Jump to content
Dogomania

*** podlaska S K A R P E T A na pilne wydatki **** ZAPRASZAMY ****


kaszanka

Recommended Posts

Nie wiem czy powinnam tutaj prosić o pieniądze, bo akurat do skarpety nie wpłacałam nigdy żadnych pieniędzy. Na inne akcje TOZ tak , owszem ale do skarpety nie.
Jednak jesli mogę to chciałabym prosić o grosik dla Łezki - chorej na nużycę. Akurat w jej przypadku każdy grosz jest na wagę jej zdrowia, może nawet zycia. Rozmawiałam z Pania Sroczyńska z EMIRA. Ogólny stan Łezki nie jest dobry, nużeniec nie ustępuje i namnaża sie ze zdwojoną siłą. To nie jest dobrze. Ale jest małe światełko w tunelu, jej stan psychiczny jest niezły, mała posiada wolę życia, walczy, nie staje sie wycofana i apatyczna, a to bardzo ważne w walce z tak okropna choroba. I jesli tylko będa pieniądze mozliwe bedzie jej dalsze leczenie. Jesli bedą....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1547/5371b4201df1f613med.jpg[/IMG]

To ja nieskromnie zaproponuje mego Mikiego
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207828-MIKI-smutny-i-porzucony-pies-czeka-a%C5%BC-kto%C5%9B-go-przygarnie."]http://www.dogomania.pl/threads/207828-MIKI-smutny-i-porzucony-pies-czeka-aż-ktoś-go-przygarnie.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

I o to właśnie chodziło :) żeby zgłaszać podlaskie biedy. Nieważne czy ktoś wpłacał czy nie. Kto jeszcze?

Edit. Cisza.
Mamy do rozdania 832,-
z tego odjąć należy 66,- zwrotu dla mnie ale (z tego dla mnie 36,- a 30,- dla kaszanki bo ja mam u siebie 30,- zł przeznaczone na Sabę, która była u niej na dt) ja z tych swoich 36,- rezygnuję na rzecz Mikiego od asika5 i są to pieniądze nie podlegające głosowaniu.

Czyli ostatecznie w skarpecie jest 766,-
Zgłoszone psiaki:
Nero - potrzebuje na utrzymanie, badania i specjalistyczną karmę, dt u zachary
Łezka - leczenie nużycy, podlaska sunia pod opieką fundacji Emir
Konik - na hotel, o utrzymanie psiaka walczy samotna dreag
Saba - na transport do dt i utrzymanie, trafiła na łańcuch musimy ją zabrać
Trusia - na utrzymanie i sterylkę, być może aborcyjną
Miki - na hotel, utrzymywany samodzielnie od roku przez asika5

Moja propozycja podziału to dla Nero, Konika, Saby, Trusi i Mikiego po 125,-, dla Łezki, że jest w najgorszym stanie 141,-. Dodatkowo Miki dostanie te moje marne 36,- jako mój wyraz podziwu dla walki asika5.
Dreag i kaszanko czy taki podział wam odpowiada czy macie inne propozycje?

Edited by jaanna019
Link to comment
Share on other sites

Mi pasuje, wiesz, że ja zgodna kobieta jestem:). Czekamy na kaszankę, jak się odezwie to może uda się uszczęśliwić kilka psiaków, a raczej ich tymczasowych opiekunów;). Każda złotówka na wagę złota, po co ma leżeć bezczynnie:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

kaszanka kilka minut temu była na dogo ale nie wiem dlaczego omija ten temat od jakiegoś czasu.
Skoro i tak my 2 mamy takie samo zdanie co do przeznaczenia pieniędzy to kaszance pozostaje tylko przelać je na odpowiednie konta. Poproszę o podanie na PW nr kont dla poszczególnych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Dziekuję bardzo w imieniu Łezki. Takiego podziału pieniędzy się nie spodziewałam, dlatego aż mnie zatkało z wrażenia i tym serdeczniej dziękuję.
Do kogo na pw wysyłać nr konta?[/QUOTE]


