Jump to content
Dogomania

Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku


kaja69

Recommended Posts

No tak...a u Krecia nikogo nie było i nie ma....
A on rozrabia,nie mam juz jednego całego posłanka,wszystko w strzępach...zabawka go nie wciągnęła niestety ,próbuje wydostac karme od góry ,przez dziurki i stwierdził,ze ta miska jest jakaś felerna...
Mam w końcu Nivalin,koleżanka mi kupiła i to chyba gdzieś tam dalej i bez problemu...najważniejsze,ze na pare dni jest...
A i Krecio zaakceptował nowego lokatora Cymka :) i to bez jakiegos większego wysiłku...moze te wycięcie jajeczek cos jednak dało????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Collie']Krecik rozrabia :) Oby było tylko lepiej.

A doszła wpłata może jeszcze jakaś z usmiechowego bazarku ?
Na pewno coś dało :D[/QUOTE]

No ,żeby tak te rozprawianie się z posłaniami wpływało lepiej na jego nózki ,to niech drze :)
Z bazarku chyba nie doszło juz nic,ale jeszcze jutro sprawdzę...staram się na bieżąco uzupełniac wpłaty ,ale mogłam cos przeoczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']No tak...a u Krecia nikogo nie było i nie ma....
A on rozrabia,nie mam juz jednego całego posłanka,wszystko w strzępach...zabawka go nie wciągnęła niestety ,próbuje wydostac karme od góry ,przez dziurki i stwierdził,ze ta miska jest jakaś felerna...
Mam w końcu Nivalin,koleżanka mi kupiła i to chyba gdzieś tam dalej i bez problemu...najważniejsze,ze na pare dni jest...
A i Krecio zaakceptował nowego lokatora Cymka :) i to bez jakiegos większego wysiłku...moze te wycięcie jajeczek cos jednak dało????[/QUOTE]

no to trza wam nowej poscieli.... cos sie znajdzie, tylko zebym nie zapomniala zapakowac...hi,hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']no to trza wam nowej poscieli.... cos sie znajdzie, tylko zebym nie zapomniala zapakowac...hi,hi[/QUOTE]

O tak :)
[quote name='Justyna Klimek']Ania, jutro do Ciebie zatelefonuję około 12.00, dobra? Do obgadania: transport szczeniaków krzykoskich w najbliższą sobotę i Nivalin dla Krecika :)[/QUOTE]

Jestem do Twojej dyspozycji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']wpadam powiedziec dzien dobry i zmykam
kaszel chce mnie zameczyc[/QUOTE]

życzę zdrowia !!!



dzisiaj poleconym wysłałam Nivalin dla Krecika ( zastrzyki 5mg) całe opakowanie - gratis dostałam od czerdy, nawet nie zdążyłam jej powiedzieć, że to nie dla Charliego tym razem prosiłam, Charlie jeszcze parę zastrzyków ma w "swoim" pudełeczku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']wpadam powiedziec dzien dobry i zmykam
kaszel chce mnie zameczyc[/QUOTE]

Lecz się kochana,żebyś tu za tydzień nie przywiozła nam wiruska :)

[quote name='wawer']To powiem dzień dobry![/QUOTE]
To ja juz dobry wieczór :)
[quote name='mari23']życzę zdrowia !!!



dzisiaj poleconym wysłałam Nivalin dla Krecika ( zastrzyki 5mg) całe opakowanie - gratis dostałam od czerdy, nawet nie zdążyłam jej powiedzieć, że to nie dla Charliego tym razem prosiłam, Charlie jeszcze parę zastrzyków ma w "swoim" pudełeczku ;)[/QUOTE]

