Jump to content
Dogomania

Molly - moje złotko


Molowe

Recommended Posts

[quote name='Ada_Mirra']Super! :loveu:

ja kiedyś muszę się zmobilizowac i ponagrywać coś ale brak mobilizacji hahaha :D[/QUOTE]

to tak jak u mnie ;) jak jestem w fajnym miejscu np to też aparatu zapominam .. :D a jak idę do lasu jak zawsze to aparat mam , ehh :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']super :loveu: A ja niedlugo bede miala w koncu schody na gore to tez negra pomecze,a co :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

dzięki :) no pomęcz pomęcz tylko najpierw naucz go cofać bo będzie mu ciężko załapać o co chodzi :eviltong:

[quote name='Ty$ka']Świetnie :loveu:[/QUOTE]

[quote name='DomixX']No świetnie ;)[/QUOTE]

[quote name='phase']Jaka śliczna uczennica. :)[/QUOTE]

dziękujemy bardzo :loveu:

[quote name='Ada_Mirra']Super! :loveu:

ja kiedyś muszę się zmobilizowac i ponagrywać coś ale brak mobilizacji hahaha :D[/QUOTE]

Leń mały :diabloti:

[quote name='Abietis']Świetnie Wam to wychodzi :)[/QUOTE]

dzięki dzięki :p

[quote name='sunshine']Fajnie :D sąsiedzi się nie patrzą dziwnie?:D[/QUOTE]

patrzą ale co tam ja i tak już noszę miano wariatki,która robi coś z psem,Molly nie chodzi w jednym parciaku całe życie chodzę z nią na spacery dłuższe niż obejście bloku więc ogółem wszyscy wiedzą że jestem wybrykiem natury więc co mi zależy :diabloti:

[quote name='vaness']to tak jak u mnie ;) jak jestem w fajnym miejscu np to też aparatu zapominam .. :D a jak idę do lasu jak zawsze to aparat mam , ehh :oops:[/QUOTE]

oj tam nie każdą chwilę da się uchwycić na zdjęciach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']ja w sumie powiem Ci,że nie wiem najbliżej niby Kraków ale zobaczymy :) a no właśnie moje marzenie bo ja od urodzenia w bloku mieszkam ale jak już będę tym znanym zasłużonym kochanym przez wszystkich weterynarzem:diabloti: to sobie odbije i torek walne sobie w ogródku ^^ tylko jeszcze męża,który też psy lubi trzeba znaleźć :P[/QUOTE]
HA! taki co to psy lubi to może nie trudno! Bo mój też lubi... ale w ilości szt. 1! Chciałam drugiego hasioka to kategorycznie nie nie nie nie ma mowy :/
Ale mam czas, popracuje nad nim urobie go :D

Warunkiem jest właśnie własny dom duży ogród, a najlepiej teeeeren ogrodzony, żeby to to po sypialni nie łąziło haha ;P

Ja się na podyplomowe wybieram do warszawy studia, albo pies w społeczeństwie - hodowla i zachowanie albo na żywienie i pielęgnacje zwierząt towarzyszących, chociaż ten akurat kierowany głównie do absolwentów zootechniki :P


Jak tam już po wakacjach!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Widzę, że sztuczkowanie wam bardzo fajnie wychodzi:)

Świetny filmik:loveu:[/QUOTE]

staram się coś robić żeby nie było nudno,dziękujemy bardzo :loveu:

[quote name='Kaja10014']Super sucz :loveu:[/QUOTE]

hahahaha :p

[quote name='Ada_Mirra']ty sie nie narażaj hahahah :evil_lol:[/QUOTE]

mówie tylko jak jest :diabloti:

[quote name='darii_iia']Ale bosko to robi. :lol:
Świetna sucz. :loveu:
Muszę mojego nauczyć cofania się, to może przestanie włazić pod nogi. :evil_lol:[/QUOTE]

bosko może nie ale najważniejsze że obie mamy z tego radość ;) hahah no może :eviltong:


Molly w trakcie przygotowań do obozu mały kosmita pozdrawia z wanny :evil_lol: :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/20120723210834327.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9630/20120723210834327.jpg[/IMG][/URL]


jak widać już po kąpieli dzisiaj była też na strzyżeniu znowu typowo sportowa fryzura ale tak jest najlepiej szczególnie że na Mazurach będą ciągłe kąpiele itd będzie jej znacznie wygodniej jutro jeszcze do weterynarza na kontrole bo Molly jest w trakcie leczenia uszu no i po zaświadczenie zdrowia i pies na obóz jest chyba gotowy,jeszcze tylko ja i możemy jechać :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Jak fajnie wygląda w tej wannie :lol:[/QUOTE]

wiem szkoda że jej się tam nie bardzo podoba XD

[quote name='phase']Ale jest szczęśliwa z kąpieli. :grins: :diabloti:[/QUOTE]

oczywiście ona uwielbia być czyściutka :D

[quote name='Aleksandra95']udanego obozu życzę ![/QUOTE]

[quote name='Kaja10014']A na jaki obóz jedziecie? :)

Udanego wyjazdu! :)[/QUOTE]

dziękujemy bardzo!:loveu: jedziemy na obóz z Wandrusa na Mazury <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...