Również przyłączam się do podziękowań :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ja troszkę z innej beczki, doriss66, mysle, ze mogę śmiało powiedzieć, ze doświadczenie w leczeniu nużycy mam. Czy mogłabyś podac mój numer telefonu 511067351 do osoby opiekującej sie Łezką, może coś pomogę? Mam tez szampon, ściągnięty ze Stanów, który daje naprawdę rewelacyjne efekty i mogę go Łezce przekazać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Ja troszkę z innej beczki, doriss66, mysle, ze mogę śmiało powiedzieć, ze doświadczenie w leczeniu nużycy mam. Czy mogłabyś podac mój numer telefonu 511067351 do osoby opiekującej sie Łezką, może coś pomogę? Mam tez szampon, ściągnięty ze Stanów, który daje naprawdę rewelacyjne efekty i mogę go Łezce przekazać.[/QUOTE]
Kuna podam twój tel. Pani Krystynie Sroczyńskiej - Szefowej Fundacji EMIR. Ona sama opiekuje sie Łezką i nadzoruje bezposrednio jej leczenie. Dziekuję ci bardzo za zainteresowanie sunią.

Link to comment
Share on other sites

Jejku właśnie przeczytałam o podziale pieniążków. Bardzo bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Mikiego:multi:
Co do konta to bardzo proszę od razu przelać do[B] kuny[/B] z dopiskiem wpłata za hotelik Mikiego za miesiąc czerwiec

[B]jaanna019 [/B]nie takie marne;) każdy najmniejszy grosik w ratowaniu piesków jest na wagę złota dziękujemy z Mikim :loveu:
co do utrzymania Mikiego to wspierała mnie [B]zachary[/B] oraz mój kolega czasami się dorzucał, fanty na bazarki ofiarowały [B]psi, jolasek[/B],[B] kaszanka, KasiaT[/B] ale przyznaję, że w głównej mierze płaciłam i płacę z własnej kieszeni
Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Wszystkie psiaki się cieszą i czekają tylko kaszanka z kasą zniknęła i udaje, że jej nie ma. Wygląda na to, że psy pieniążków nie dostaną :([/QUOTE]

jaanna019 dostaną dostaną, przecież to nie [B]pieniądze [/B]kaszanki więc przywłaszczenie [B]ich[/B] było by przestępstwem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']ja zgłaszam Trusię z tego wątku - na sterylizację i utrzymanie
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219195-Jak-można-skrzywdzić-tak-szczeniaczka-7-miesięczna-Trusia-wróciła-z-adopcji/page4[/URL][/QUOTE]


To raptem Trusia ma mieć opłacaną opiekę ???????????????????

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]Pieniądze przeznaczone dla Łezki proszę przelać na konto Fundacji Emir, z dopiskiem "darowizna dla Łezki"[/SIZE][/B]

[SIZE=5][B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych EMIR[/B][/SIZE]

[SIZE=6][B]Bank Śląski O/Grodzisk Maz.
88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak a'propos Łezki, pani Sroczyńska, oczywiście, do mnie nie zadzwoniła... doris66, powiem tak - jeżeli pies jest pod opieką, to nie ma bata żeby go z nuzycy nie wyciągnąć... albo trzeba go lepiej zdiagnozować i znaleźć chorobę, która wywołała nużycę, wyleczyć bądź opanować albo po prostu wyleczyc nużycę. Czasami warto skorzystać z wiedzy i nie tylko innych, choćby byli młodsi:eviltong: Oczywiście, nie piję do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Kuna przekazałam jej Twój telefon mejlem dzis po południu, może jeszcze mejla nie odczytała.
Zadzwoni napewno. Jak kilka dni temu miałam z nią kontakt, to mówiła włąśnie tak samo jak Ty, ze szukaja choroby, która wywołała nużycę, czekają na dodatkowe badania, równiez mykologiczne i jeszcze jakieś, badania hormonów tarczycy. Tak naprawdę to leczenie Łezki dopiero się zaczyna. Jutro do niej zadzwonię jesli nadal nie skontaktuje się z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="#006400"]Zgodnie z Regulaminem forum Dogomania oraz Regulaminem działu PwP wątek wymaga rozliczenia.
Założycielkę wątku obliguję do pilnego rozliczenia wątku oraz o przelanie zebranej kwoty na ustalony przez darczyńców cel.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...