Jump to content
Dogomania

Poszukuje Stawek


bety

Recommended Posts

Dawno temacik był nie ruszany, więc cichutko się przypomnę.

Poniżej wstawiam te stawki, których wciąż mam braki - może znajdzie się jeszcze ktoś z informacjami na ich temat.

[SIZE=2][B][I]2000 r.[/I][/B][/SIZE][SIZE=2] - Chojnice (6.VIII); Głogów (22-23.I); Grudziądz (30.VII); Inowrocław (17.IX); Jarosław (19.III); Kalisz (25.VI); Kielce (14.V); Konin (27.VIII); Leszno (CH-20.II); Nowa Ruda (2-3.XII); Przemyśl (3.IX); Radom (28.V); Rzeszów (20.VIII); Słupsk (28.V); Toruń (20.VIII); Wałbrzych (25.VI); Włocławek (3.IX); Zakopane (6.VIII) [/SIZE]

[B][I][SIZE=2]2001 r.[/SIZE][/I][/B][SIZE=2] - Jarosław (4.III); Kielce (20.V); Legnica (5.VIII); Nowy Sącz (29.VII); Płock (3.VI); Przemyśl (2.IX); Racibórz (3.VI); Radom (27.V); Rzeszów (19.VIII); Słupsk (27.V); Wałbrzych (24.VI); Zakopane (5.VIII) [/SIZE]

[B][I][SIZE=2]2002 r.[/SIZE][/I][/B][SIZE=2] - Włocławek (1.IX)[/SIZE]

[B][I][SIZE=2]2003 r.[/SIZE][/I][/B][SIZE=2] - Przemyśl (19.X); Wałbrzych (1.VI)[/SIZE]

[B][I][SIZE=2]2004 r.[/SIZE][/I][/B][SIZE=2] - Legnica (1.VIII); Przemyśl (5.IX)[/SIZE]

[B][I][SIZE=2]2005 r.[/SIZE][/I][/B][SIZE=2] - Włocławek (4.IX)[/SIZE]

[SIZE=2]Tak przy okazji mam jeszcze pytanie dotyczące wystawy Europejskiej z 2001 roku. Czy ktoś z Was może natrafił na jakieś informacje dotyczące tej wystawy?[/SIZE]

[SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agappe']Bety a zdradzisz po co Ci te wszystkie stawki???? :>[/quote]

Jako osoba żywo zainteresowana rozwojem rasy, kompletuję takie właśnie rzeczy do archiwum (w tej chwili - już tylko, a może na razie - domowego).
Mam także zamiar stworzyć statystykę dotyczącą akity amerykańskiej - w jakim kierunku zmierza, jak zmienia się jej popularność, które hodowle w jakich latach dominowały itp. (takie naukowe rozważania, które jeszcze zostały mi z czasów pisania magisterki). Jeśli tylko nadarzy się okazja i kogoś więcej to zainteresuje - to wszystkie te rozważania zostaną upublicznione.
A czemu pytasz?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Błyskotka']A ja mam gorącą prośbę :modla:.
Potrzebuję stawkę chow chow z 2004 roku z Zabrza.
Może ktoś umiałby mi pomóc :modla:.[/quote]


Znalazłam stary wydruk ze stony oddziału
Zabrze 10.X.2004
(czarny i błękitny)
Suki

Klasa otwarta
BARIA Qinghai

(rudy)
Psy
Kasa młodzieży
EMIR od Zyndermana
Klasa pośrednia
BREJK An-Dom
RAMZES Marwelon
Klasa championów
ELLS z Legendy Tybetu
Suki
Klasa młodzieży
ATMA Korina
Klasa otwarta
ROZI Mały Kacper

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Cockerek']Poszukuję stawki maltańczyków z Poznania 2003. Ma ktoś może?[/quote]


PSY
Klasa młodzieży
DODO BIAŁY SKRZAT
Klasa championów
UBALY DES SUPERS-SUPERS

SUKI
Klasa młodzieży
AISZA BIAŁA ENERGIA
Klasa pośrednia
HAPPY MLT FANGOR
Klasa otwarta
CARIN RADYNSKY POKLAD
Klasa championów
MOONLIGHT
SOSPIRITUAL

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...

[quote name='Asiaczek']Sorki, [B]bety,[/B] nie pomogę...
Może warto ustalić, wogóle kto był i wtedy do tej osoby uderzyć?

Pzdr.[/QUOTE]

Też o tym pomyślałam - weszłam na tematy, ale albo potencjalna "ofiara" :) dawno nie była na dogo, albo ci co chwalą się że byli to nie w tym dniu. A na którejś z wystaw tak się pewne szpice kłóciły, że wymiękłam bo nic innego nie było tylko nawalanka na siebie i się pogubiła kto był, a kogo nie było.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Czy ktoś z Was posiada może katalogi z grupą V FCI, z dwóch wystaw Europejskich:
- Tulln 2-5.VI.2005
- Helsinki 9-10.VI.2006
(Sprawa pilna - plisssss)
Pzdr[/QUOTE]
bety, wiesz co? A może napisz do Austrii i do Helsinek z prośba o udostępnienie (odpłatnie lub nie) tych katalogów. Ja tak kiedys napisałam do Francji i przysłali mi komplet katalogów ze wszystkich dni (nie pamiętam, czy chodziło o Europejską czy o jakąś Światówkę...). Ewent. może niech dadza jakiś link do stawek... Moim zdaniem warto spróbować:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']bety, wiesz co? A może napisz do Austrii i do Helsinek z prośba o udostępnienie (odpłatnie lub nie) tych katalogów. Ja tak kiedys napisałam do Francji i przysłali mi komplet katalogów ze wszystkich dni (nie pamiętam, czy chodziło o Europejską czy o jakąś Światówkę...). Ewent. może niech dadza jakiś link do stawek... Moim zdaniem warto spróbować:)

pzdr.[/QUOTE]

Wiesz co to jest pomysł. Dzięki. :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...