Jump to content
Dogomania

beagle


maja38

Recommended Posts

No napewno zorganizuj sobie bardzo dużo wolnego czasu beagle potrzebuje duuużo ruchu biegania możesz się z nim bawić w tropienie co zapewni mu dobre zużycie energi bo inaczej pożegnaj się ze wszystkim co masz w domu gdyż zostanie to zjedzone a ogród przekopany wzdłuż i wszeż ;)

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze - pytanie bardzo ogólne. Sprecyzuj, tak jak prosiła Paulina87 co masz na myśli.
Po drugie - Takie pytania zadaje się przed decyzją/przyjazdem psiaka, na pewno nie parę - trzy - dni przed jego przyjazdem. Wychodzi na to, że jutro psiak do Ciebie przyjeżdża, a ty, o ile jeszcze nie zerknęłaś na wątek nie jesteś przygotowana.
Po trzecie - Beagle nie jest prostą w wychowaniu i prowadzeniu rasą, co jak myślę bez problemu potwierdzą właściciele i ludzie którzy mieli z nimi do czynienia. Dlatego tym bardziej jestem zbulwersowana sytuacją (czytaj punkt drugi.).
Po czwarte - odpowiedzialny hodowca z pewnością przygotowałby Cię na przyjazd takiego pieska.
Po piąte - powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Heh, tu jest chyba typowy przykład kupowania psa ze względu na wygląd ( modę?), bo odpowiedzialny właściciel przed kupieniem psa danej rasy dokładnie już powinien znać zachowania i upodobania psa( chociażby z książek lub od hodowcy). Coś mi się wydaje ze ludzie coraz częściej dobierają psa pod względem wyglądu niż charakteru...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Coś mi się wydaje ze ludzie coraz częściej dobierają psa pod względem wyglądu niż charakteru... [/QUOTE]

Nie, bardzo często wybierają też za względu na cech charakteru - np. labLadora, bo to pies "rodzinny" i "kocha dzieci", albo amstaffa, bo jest "ostry", albo "wilka", bo jest mądry i wierny. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']Nat - Mare, myślę, że już nie ma sensu się wysilać. Będzie miała pięknego beagilela z chodowli i tyle, o wątku już pewnie zapomniała.[/QUOTE]

Typowa dogomania...napisała gdzieś ,że pies będzie bez rodowodu?No ale jak nowa to pewnie(na pewno!) bez rodowodu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yamayka']Nie, bardzo często wybierają też za względu na cech charakteru - np. labLadora, bo to pies "rodzinny" i "kocha dzieci", albo amstaffa, bo jest "ostry", albo "wilka", bo jest mądry i wierny. :evil_lol:[/QUOTE]

No niestety, jeśli chodzi o taki dobór pod względem charakteru to jest to BARDZO powszechne....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...