Jump to content
Dogomania

Borysek już w DS:):) Pozostał dług w hoteliku u ZUZIM:(


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='obiezyswiat75']to co zostało do zapłaty? marzec, maj i czerwiec? pytam, bo w rozliczeniu na pierwszej stronie nie ma opłaconego marca????[/QUOTE]


Maj i Czerwiec.

Jutro puszę do ZuziM przelew z bazarku ..
Przepraszam Was ale naprawdę nie mam teraz czasu na nic.
U weta suczka po sterylce tu trzeba zbierac kasę na transport .;(

Do 24 wszystko zrobie ;) Rozliczenia przelewy :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety Borys wraca z DS;( Powód: Nie szczeka a miał pilnować posesji :mad:Każdy może wejść a Borys tylko chce się bawić ;(

Borys podoba Ci ludziom co go adoptowali próbowałam z nimi rozmawiać tłumaczyć ,że pies potrzebuje czasu ale decyzja zapadła. Oddają Borysa!:-(:-(


Gdzie zabrać Borysa?Hmm dług w hotelu nie spłacony a po drugie trzeba mieć jakaś kasę żeby umieścić Borynię a hotelu.

Fundacja Przystań zgodziła się przyjąć Borysa za 200zł miesięcznie +karma.
W tym hotelowanie +praca (wspomniałam od problemach z chodzeniem na smyczy okropnie ciągnie aż się dusi i koniecznie trzeba będzie zrobić kastrację)

Wczoraj ukąsiła żmija Borysa. Dzięki szybkiej interwencji lekarza weterynarii udało się uratować Borysa.
Dostał full leków kroplówki.
Był w takim stanie ,że patrząc na niego serce mi pękało.

Łapa przybrała kolosalne rozmiary.
A jak ugryzła Borysa żmija już tłumacze? Borys został wypuszczony z kojca wbiegł do szopy ( zawsze chodził tam po patyki do zabawy) i w pewnej chwili właściciel usłyszał straszny pisk Borysa.

Z minuty na minute stan się pogarszał.

Dzisiaj byłam u Borysa wszystko ok;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']oj Borysku...jak sie czuje nic Mu nie grozi juz napewno? i gdzie jest teraz[/QUOTE]

Czuje się dobrze ;) Dzisiaj byłam u Boryska .Przytulał się do mnie całował.
Nic mu już nie grozi;) Leki zadziałały w poniedziałek znowu do weta .
Jest jeszcze u tych ludzi .Nie mam gdzie go zabrać. Ale we wtorek już go zabiorę.

Kochani!

Czy może ktoś zrobić bazarek cegiełkowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']no to pięknie....kolejni nienormalni ludzie. :shake: Nie szczeka źle a jak by ugryzł kogoś byłoby jeszcze gorzej. Masakra jakaś... gdzie tacy idioci się rodzą?[/QUOTE]

niech im ta żmija domu pilnuje ;)

ludzie sa naprawde straszni - nie dadzą psy szansy, żeby poczuł się u siebie, nieco spoważniał - zresztą - dla obcych sama obecność psa wystarczy, nie musi szczekać.... ech, ludzie...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, to naprawde bardzo przykre, ze wraca.
To , uwierzcie mi, przecudowny chlopaczek !
On tak zawsze patrzy w oczy, ze serce topnieje od razu.
I rzeczywiscie, przytulac sie uwielbia i kocha glaskanie i w ogole wszelkie objawy najmniejszego nawet zainteresowania swoja mala psia osobka.

