Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Jestem znowu u biedaka z dobrymi myślami :loveu::loveu::loveu:
[B]Przypomniało mi się, że gdzieś na wątkach ktoś polecał hotelik AMOK na Śląsku. Znalazłam tel. 694 969 330[/B]
Może będzie bliżej i od zaraz :lol:
Trzymam kciuki :lol:[/QUOTE]

Witaj Donka, dzwoniłam.
15 minut temu zwolniło się miejsce 13zł/dz z karmą.
To nie jest na Śląsku tylko koło Krakowa.
Wysyłam hotelikowi link do wątku.

wpłynęło 50 zł od Maruda666 :loveu::loveu::loveu::loveu:
Rozliczenie jest w 4 poście na 1 stronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']No to mamy w czym wybierać ....potencjalnie mamy dwa hoteliki tylko za co Brunona tam utrzymamy ? :( czekam na @ od weterynarzy ......będą również zdjęcia z lecznicy :)[/QUOTE]
Tak wybierać to jeszcze nie, oba DT mają poczytać wątek i dać odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ale biedak, niestety nie dam rady wspomóc finansowo. Mam kilka rzeczy na bazarek - maskotki itp. Jeśli by się przydały to mogę komuś kto robi bazarki. Jestem z Dąbrowy Górniczej[/QUOTE]

Super kochana bardzo dziękujemy :) jak tylko ustalimy która cioteczka ostatecznie wystawi bazarek upomnimy się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ale biedak, niestety nie dam rady wspomóc finansowo. Mam kilka rzeczy na bazarek - maskotki itp. Jeśli by się przydały to mogę komuś kto robi bazarki. Jestem z Dąbrowy Górniczej[/QUOTE]
Będziemy bardzo wdzięczne :loveu::loveu::loveu:, też jestem z Dąbrowy:), już piszę na PW

Link to comment
Share on other sites

Właśnie otrzymałam wiadomość z lecznicy .......uratujemy oczko Brunonowi ;) :multi:
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]miło mi poinformować, że oko pieska jest do uratowania. Uszkodzone są tylko struktury wokół gałki ocznej czyli powieki i spojówki. Na górnej powierzchni oka zauważalny jest krwiak podspojówkowy, powstał prawdopodobnie wskutek urazu mechanicznego. Ropne zapalenie spojówek i ropna wydzielina jest wtórnym powikłaniem po urazie. Oczyściliśmy oko w znieczuleniu. Nie ma tam żadnych ciał obcych. Na rogówce widoczne jest zmętnienie w górnej części. Jest to ślad po starszym nieleczonym urazie rogówki, najczęściej powstaje wskutek zakłucia lub uderzenia. Od strony powieki górnej widoczne są wrastające w rogówke naczynia, jest to efekt gojenia, który niestety pozostawia blizne i oko staje się mętne. Należy wyleczyć struktury otaczające gałkę oczną. Leczenie powinno obejmować antybiotyki w iniekcjach i niesterydowe środki przeciwzapalne. Mejscowo do oka należy stosować krople z antybiotykiem. Po około tygodniu należy zbadać bliznę w oku środkiem kontrastowym. Jeśli nie będzie się wybarwiać oznacza to że można przejść do drugiej fazy gojenia i podać leki powodujące cofanie się naczyń i jednocześnie wzrost przejrzystości rogówki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. W załączniku przesyłam zdjęcia już po oczyszczeniu oka i na drugim widoczne zmętnienie w częsci górnej oka.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Wojciech Wróblewski[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://i51.tinypic.com/iwi6fc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.tinypic.com/ao3p1u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo się cieszę że znów nam ta lecznica pomogła :) i takie dobre wiadomości ...wierzę że oczko wróci do normy i Bruno będzie miał sokoli wzrok ;)
Leczenie jeszcze troszeczkę potrwa ale najważniejsze że wszystko idzie w dobrym kierunku:loveu:
No i najważniejsze że już nie boli :( i są podawane leki przeciwbólowe :(
Nawet nie chce myśleć ile bólu ten psiak musiał znieść :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki :p i Brunasia :p:kiss_2:
Trzymaj sie chłopaku i uszy do góry:eviltong: Nie warto kochać kogoś kto Ciebie nie kocha:shake:
Pewnie już wkrótce znajdziesz prawdziwy kochajacy domek:p
Tego Ci życzy ciocia Karina i Kołtunik, który takiego domku się u mnie doczekał miesiąc temu:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Myszko,ja dam odpowiedz kolo 4-5 wrzesnia....
ciotki robcie bazarki zawsze to jakis grosz dla biedaka[/QUOTE]
Grażko czy to to o czym ja myślę?
Z bazarkami już się organizujemy

[quote name='Karina R']Witam cioteczki :p i Brunasia :p:kiss_2:
Trzymaj sie chłopaku i uszy do góry:eviltong: Nie warto kochać kogoś kto Ciebie nie kocha:shake:
Pewnie już wkrótce znajdziesz prawdziwy kochajacy domek:p
Tego Ci życzy ciocia Karina i Kołtunik, który takiego domku się u mnie doczekał miesiąc temu:p[/QUOTE]
Dziękujemy Cioci Karinie i Kołtunikowi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...