Jump to content
Dogomania

Molly - moje złotko


Molowe

Recommended Posts

Gratulujemy dostania się na wymarzony kierunek!
Ja o weterynarii zamarzyłam troszkę za późno bo pod koniec technikum i szczęście w nieszczęściu studiuje grafikę :P
Ale dobrze dobrze studiuj ucz się bądź wetem z powołaniem :D

Ja na przyszłą wiosnę jadę na kursy trenerskie do wesołej łapki za to :D

No i mogę powiedzieć, że od soboty oficjalnie będę Częstochowianką.
Na Stradomiu zamieszkamy w domku :)

Mam nadzieje, że w końcu nas zaprosicie na spacer!! :P

Ta twoja dziewuszka ma tak czarujące spojrzenie, po prostu utonąć się da... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Gratuluję dostania się na wymarzony(?:cool3:) kierunek:)[/QUOTE]

oczywiście to mój wymarzony profil tam właśnie chciałam być w sumie tłumaczyłam sobie że jak będzie fiz to też spoko ale nie ang rządzi! :multi:dzięki :loveu:

[quote name='Baski_Kropka']Gratulujemy dostania się na wymarzony kierunek!
Ja o weterynarii zamarzyłam troszkę za późno bo pod koniec technikum i szczęście w nieszczęściu studiuje grafikę :P
Ale dobrze dobrze studiuj ucz się bądź wetem z powołaniem :D

Ja na przyszłą wiosnę jadę na kursy trenerskie do wesołej łapki za to :D

No i mogę powiedzieć, że od soboty oficjalnie będę Częstochowianką.
Na Stradomiu zamieszkamy w domku :)

Mam nadzieje, że w końcu nas zaprosicie na spacer!! :P

Ta twoja dziewuszka ma tak czarujące spojrzenie, po prostu utonąć się da... :)[/QUOTE]

dziękujemy :loveu: no to co oficjalnie witamy w Częstochowie a na spacer pójdziemy na pewno obiecuje ale póki co wyjeżdżam ale jakoś się umówimy :lol: z tą weta zobaczymy to moje marzenie ale niewykluczone,że może mi się jeszcze zmienić ^^

[quote name='Victoria']No to super! Gratulacje :)

Ja przed chwilą z walącym serduchem weszłam na naszą strone, a tam że wyników jeszcze nie ma.. ;/
Kurna strasznie się boje xd[/QUOTE]

dzięki :D nie macie jeszcze wyników ? u nas już od 7:30 były to sprawdzaj co chwile nie dziwię się mnie też już to czekanie wykańczało :shake: współczuje...

[quote name='Ada_Mirra']Graaatulacje! ja tez profilowo tak jak Ty, też się szykuje na weterynarie :P[/QUOTE]

witam przyszłą konkurencje :cool3::diabloti: i bardzoo gratuluję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']dzięki ;) o tam konkurencje :P gdzie planujesz iść na studia? xD

a wg ja robie weterynarie, potem praca jako wet oraz hodowla i jak sie uda to sedzia na wystawach takie tam marzenia .. :lol: :oops:[/QUOTE]

Kraków Warszawa najpewniej a jak wyjdzie zobaczymy :P a to ja typowo jako wet duży dom z ogródkiem 2-3 psy i własny tor agility <3 :D a do sędziowania jakoś mnie nie ciągnie.

Link to comment
Share on other sites

ja w sumie powiem Ci,że nie wiem najbliżej niby Kraków ale zobaczymy :) a no właśnie moje marzenie bo ja od urodzenia w bloku mieszkam ale jak już będę tym znanym zasłużonym kochanym przez wszystkich weterynarzem:diabloti: to sobie odbije i torek walne sobie w ogródku ^^ tylko jeszcze męża,który też psy lubi trzeba znaleźć :P

Link to comment
Share on other sites

Lucky ja to samo.
Potem mialam ochote na chirurga, ale tez mi juz przeszlo ;p

ehh.. u mnie wyniki były dopiero po trzynastej. Teoretycznie dostałam się do szkoły do której chciałam (ale to nie była ta pierwszego wyboru :P ) ale się jakoś nawet nie ciesze.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']Gratuluję! :multi: super kierunek :)
Też planuję studiować weterynarię, ale jak wyjdzie- się zobaczy :) W kazdym razie jak nie to, to na pewno coś związanego z biologią bądź chemią.[/QUOTE]

ja w przyszłości nie wyobrażam sobie robić nic innego jak coś związanego z psami jeżeli weta nie wyjdzie to może jakiś szkoleniowiec..na szczęście mamy jeszcze trochę czasu ;)

[quote name='Ty$ka']Wow, no to wielkie gratki Ci się należą :). No i podziw - ja kiedyś chciałam być wetem, ale szybko stwierdziłam, że to za wysokie progi... ;)[/QUOTE]

dzięki dzięki :loveu: podziwiać będziesz nawet nie jak się dostanę na weterynarie ale dopiero jak ją ukończę póki co to tylko marzenia ^^

[quote name='cockermaister']Ale konkurencja :diabloti: sami przyszli weterynarze tak jak i ja :evil_lol:
gratulacje Ola :cool3: ja też się dostałam tam gdzie chciałam i na ten profil co chciałam :multi:[/QUOTE]

dobra konkurencja nie jest zła :evil_lol: Ooo to super ja też bardzo gratuluję :loveu:

[quote name='Lucky.']ja marzyłam w wieku przedszkolnym żeby zostać wetem, teraz wybiłam sobie to z głowy. Nie dałabym rady usypiać zwierząt etc. To nie dla mnie, ale życzę Wam powodzenia :)[/QUOTE]

[quote name='Victoria']Lucky ja to samo.
Potem mialam ochote na chirurga, ale tez mi juz przeszlo ;p

ehh.. u mnie wyniki były dopiero po trzynastej. Teoretycznie dostałam się do szkoły do której chciałam (ale to nie była ta pierwszego wyboru :P ) ale się jakoś nawet nie ciesze.. :lol:[/QUOTE]

[quote name='Kaja10014']I ja również gratuluję:)[/QUOTE]

[quote name='DomixX']I ja również przyłączam się do gratulacji :)

Ja też jak i osoby powyżej marzyłam by być weterynarzem i również mi przeszło, jeszcze z chemią :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='kopra']ja od zawsze marzyłam, żeby być chemikiem i nim zostałam więc trzymam kciuki za Wasze marzenia i za dużą wytrwałość, bo moje studia były bardzo trudne, a weterynaria jest jeszcze trudniejsza, ale dacie radę =)[/QUOTE]

dziękuję wszystkim :loveu:

Tak wyglądało tygodniowe perfidne zdradzanie mojego biednego pieseczka :diabloti: Daisolek :loveu: <3

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/img4928f.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1702/img4928f.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/213/img4931jb.jpg/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7377/img4931jb.jpg[/IMG][/URL]



[IMG]http://i45.tinypic.com/198jee.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...