Mari,nie wiem jak Ci dziekować [URL=http://smajliki.ru/smilie-1022998215.html][IMG]http://s17.rimg.info/6b808ebe8df0498dd1517ed6ea66ace8.gif[/IMG][/URL] czyli Krecio będzie zabezpieczony na kolejnych 20 dni,skoro to 5mg :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']
Mari,nie wiem jak Ci dziekować [URL="http://smajliki.ru/smilie-1022998215.html"][IMG]http://s17.rimg.info/6b808ebe8df0498dd1517ed6ea66ace8.gif[/IMG][/URL] czyli Krecio będzie zabezpieczony na kolejnych 20 dni,skoro to 5mg :)[/QUOTE]

ech, tam, zaraz dziekować.... Kreciuś podziękuje biegając szybciutko bez wózeczka :)
postaram sie jeszcze dosłać, żeby "ciągłość" była

dziś o 5 rano myslałam, że już Charliemu nie będą potrzebne zastrzyki, ale jednak to nie były ostatnie chwile mojego biduleńka.... już wszystko ok - jesli wogóle tak można o jego stanie powiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ech, tam, zaraz dziekować.... Kreciuś podziękuje biegając szybciutko bez wózeczka :)
postaram sie jeszcze dosłać, żeby "ciągłość" była

dziś o 5 rano myslałam, że już Charliemu nie będą potrzebne zastrzyki, ale jednak to nie były ostatnie chwile mojego biduleńka.... już wszystko ok - jesli wogóle tak można o jego stanie powiedzieć[/QUOTE]

No jak nie ma dziękować:roll: ślicznie dziekować:lol:

To sa przeżycia z takimi psiakami,nie zazdroszczę i sobie tez nie życzę...trzymaj sie mari

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']wpadam zdyszana na chwile zobaczyc co cioteczki porabiaja.... i widze, ze mari taka wspanialomyslna i takze serdecznie dziekuje w imieniu WSZYSTKICH KRECIKOW TEGO SWIATA
trzymaj sie i przytul Charliego z calego serca...[/QUOTE]

Ty kochana miałaś w łóżeczku sie kurować a nie biegać:mad: i to aż do zdyszenia:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam. I ja zaglądam do Krecika :) Przeczytałam wszystkie wpisy od deski do deski :)
Mam pytanie - czy weterynarz dał Krecikowi szansę na 100% wyleczenie? Czy to ma zależeć tylko od Krecika?
I drugie pytanko - czy załatwiać ten lek Nivalin 2,5 mg? Bo jeśli będzie u mnie w aptece to mogę kupić.

Przytulam mocno Krecika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siwuniaa84']Witam. I ja zaglądam do Krecika :) Przeczytałam wszystkie wpisy od deski do deski :)
Mam pytanie - czy weterynarz dał Krecikowi szansę na 100% wyleczenie? Czy to ma zależeć tylko od Krecika?
I drugie pytanko - czy załatwiać ten lek Nivalin 2,5 mg? Bo jeśli będzie u mnie w aptece to mogę kupić.

Przytulam mocno Krecika :)[/QUOTE]

Witaj siwuniaa :) Z Nivalinem wyglada sprawa tak,ze póki co jest Krecio zabezpieczony na 25 dni. Nie pytałam się w mojej aptece czy kryzys się juz skończył...jeśli dotarł do hurtownii to i u nas będzie,więc nie będe nikomu głowy zawracać jak moge u siebie kupić,ale gdyby jednak nadal były trudności w jego zdobyciu będę wrzeszczeć o pomoc :)

A ze sprawnościa Krecika to sprawa wyglada tak,że żaden wet nie da 100% pewności,że on będzie chodził,robi małe postępy i całkiem mozliwe,że odzyska sprawność...Nie miał robionego rezonansu,nie stać mnie po prostu na takie badanie,o rehabilitacji z prawdziwego zdarzenia tez moge zapomnieć,więc pewnie u niego cały proces odzyskiwania sprawności będzie duzo dłuższy...ale jakos sobie radzimy...jestem dobrej myśli...

[B]mari[/B],Nivalin dzisiaj dotarł :) śliczne ,ogromne dziękuje:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj,wpłynęła gruba kasa z bazarków od tłamsik:loveu::loveu::loveu: 595,50 zł

[B]Alu,tłamsiku ogromne serdeczne dziękuję [URL=http://smajliki.ru/smilie-1053896775.html][IMG]http://s17.rimg.info/eecbdf09ea9b55a405b113567600094c.gif[/IMG][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...