Monika, pisalas 24-ego, ze wplacasz jakies pieniadze z bazarku. Do tej chwili nie otrzymalam nic.
Mam nadzieje, ze do konca lipca uregulujesz wszystko, co pozostalo do splacenia, czyli 600 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Na Paypal wpłynęły na Boryska 2 wpłaty:

Jolanta K. - 9,36 EURO, co system przeliczył na 38,51zł :)
Małgorzata P. - 30,00zł :)[/QUOTE]

Wczoraj pieniążki zostały przelane do Moniki. Czy już dotarły?
Proszę o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']
[COLOR=#ff0000][B]Monika, pisalas 24-ego, ze wplacasz jakies pieniadze z bazarku. Do tej chwili
nie otrzymalam nic.
Mam nadzieje, ze do konca lipca uregulujesz wszystko, co pozostalo do splacenia, czyli 600 zl[/B][/COLOR].[/QUOTE]

Zacytuje siebie, bo nie otrzymalam odpowiedzi.
Naprawde juz nie mam powoli cierpliwosci upominac sie wciaz o wplate zadluzenia.
Monika, dostajesz pieniadze na ten cel i niestety na koncie zadluzenia Borysa dlug nie maleje, bo nie wplacasz mi nic.
Praktycznie powinnam nie wydawac psa do chwili splaty zadluzenia, ale ze lubie Magde, ktora po Borysa przyjechala, to nie robilam problemow.
Przepraszam, ale nie stac mnie na utrzymywanie kolejnych psow.
Mam ponad 20 psow , ktore musze nakarmic i nie moge sobie pozwolic na zubażanie ich jadlospisu przez kilka niewplacajacych niesumiennych i nieuczciwych osob.
Mam u ludzi juz w tej chwili 3500 zl , bo nie wplacaja w terminie za swoje psy i potem dlug tylko narasta ( jak bylo w przypadku Borysa ).
Czy ktos z Was jest zadowolony z takiej sytuacji, kiedy za kilka miesiecy pracy nie dostaje na konto swojej wyplaty ?
Podejrzewam, ze nie.
Niestety w przypadku oplat za psy w hotelach takie sytuacje sa bardzo czeste.
Nie rozumiem tylko dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

na konto stowarzyszenia dotarły wpłaty zatytułowane "Borys":
30,- Bożena G., Skopanie (31.07.),
57,- Agutek IS - Krystyna J., Prabuty,
5,- Milada - Stanisława L., Wrocław.
Razem wpłaty = 92zł

przed chwilką rozmawiałam z Moniką - jutro rano puszczę przelew i na konto ZuziM trafi ta kwota "zaokrąglona" do 100 złotych

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Zacytuje siebie, bo nie otrzymalam odpowiedzi.
Naprawde juz nie mam powoli cierpliwosci upominac sie wciaz o wplate zadluzenia.
Monika, dostajesz pieniadze na ten cel i niestety na koncie zadluzenia Borysa dlug nie maleje, bo nie wplacasz mi nic.
Praktycznie powinnam nie wydawac psa do chwili splaty zadluzenia, ale ze lubie Magde, ktora po Borysa przyjechala, to nie robilam problemow.
Przepraszam, ale nie stac mnie na utrzymywanie kolejnych psow.
Mam ponad 20 psow , ktore musze nakarmic i nie moge sobie pozwolic na zubażanie ich jadlospisu przez kilka niewplacajacych niesumiennych i nieuczciwych osob.
Mam u ludzi juz w tej chwili 3500 zl , bo nie wplacaja w terminie za swoje psy i potem dlug tylko narasta ( jak bylo w przypadku Borysa ).
Czy ktos z Was jest zadowolony z takiej sytuacji, kiedy za kilka miesiecy pracy nie dostaje na konto swojej wyplaty ?
Podejrzewam, ze nie.
Niestety w przypadku oplat za psy w hotelach takie sytuacje sa bardzo czeste.
Nie rozumiem tylko dlaczego.[/QUOTE]





Przepraszam Zuziu ,że nie odpisywałam na dogo ani na smsmy.

Do wtorku dług zostanie spłacony -rozumiem ,że masz na utrzymaniu psy i są ludzie którzy nie płacą.
Spłace dług i będzie już spokój.
4 sierpnia kończy się bazarek na Boryska i innych psiaków z długami .
5 wyjdzie przelew.


[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1005649_545159238877827_562061507_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/946703_545159258877825_285488352_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...