chciałabyś zobaczyć, no ale niestety tak skierowałam aparat, że wszystkie skoki są poza kadrem [img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Divers/zarbi-9782.gif[/img]
Ja muszę mieć prywatnego nadwornego fotografa i filmującego w jednym, inaczej sobie nie radzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Dziś tez byliśmy porzucać, znowuż cali w błocie wróciliśmy...
Wzięłam aparat, żeby Ci nagrać skoro chciałabyś zobaczyć, no ale niestety tak skierowałam aparat, że wszystkie skoki są poza kadrem [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Divers/zarbi-9782.gif[/IMG]
Ja muszę mieć prywatnego nadwornego fotografa i filmującego w jednym, inaczej sobie nie radzę :evil_lol:[/quote]

Kurna :eviltong:
Ale jeszcze będę miała okazję... W wakacje będę dużo jeździć, może znów do Was zajrzę? :diabloti:

Ja bym chciała mieć, nawet mam taką jedną co się interesuje i Canonuje intensywnie, ale się obraziła :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']A my na wiosne już jest pewne, zapisujemy sie do Radosnego Psa i cwiczymy na profesionalnych przeszkodach ;] Moze nawet p. Ewa udostępni nam troche terenu na pare chwil na porzucanie dysku ;][/QUOTE]
O, czyli agility i frisbee się zapowiada tak? :razz: Super!

[quote name='PositiveThought']Kurna :eviltong:
Ale jeszcze będę miała okazję... W wakacje będę dużo jeździć, może znów do Was zajrzę? :diabloti:

Ja bym chciała mieć, nawet mam taką jedną co się interesuje i Canonuje intensywnie, ale się obraziła :cool1:[/QUOTE]
Zaglądaj, zaglądaj! :multi:

No i masz, tez się nie miała która obrazić, tylko akurat ta od aparatu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...