Jump to content
Dogomania

Molly - moje złotko


Molowe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Baski_Kropka']HA! taki co to psy lubi to może nie trudno! Bo mój też lubi... ale w ilości szt. 1! Chciałam drugiego hasioka to kategorycznie nie nie nie nie ma mowy :/
Ale mam czas, popracuje nad nim urobie go :D

Warunkiem jest właśnie własny dom duży ogród, a najlepiej teeeeren ogrodzony, żeby to to po sypialni nie łąziło haha ;P

Ja się na podyplomowe wybieram do warszawy studia, albo pies w społeczeństwie - hodowla i zachowanie albo na żywienie i pielęgnacje zwierząt towarzyszących, chociaż ten akurat kierowany głównie do absolwentów zootechniki :P


Jak tam już po wakacjach!?[/QUOTE]

ja na drugiego psa póki co nie mam szansa dopóki mieszkam w bloku to jest bezsensowny pomysł po za tym Molly jest zbyt rozpuszczona :) dopiero co wróciłam z obozu i mam jeszcze prawie miesiąc wakacji więc trudno powiedzieć że już po :P

[quote name='DomixX'][URL]http://img196.imageshack.us/img196/9630/20120723210834327.jpg[/URL] Hehe zmokła moluśka też jest extra :loveu:[/QUOTE]

hahahaha :loveu:

[quote name='dancingqueen']O gosh ale przerażenie w oczach. :D[/QUOTE]

[quote name='Paula03']Udanego obozu :)[/QUOTE]

[quote name='Lucky.']udanego obozu :) mam nadzieję, że wrócisz z masą fotek :D[/QUOTE]

[quote name='phase']Miłego i udanego obozu! Prosim o fotki potem. :grins:[/QUOTE]

[quote name='Kasi i Lena']Również przyłączam się do życzeń udanego obozu i liczę na dużo fotek Molly i innych obozowych psiaków.[/QUOTE]

[quote name='Ada_Mirra']jakie cudne ślipojce :loveu: trzymam kciuki za obozik! :D[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Rewelacyjnych przeżyć na obozie :)[/QUOTE]

[quote name='A&L']Miłego obozowania :)[/QUOTE]

[quote name='darii_iia']Biedna mokra Molly. :eviltong:

Udanego obozu! :)[/QUOTE]

[quote name='Klaudia&Aza']My też życzymy udanego obozu:)[/QUOTE]

[quote name='understandme']Miłego obozu! :)[/QUOTE]

[quote name='Victoria']Wypocznijcie sobie :lol:
Niezapomnianych przeżyć :) oczywiście pozytywnych :D[/QUOTE]

dziękujemy bardzo jesteście kochane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

My już wróciłyśmy z obozu było naprawdę super chyba nie było rzeczy która mogłaby nam zepsuć te chwile.Kadra dużo lepsza niż w zeszłym roku prawie wszyscy uczestnicy mega fajni.Było bosko i bardzo miło spędziłyśmy ten czas :) Na całym obozie było 15 psów 9 w grupie zaawansowanej i 6 w podstawowej my trafiłyśmy do grupy zaawansowanej.Molly bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoim zapałem do pracy i mega nakręceniem nawet w największy upał czy o 6 rano chciało jej się hasać :D tempo Księżniczka też ma zabójcze była najszybsza w skakaniu na czas przez hopki i ja nie dawałam rady wyprzedzić jej na torze żeby zrobić zmianę np.za tunelem musiałyśmy próbować 6 razy ale w końcu się udało pomijając fakt że zaliczyłam bardzo spektakularną glebę:evil_lol: no i na sam koniec obozu bardzo miłe zaskoczenie zajęłyśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej na egzaminach szła łeb w łeb z 3 innymi psami wszystko na max punktów nawet wystawianie gdzie jeszcze pół roku temu mój pies nie umiał stać normalnie na komendę a co dopiero w postawie także jestem mega dumna z Mollci no i pamiętając słowa naszego trenera z zeszłego roku że to TYLKO spaniel i żebym nie wymagała za dużo że i tak dużo umie jak na spaniela i ciągłe podkreślanie że mój pies krótko mówiąc ma pewne ograniczenia ze względu na to że jest spanielem.Ale niestety przykład Molly jak i wielu innych spanieli z dogo pokazuje że ta teoria jest bezsensowna że wszystko to kwestia pracy i odpowiedniego podejścia do własnego psa.Podsumowując jestem bardzo zadowolona z obozu jedyny nasz problem to zazdrość o zabawki i inne rzeczy które można aportować ale postaramy się to wypracować no i mam nadzieje że za rok uda nam się wrócić na OZP! ♥♥♥ :loveu:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/img2387zt.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8270/img2387zt.jpg[/IMG][/URL]


na zdjęcia z obozu trzeba trochę poczekać bo jest ich naprawdę duużo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Miło znowu Ciebie czytać :)
Gratulujemy złota :loveu:
W takim razie czekamy na fotki.[/QUOTE]

a no miałyście 12 dni spokoju :P niby mogłam mieć dostęp do internetu ale to zupełnie bezsensu tracić obóz na siedzenie przed kompem a moje oczy też potrzebowały odpoczynku.Dziękujemy bardzo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ano, masz rację. Ale też dużo do nadrabiania :lol:[/QUOTE]

uwierz mi że przez 12 dni ani chwilę nie brakowało mi dogo fb itd :)

