Jump to content
Dogomania

Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='unixena']Jestem na zaproszenie cioteczki Vutz ..zapisuje i sprobuje zawiadomic inne cioteczki ..[/QUOTE]

No jestem co robic?
Mamy jakies miejsce dla sunieczki?jeden miesiac moge jej opłacic z pieniazkow mojej Soni ktora jest juz w domu.
Wydarzenie na fb napewno sie przyda z allego troche sie wstrzymac, bo duzo ostatnio bid było wystawianych w strasznym stanie i cegiełki moga sie nie sprzedac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jestem na zaproszenie Havanki :( zapiszę i pomyślę ...jedyne w jaki sposób teraz mogę pomóc to bazarki :([/QUOTE]
Martika, dziękuje! Bazarki na wagę złota !!! Po 25 września, po powrocie z leczenia, też spróbuję coś wystawić.

[quote name='lika1771']No jestem co robic?
Mamy jakies miejsce dla sunieczki?jeden miesiac moge jej opłacic z pieniazkow mojej Soni ktora jest juz w domu.
Wydarzenie na fb napewno sie przyda z allego troche sie wstrzymac, bo duzo ostatnio bid było wystawianych w strasznym stanie i cegiełki moga sie nie sprzedac.[/QUOTE]
Super ! Lika, dziekujemy ogromnie ! Czy znasz kogoś, kto zrobiłby wydarzenie na FB lub na Naszej Klasie?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za pomoc, jestescie wspaniali:loveu:
Zrobiło mi sie az cieplej na sercu:)
Przy takiej chęci pomocy Łatusia ma naprawdę szansę na lepsze życie.
W takiej sytuacji tu na wątku skarbnik potrzebny jak najbardziej:)
Super, ze będzie wydarzenie na FB - ostatnio dzięki takiej pomocy udało się zebrac pieniądze na operację naszej staruszki Korci.

Jesli chodzi o pomoc pozostałym psom, to jak juz pisałam - większe psy mają budy - brakuje dla tych 2 podrośniętych szczeniaków.
Obecnie najbardziej potrzebna im karma; jakby ktos był chętny zakupic, to na pewno byłaby to duza pomoc dla psów.

Tel do wydarzenia Łatki 601 198 030 (tel do zadry)

Link to comment
Share on other sites

Trochę spóźniona, ale jestem na zaproszenie unixeny :)
Przejrzałam wątek i właśnie myślę, co jeszcze mogłabym zrobić dla Łatki :loveu:
[B]Finansowo u mnie krucho, ale mogę podesłać parę fantów na bazarek:)[/B]
Dajcie znać na PW kiedy i komu mam wysłać fanty lub ich zdjęcia :)
Udostępnię też wydarzenie na fb i pomogę rozsyłać wątek :)
Nie gniewajcie się cioteczki, ale teraz więcej nie dam rady zdziałać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]sercem z wami kochaniiiiiiiiii , zaprosila ciotenka unixencia , dziekuje , ja terz blada bida ...:shake::shake:ze strony kazdej , nawet deklaracji jeszczem nie wplacila :-(kochani moi , ale moze cos ruszy we wrzesniu , bede zagladac , mnostwo cierpienia na naszym swiecie , czasem serce sie rozdziera na miliony kawaleczkow dzien w dzien....ale musi byc lepiej , razem z wami - wiecej sily!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']aaa.

i wchodźcie na wydarzenie i rozsyłajcie !
:-)
opcja po "wezmę udział" pod zdjęciem - pojawia się info - "udostępnij" i wybieracie z listy osób - piszę jakby ktoś nie był zapoznany z FB
spokojnej nocki[/QUOTE]

Dzięki za instrukcje. Przydały się. Może w końcu nauczę sie tam poruszać !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Trochę spóźniona, ale jestem na zaproszenie unixeny :)
Przejrzałam wątek i właśnie myślę, co jeszcze mogłabym zrobić dla Łatki :loveu:
[B]Finansowo u mnie krucho, ale mogę podesłać parę fantów na bazarek:)[/B]
Dajcie znać na PW kiedy i komu mam wysłać fanty lub ich zdjęcia :)
Udostępnię też wydarzenie na fb i pomogę rozsyłać wątek :)
Nie gniewajcie się cioteczki, ale teraz więcej nie dam rady zdziałać :shake:[/QUOTE]

Donka fanty jak najbardziej sie przydadzą. Ja też nie jestem w dobrej kondycji finansowej, ale będę próbowała zorganizować jakiś bazarek po 25 września. Około środy Martika obiecała wystawić swój. Może więc zgodzi sie przyjąć też Twoje fanty lub zdjęcia.
Marticzko, prawda, że sie zgodzisz?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...