Jump to content
Dogomania

Moje Słońce zgasło - Hippies za TM :[ - to już rok jak Ciebie nie ma ...


Hippies

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hippies nie obwiniaj się udało się Wam przedłużyć życie psiaczka o 8 miesięcy nam się to niestey nie udało my walczyliśmy dwa i pół miesiąca, jak czytałam Twoje wpisy i pisałas że nie poddaliście Hippiesa chemi to też myslałam że może źle zrobiliśmy podejmując decyzję o leczeniu chemią, ale Aresik trafił do dobrego specjalisty prowadził go dr Hildebrand z Wrocławia, na poczatku jak przyjechaliśmy pierwszy raz do niego to powiedzial że jest duża szansa ale rokowania raczej ostrożne, walczyliśmy o każdy dzień, faktycznie leczeni chemią nie jest tanie, ale stwierdziliśmy że nic nam po pieniądzach jeśli nie bedzie Areska, ja też wiem jak podczas choroby przekracza się granicę której wcześniej z założenia bym nie przekroczyła, zarzekałam się że nie będziemy go leczyć chemią, później nie było odwrotu, my do końca nie mamy pewności że był to chłoniak żadne badanie tego nie potwierdziło Aresik miał guza w krezce nie miał żadnych przeżutów, nawet powiekszonych węzłów chłonnych, załamanie przyszło tydzien przed śmiercią. Nie obwiniaj się daliście mu tyle i mogliście pewnie gdzieś na świecie dysponując dużymi pieniędzmi ktoś mógłby jeszcze cos pomóc. piszę to i płacze bo to caly czas okrutnie boli, ja przeczytałam na ten temat masę artykułów, każdy ma inne podejście do leczenia tej choroby może gdybyśmy nie zdecydowali się na chemię Aresek byłby z nami chociaz na święta??? Nie wiem i wątpię że kedykolwiek się dowiemm ale ciągle szukam bo może chociaz moje doświadczenie i wiedzą kiedyś komuś pomogą, niec nie dzieje si bez przyczyny

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzięki Aresik za wsparcie i ciepłe słowa. Ja myślę że chyba każdy z nas zrobił to co powinien - czyli najmocniej na świecie kochał swojego psiaka. A jak się losy potoczyły to już nie było od nas zależne. Niestety :-( , pewnie dzisiaj nie byłoby tutaj tylu wpisów.

Kochanie ja jak zawsze bardzo cię proszę o pomoc. Błagam pilnuj tam z góry Dziadka Babcię Tatę Mamę Żabę Maksa Selkę i Kacpra żeby nic złego się im nie stało. Bo ja naprawdę potrzebuję Twojego wsparcia tam z góry.

Cały czas jesteś w moim małym serduchu. KOCHAM CIE !!!

Link to comment
Share on other sites

Kochanie wczoraj dostałam podwyżkę :cool3: wiem że maczełeś w tym swoje łapki :loveu: . Tylko mam wyrzuty sumienia, bo pamiętasz jak zawsze było ... jak coś miłego się przydażyło to biegliśmy razem do sklepu i ... wychodziliśmy z przepysznym ciachem :placz: a teraz ... :placz: a teraz nawet nie wiem jak mam Ci podziękować :placz:

Chciałam Ci też napisać (chociaż pewnie wiesz o tym) że dziadek już trochę lepiej się czuje :multi: babci nic się nie stało :multi: tato przeszedł dwie kontrole bez szwanku :multi: no i zaczynają nam się troche spełniać nasze wspólne marzenia - tylko Ciebie Kochanie cały czas nam brakuje. To jedno marzenie już nigdy się nie spełni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję Wam dziewczyny za słowa wsparcia. Tak, wiem bardzo dobrze, że Hippek jest cały czas przy nas, i że nam pomaga. Bez niego nie dalibyśmy sobie rady, sama myśl że jest z nami daje nam siłę na kolejne dni. Kochanie - i jak ci się podoba ?? Zawsze taki chcieliśmy - prawda ? Pamiętaj że jest tam także i miejsce dla Ciebie. Tak bardzo lubiłeś ze mną jeździć, i teraz też mam nadzieję że będziesz jeździł ze mną.

Link to comment
Share on other sites

M@d - bardzo Ci współczuję, to jest nie do opisania co chciałabym Ci teraz powiedzieć.

Fifek - mi Hipek też ostatnio bardzo często się śni, ale wiesz ja miałam ostatnio troszkę problemów, no i jak zawsze znowu dzięki sprytnym łapkom mojego "oromnego" psa sie wszsytko poukładało.

BARDZO CI KOCHANIE DZIĘKUJĘ - wiem, że zawsze i przed wszystkim będziesz nas bronił !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Comic Sans MS][B]No Hippies nareszcie udało mi się spotkać z TWOJĄ panią i Maxem:multi::loveu:
Cudowna ta TWOJA pani, tak ciepło o TOBIE opowiadała. A Max kochana mordeczka. Te jego spojrzenia na panią mnie rozbrajały:loveu: Miałeś wspaniały domek. Teraz jest w nim Max i dwa rewelacyjne koty.[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aguś nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuje za te ciepłe słowa o naszej piątce. Chciałam Ci tylko przypomnieć, że Maks z Sarcią tam niezłe hulanki i swawole wyprawiają :diabloti: Napewno się polubili :cool3: i czekają na nas.

Hippeczku ty mnie rozumiesz :placz: błagam pomóż mi .... :placz::placz::placz: bo ja już nie wiem co robić :placz::placz::placz::placz::placz: Świat wali mi się na głowę a ja nie widzę wyjścia :placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img289.imageshack.us/img289/5636/krze57ci5.gif[/IMG] Kochanie tylko wstałam i pędzę do Ciebie Słoneczko :loveu: Wybacz mi że fizycznie na twoim grobie nie zapalę świeczki ale zrobią to mama i tato :-(

Pamiętasz jak w tamtym roku byliśmy tylko Ty i ja :placz: Cały dzień był tylko nasz :placz: a potem spadł śnieg, który tak uwielbiałeś :placz:

KOCHAM CIĘ i BAAAAAAAARDZO TĘSKNIĘ [IMG]http://img289.imageshack.us/img289/5636/krze57ci5.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...