[quote name='Aleksandra95']fajnie że obóz udany.:)[/QUOTE]

no ja jestem bardzo zadowolona XD

[quote name='Klaudia&Aza']Już jesteście :loveu:

I od nowa zacznie się oglądanie pięknej Molly:loveu::loveu::loveu:

Fajnie, że obóz się udał, czekam na fotorelację i życzę powodzenia w nadrabianiu galerii:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

hahaha no z obozu mamy dużo fotek ale trzeba trochę poczekać aż dziewczyny jej powrzucają przerobią i wgl :) oj tam teraz dopóki Marta z Daisolkiem do nas nie przyjadą mam dużo czasu więc chętnie sobie poczytam co się u Was pozmieniało :loveu: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein']Witamy się u Was serdecznie!
Wielkie gratki złota i czekamy na jakieś OZPowe zdjęcia :diabloti:[/QUOTE]

Hej ;) dzięki :loveu: mam nadzieje że już niedługo będą :diabloti:

[quote name='DomixX']Świetnie, że obóz się udał! Gratuluję osiągnięć i 1 miejsca :)
I z niecierpliwością czekam na zdjęcia :cool3:[/QUOTE]

dziękujemy bardzo :loveu: no ja też nie mogę się już doczekać :roll:

[quote name='darii_iia']Gratulacje ! :)
Fajnie, że obóz się udał. ;)
To teraz tylko czekać na fotki Molly. :loveu:[/QUOTE]

dzięks :p no czekamy czekamy już widziałam że Ruda ma pare fajnych fotek ciekawe jak reszta :evil_lol:

[quote name='Aleksandrossa']Suuuper :)
Czekamy na zdjęcia :)[/QUOTE]

;)

[quote name='AnAn']Gratulacje!! :D
Czekamy na fotencje :p

Mogłabyś mi zdradzić ile kosztował obóz? :>[/QUOTE]

dzięki ;) obóz kosztował 1600 zł ale jest dużo okazji że możesz zarezerwować i mieć 100 zł taniej walentynki dzień kobiet itd :p

Link to comment
Share on other sites

Z całym szacunkiem, ale trener który mówi, że masz tylko spaniela to kiepski trener, ja na prawde tak bym o nim myślała ;P
Super, czekamy na jakieś fotorelacje z obszernym opisem!

Możesz coś opowiedzieć o tych obozach boja to w ogóle się na tym nie znam... :P Są też obozy dla staruchów 22+?? :P hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Gratki 1miejsca! :)
Pozdrawiamy i w sumie bardzo tęsknimy za Rynem :loveu:[/QUOTE]

dzięki ;) chyba każdy kto chociaż raz tam był tęskni i chce wracać to miejsce jest takie niezwykłe :loveu:

[quote name='Ada_Mirra']no już myślałam że tam pomarłyście :evil_lol:

gratki pierwszego miejsca i tak jak wiele ludów czekam na zdjęcia :D[/QUOTE]

w końcu 12 dni :eviltong: dzięki jak tylko będę jakieś miała to będę wstawiać :cool3:

[quote name='Baski_Kropka']Z całym szacunkiem, ale trener który mówi, że masz tylko spaniela to kiepski trener, ja na prawde tak bym o nim myślała ;P
Super, czekamy na jakieś fotorelacje z obszernym opisem!

Możesz coś opowiedzieć o tych obozach boja to w ogóle się na tym nie znam... :P Są też obozy dla staruchów 22+?? :P hehe[/QUOTE]

wiem trener w zeszłym roku był hmm jakby to powiedzieć w ogóle nie miał podejścia do mojego psa do psów agresywnych może tak ale Molly się go po prostu bała no i było wiele sprzeczek dotyczących metod szkolenia mój pies bał się na agi wejść na huśtawkę w tym roku zdecydowanie lepiej więcej luzu co do szkolenia jeżeli pies był zmęczony nie było problemu żeby nie iść na zajęcia nic na siłę mnie się 100 razy bardziej podobało szkolenie wiele ciekawych rzeczy np zabawa w chowanego w lesie itd :D

co do samego obozu to ten akurat chyba kiepsko dla dorosłych chociaż ograniczeń wiekowych nie ma to jednak jest dużo osób 12-16 lat i sądzę,że nie kręci Cię ogólne robienie wiochy śpiewanie piosenek i rzucanie w siebie ogórkami na stołówce :diabloti: jest z tego co kojarzę Graf obóz już typowo nastawiony na szkolenie tu bardziej wypoczynkowo-szkoleniowy :) musiałabyś poszukać w internecie bo jest tego naprawdę dużo :lol:

[quote name='phase']Brawo!! :)
Witamy Was w końcu ! :)[/QUOTE]

dzięki ;) my też witamy po dłuższej przerwie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...