Jump to content
Dogomania

szelki light


Agnieszka_

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

pytanie: czy ktoś wie szelki pociągowe jakiej firmy nie będa za małe na doga niemieckiego. To nie musza być szelki do zawodowego ciagnięcia dużych ciężarów ale raczej lekkich ok.10 kg. Zamówiłam z ManMata szorki XXXL i są za małe w klatce piersiowej (na głębokość) i chyba troche na długość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumbolot']pytanie: czy ktoś wie szelki pociągowe jakiej firmy nie będa za małe na doga niemieckiego. To nie musza być szelki do zawodowego ciagnięcia dużych ciężarów ale raczej lekkich ok.10 kg. Zamówiłam z ManMata szorki XXXL i są za małe w klatce piersiowej (na głębokość) i chyba troche na długość.[/quote]
Sprobuj na zamowienie... Nie wiem czy Wiosna jeszcze szyje szelki na specjalne zamowienia bo jej strona www nie dziala. Ona ma firme 3-rd Pole. My mamy sprzet od niej i jest niezawodny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']Sprobuj na zamowienie... Nie wiem czy Wiosna jeszcze szyje szelki na specjalne zamowienia bo jej strona www nie dziala. Ona ma firme 3-rd Pole. My mamy sprzet od niej i jest niezawodny ;)[/quote]
....mogę cię prosic o jakies bliższe dane

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[QUOTE]Wiecie że w sklepie dla zwierza w Gdańsku, w nowym centrum handlowym, tym niedaleko dworca, można kupić szorki.[/QUOTE]
Gdzieeee????W centrum?
Do tej pory widywałam szory w prawie każdym dużym zoologu. Teraz, gdy jestem zdesperowana i pilnie potrzebuję, nie ma NIGDZIE albo są jedynie małe rozmiary:roll:
Wolałabym uniknąć zamawiania przez internet bo źle wymierzę albo cuś...Wolę przymierzyć, zobaczyć jak leżą na psie, wymacać itd;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Witam,
Bardzo proszę o podanie namiarów na kogoś kto może uszyć mi szelki "zaprzęgowe" dla grzywacza, chcemy biegac przy rowerze i inne rzeczy odpadają pies tak ciągnie,ze ja spokojnie mogę nie kręcić pedałami i niestety nie przestaje ciągnąc nawet po dłuższym czasie aż chrycha potem(boję się uszkodzenia krtani) a zwykłe szelki to ja nie za bardzo chcę przy takim "wyczynowcu" bo jednak na zaprzęgowych inaczej cieżar sie rozkłada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...