Jump to content
Dogomania

HUGO już za TM :(:(:(


Zosia123

Recommended Posts

[quote name='Vutz']dziewczyny - może czarna anda z marek k/w-wy... ona ma stare ON-ki... pomaga im... może jeszcze jedno miejsce by się znalazło... pewnie jakaś kasa w ramach płatnego DT by się jej przydała na pozostałe stare ON-ki i koty. trzeba by koniecznie do niej napisać... do super dziewczyna z dużym sercem przez duże S
a może czarodziejka?[/QUOTE]

[B]Jak dobrze, że znowu jesteś cioteczko Vutz :):):)[/B]
[B]Faktycznie, czarna anda to dobry pomysł [/B]
Kilka dni temu przybyła na wątek Reksa ze Śląska z chęcią ofiarowania pomocy, ale okazało się, że chłopak ma już zaklepane miejsce u Czarodziejki :)
Zaraz wyśle do czarnej andy PW, ale ona nie często jest przy kompie :shake:
Napisałam do beki, więc może ona wezwie Ją inną drogą :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vutz']dziewczyny - może czarna anda z marek k/w-wy... ona ma stare ON-ki... pomaga im... może jeszcze jedno miejsce by się znalazło... pewnie jakaś kasa w ramach płatnego DT by się jej przydała na pozostałe stare ON-ki i koty. trzeba by koniecznie do niej napisać... do super dziewczyna z dużym sercem przez duże S
a może czarodziejka?[/QUOTE]
Ten pomysl z czarna anda tez mi sie podoba .Tam pies bedzie miec dobrze ,warunki domowe ,co jest wazne u starych schorowanych psow .Oby tylko sie zgodzila ...

Link to comment
Share on other sites

Czarna anda ciągle nie odpowiedziała jeszcze na moje PW. Dowiedziałam się jednak, że jest strasznie zapsiona, więc możliwe, że nie będzie w stanie pomóc :shake:
No, ale póki sama tego nie powie to zawsze jest jakaś nadzieja.

Znalazłam jeszcze domowy hotelik na zasadzie PDT 8 zł/dzień ale bez wyżywienia. W okolicach Pacanowa (to jest między woj. świętokrzyskim a małopolskim) Mają wolne miejsca !!!
Telefon: 664-547-269
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214188-Oferujemy-PDT-pomi%C4%99dzy-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskim-a-ma%C5%82opolskim-od-zaraz[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Czarna anda ciągle nie odpowiedziała jeszcze na moje PW. Dowiedziałam się jednak, że jest strasznie zapsiona, więc możliwe, że nie będzie w stanie pomóc :shake:
No, ale póki sama tego nie powie to zawsze jest jakaś nadzieja.

Znalazłam jeszcze domowy hotelik na zasadzie PDT 8 zł/dzień ale bez wyżywienia. W okolicach Pacanowa (to jest między woj. świętokrzyskim a małopolskim) Mają wolne miejsca !!!
Telefon: 664-547-269
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214188-Oferujemy-PDT-pomi%C4%99dzy-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskim-a-ma%C5%82opolskim-od-zaraz[/url][/QUOTE]

Doczytałam na wątku że w tamtym pdt za duże psy liczą 10 zł (czyli 300 miesięcznie) plus karma.
A ja w międzyczasie zadzwoniłam do ZuziaM, bo ten hotelik znam i wiem że psy mają tam super - jest tam np. Emka z mojego podpisu. Zuzia wstępnie się zgodziła za 400 zł miesięcznie.
To teraz "tylko" deklaracje ;)
Ja mogę dać 50 zł przez 3 miesiące - potem zobaczę, bo mam mnóstwo innych "psich" wydatków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...