Jump to content
Dogomania

Dwie suczki z koszmaru uratowane ale bardzo schorowane i stare proszą o pomoc


tamb

Recommended Posts

Potwierdzam przelew 120 zł ze Skarpety im.Talcott. Bardzo dziękuję. Od razu zrobiłam zwrot 25% czyli 30zł. 

Jeszcze brakuje 175zł.

dziekuję bardzo skarpecie im, Talcott, jednocześnie proszę pomóżmy spłacić dług suczek, 175 złotych

Link to comment
Share on other sites

Klub Wytrwałych Baloniarek przyznał Dusi 150zł, za co bardzo dziękuję. Po zwrocie 25% czyli 40 zł zostaje 110 zł. 

Dusia zostanie na minusie 65zł. Jak przyjdzie przelew, potwierdzę.

Togaa, bardzo dziękuję za dzisiejszy transport do weterynarza. Kolejna wizyta w piątek bo nie wszystkie szwy dało się wyjąć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W piątek muszę powiedzieć doktorowi, o czymś, o czym zapomniałam dzisiaj. Dusię od wczoraj boli tylnia łapka. Leży sobie a jak wstanie to przez chwilę kuleje. Tak jakby ją kurcz łapał. Po chwili przechodzi. Wcześniej tego nie było. 

Link to comment
Share on other sites

W piątek muszę powiedzieć doktorowi, o czymś, o czym zapomniałam dzisiaj. Dusię od wczoraj boli tylnia łapka. Leży sobie a jak wstanie to przez chwilę kuleje. Tak jakby ją kurcz łapał. Po chwili przechodzi. Wcześniej tego nie było. 

o to się zdarza, pewnie rtg łapki trzeba będzie zrobić. Mocno trzymam kciuki

togga dziękuję, że transportowałaś maleństwo do weta :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Myślę też o bazarku ale ciągle nie mam możliwości wgrywania zdjęć z aparatu do komputera. Wymyka mi się to wszystko.

Zostało trochę ceramicznych fantów z bazarków, które były w sierpniu i wrześniu. Masz je jeszcze do sprzedaży? Może zrobisz bazarek a ja przekopiuje te nie sprzedane fanty.

Zostały chyba 2 duże koty i małe (pieski albo kotki - nie pamiętam) i kafelki.

Link to comment
Share on other sites

wysłałam 20 zł dla babinek...więcej nie dam rady:( ale bazarek- na wagę złota!

Togaa napisała mi w mailu, że przyszedł od Ciebie przelew na konto Stowarzyszenia. Dziękuję za pomoc. Togaa pomyśli jak zrobić, żeby było na Dusię. Problem jest w tym, że faktura jest na mnie i ja zapłaciłam. Zbiórka jest na moje konto. Togaa coś wymyśli i napisze. Może na sterylizacje bo zbiórka była na konto Stowarzyszenia a brakuje jeszcze 215zł.

 

Zostało trochę ceramicznych fantów z bazarków, które były w sierpniu i wrześniu. Masz je jeszcze do sprzedaży? Może zrobisz bazarek a ja przekopiuje te nie sprzedane fanty.

Zostały chyba 2 duże koty i małe (pieski albo kotki - nie pamiętam) i kafelki.

Tamtych już nie mam. Kafle oddałam na kiermasz dla wolontariuszek ratujących zwierzaki z bielskiego schroniska. Ale przygotuję nowe fanty. 

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, muszę uporządkować moje rzeczy, ale kilka fantów na bazarek znajdę i obfocę, fotki mogę przesłać do osoby która zrobi bazarek ale będą do kupienia tylko w opcji wysyłki pocztą polską.

Mam jedną książkę, obróżkę i adresówkę dla psa, dwa wisiorki...nie wiem co tam jeszcze wygrzebie, może jakiś ciuch...

 

tamb- moja wpłata oczywiście może być na sterylkę, albo na jakąs inną Twoją bidę, jak uważasz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cioteczki, muszę uporządkować moje rzeczy, ale kilka fantów na bazarek znajdę i obfocę, fotki mogę przesłać do osoby która zrobi bazarek ale będą do kupienia tylko w opcji wysyłki pocztą polską.

Mam jedną książkę, obróżkę i adresówkę dla psa, dwa wisiorki...nie wiem co tam jeszcze wygrzebie, może jakiś ciuch...

 

tamb- moja wpłata oczywiście może być na sterylkę, albo na jakąs inną Twoją bidę, jak uważasz.

może kolejna kobieta się zgodzi ? Asia może tam być, żeby kiyoshi Tobie te fotki wysłała?

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, muszę uporządkować moje rzeczy, ale kilka fantów na bazarek znajdę i obfocę, fotki mogę przesłać do osoby która zrobi bazarek ale będą do kupienia tylko w opcji wysyłki pocztą polską.

Mam jedną książkę, obróżkę i adresówkę dla psa, dwa wisiorki...nie wiem co tam jeszcze wygrzebie, może jakiś ciuch...

 

tamb- moja wpłata oczywiście może być na sterylkę, albo na jakąs inną Twoją bidę, jak uważasz.

Rozmawiałam z Togaa i ustaliłyśmy, że darowizna od Ciebie pójdzie na zmniejszenie długu za sterylizację suczek. Dziękuję. Wszystko uzupełniam w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

Dusia miała dzisiaj zdjęte szwy i dostała Medacam w zastrzyku na łapkę. Faktury nie brałam bo kwota nie była warta zamieszania. W środę powinny być wyniki.

 

Klub Wytrwałych Baloniarek przelał 150zł na operację Dusi. Bardzo Dziękuję. Od razu zrobiłam zwrot 25% czyli 40zł. Rozliczenie uzupełniłam w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do dziewczynek, jak będę miała zdjęcia to ruszę z bazarkami. Rozmawiałam z Agą i ona już wie, że będą musiały być dwa osobne, problem byłby z przesyłką gdyby ktoś chciał kupić fanty od dwóch osób. Wiec najpierw zrobię jeden a potem drugi, takie mini bazarki, inaczej byłoby zamieszanie i niefajnie by to wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

A jaka Dusieńka z charakteru jest teraz? Kocha Cię pewno bardzo co? :) a Maksa wygryzła z łóżka na piętrze ? :)

Dusieńka dla mnie kochana ale przeszłość wciąż pokutuje. Bardzo boi się mężczyzn, przy gwałtownym sięganiu po coś, co jest blisko niej łapie zębami. Ale lekko a potem się wstydzi i trzęsie. Maks dzieli się z Tusią i Dusią większym pokojem na górze ale w nocy on śpi z Leszkiem w łóżku. Dusia i Tusia po ostatnim siku idą do kotłowni. Tak się nauczyły a Maksowi jego praw nie odbiorę. I tak w ciągu dnia co kilka godzin idzie do małego pokoiku bo Dusia i Tusia urzędują na górze.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do dziewczynek, jak będę miała zdjęcia to ruszę z bazarkami. Rozmawiałam z Agą i ona już wie, że będą musiały być dwa osobne, problem byłby z przesyłką gdyby ktoś chciał kupić fanty od dwóch osób. Wiec najpierw zrobię jeden a potem drugi, takie mini bazarki, inaczej byłoby zamieszanie i niefajnie by to wyglądało.

 

przesłałam dziś zdjęcia fantów...jest ich niestety tylko 5, ale wyceniłam na ok. 50 zł....myślę, że lepiej zrobić jeden bazarek- dlaczego napisałam  w mailu:) pozdrawiam i czekam na bazaroooo:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...