Jump to content
Dogomania

Wielka AKCJA ŁTOnZ PSY, KOTY i INNE URATOWANE. Teraz potrzebne domy i ogłoszenia!


Temida

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sybel']Jak wygląda kwestia gryzoni? Pytam z ciekawości, planuję szczury co prawda, ale moze uda mi się namówić mojego TZ na zmianę kierunku...[/QUOTE]


gdyby coś to w starachowicach do adopcji jest...15 krolików miniatur:placz: dobrze by było dla nich znaleźć choć dt przed zimą...mają być odebrane...uwaga...z sanktuarium!!! nocują w wykopanych norkach w ziemi:-(

ja potrzebuję transportu dla 2 szczeniorow do Piekar i do Świętochłowic...gdyby kto słyszał...

Link to comment
Share on other sites

Niestety jednak się nie da z tą koszatniczką, szczury by ją zeżarły :( Musiała bym wziąć dwie kosztaniczki, zeby nie siedziała sama i dwa szczury (mam zaklepane dzieciaki), a w moim mieszkanku się tyle klatek nie zmieści

Edit: poszło 50 zł na odjajczanie i drylowanie Sali i Dropsika

Link to comment
Share on other sites

Bunio wczoraj pojechał do swojego domu stałego.:)
Został mieszkańcem Gdańska - trafił do super ludzi.Do dyspozycji ma śliczny ogród duży dom no i łóżka całej rodziny a do towarzystwa podstarzałą kotkę;)
Wszyscy są nim zachwyceniu - dzisiaj Pani dzwoniła bardzo dziękowała za Bunia
Troszkę nagięliśmy zasady i Bunio pojechał jeszcze w kołnierzu i ze szwami ale trafiał się bezpośredni transport i szkoda było przepuścić takiej okazji. Zdjęcia z nowego domu po zdjęciu "satelity;)

Link to comment
Share on other sites

Sprawna akcja, super :)[quote name='Osa']Bunio wczoraj pojechał do swojego domu stałego.:)
Został mieszkańcem Gdańska - trafił do super ludzi.Do dyspozycji ma śliczny ogród duży dom no i łóżka całej rodziny a do towarzystwa podstarzałą kotkę;)
Wszyscy są nim zachwyceniu - dzisiaj Pani dzwoniła bardzo dziękowała za Bunia
Troszkę nagięliśmy zasady i Bunio pojechał jeszcze w kołnierzu i ze szwami ale trafiał się bezpośredni transport i szkoda było przepuścić takiej okazji. Zdjęcia z nowego domu po zdjęciu "satelity;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...