Jump to content
Dogomania

3miasto - ZKwP o/Gdańsk czy o/Gdynia?


wix

Recommended Posts

Witam ;)
Mam pytanie do mieszkancow trojmiasta ;) Gdzie macie zarejestrowane swoje psiska? Ja w styczniu bede wyrabiać młodej rodowod, wiec musze wybrać- czy zapisac sie w zwiazku gdanskim, czy gdynskim. Który wg Was lepiej działa, który jest mówiąc krótko sprawniejszy, lepszy? ze zwiazkiem gdanskim mialam troszke do czynienia, z gdynskim jeszcze nie, wiec.. ;)

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Asia z Rastą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']Witam ;)
Mam pytanie do mieszkancow trojmiasta ;) Gdzie macie zarejestrowane swoje psiska? Ja w styczniu bede wyrabiać młodej rodowod, wiec musze wybrać- czy zapisac sie w zwiazku gdanskim, czy gdynskim. Który wg Was lepiej działa, który jest mówiąc krótko sprawniejszy, lepszy? ze zwiazkiem gdanskim mialam troszke do czynienia, z gdynskim jeszcze nie, wiec.. ;)

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Asia z Rastą[/quote]

A z ktorej gupy masz psa ?
I czego oczekujesz po oddziale, do ktorego bedziesz nalezala?

Link to comment
Share on other sites

Witam i polecam Oddział Gdański do którego sama należę. Z wyrobieniem rodowodu nie mieliśmy najmniejszego problemu - poszło szybko i sprawnie :) Pracują tam miłe Panie które zawsze we wszystkim pomogą.
Natomiast słyszałam dużo negatywnych opinii o Gdyńskim oddziale. Sama miałam problemy żeby zaliczyć wystawę w Gdyni do Mł.Ch.Pl ponieważ ten, że oddział wysłał nieczytelne sprawozdanie później niż oddział Gdańsk (wystawa w Gdyni była 16 lipca a wystawa w Sopocie 13 sierpnia).

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na przydomek hodowli w jej podpisie i na zdjęcie, strzelam, że ma borderka :loveu:

Chętnie również poczytam, co sądzicie o oddziale w Gdańsku,bo mam ten sam dylemat. W oddziale gdyńskim już byłam dla rozeznania, w gdańskim jeszcze nie ale planuję się wybrać.

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

Honey- jak urwis slusznie zauwazyla- border collie, gr. I FCI

Oczekuje przede wszystkim rzetelnosci, sprawnosci, uczciwosci, i ogolnie przyjaznego podejscia do 'klienta' ze tak to nazwe :lol: :lol:

morelee- o jaka szkolke Ci chodzi? moze byc na pw.

dzieki wszystkim za odpowiedzi :D

Link to comment
Share on other sites

ja co prawda z wwy, a nie trójmiasta, ale emaile też na tym świecie są i wysyłałam wiele razy i do gdańska i do gdyni..
z Gdańska bardzo szybko dostawałam konkretną odpowiedź <pani zawsze była miła jesli można tak mówić o kontaktach emailowych>
z Gdyni z tego co pamietam nigdy nie dostałam odpowiedzi....:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, wszyscy chwala Gdansk, to je sie wypowiem w temacie Gdyni - w Gdyni idzie ku dobremu ! :razz: Gdynia sie komputeryzuje, archiwizuje, rozwija, wdraza nowinki technologiczne. Udziela sie tam coraz wiecej wartosciowych osob i fachowcow w swoich dziedzinach, robi sie kameralnie , milo i profesjonalnie. I bedzie coraz lepiej. Plany sa wielkie :)
Z Gdanska, ale nalezaca do Gdyni
Honey. ;)

Link to comment
Share on other sites

Osobiście nie narzekam na oddział gdyński - spotkałam się tam z dużą życzliwością i pomocą w stawianiu pierwszych wystawowych kroczków. Udało mi się podsunąć pomysł rozdawania woreczków razem z katalogami podczas tegorocznej wystawy gdyńskiej. Może i mieli to w planach, ale na pewno trochę szerzej im zobrazowałam jak wyglądają wystawy organizowane np. w Czechach.

Chociaż jeśli chodzi o sekcję szkoleniową, to w przeciwieństwie do Gdańska, który rozwija się prężnie - cicho ... Ale trzeba być dobrej myśli - w gdyńskim oddziale wiele zmieniło się, pojawiło się sporo nowych osób, które chcą działać. Także idzie ku lepszemu - zmieniać oddziału nie będę.
Niedawno zyskałam prawo głosu, więc zobaczymy jak będzie dalej :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']
Chociaż jeśli chodzi o sekcję szkoleniową, to w przeciwieństwie do Gdańska, który rozwija się prężnie - cicho ... [/quote]

No, a właśnie o to najbardziej mi chodzi :lol:, sama wiesz...
Nie wiem, co robić, hmm, jeszcze pomyślę.

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem :cool3:
Ja bym jeszcze chwilkę poczekała - jest tam sporo młodych zapalonych osób. Może coś ruszy, a może już coś się dzieje :roll: Na razie wychodzę z założenia, że skoro jestem w jednym oddziale i równocześnie jestem członkiem ZKWP, to mam prawo korzystać ze szkoleń, egzaminów, startów w zawodach organizowanych przez wszystkie oddziały Polski. Za wszystko płacę z własnej kasy - mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']
Na razie wychodzę z założenia, że skoro jestem w jednym oddziale i równocześnie jestem członkiem ZKWP, to mam prawo korzystać ze szkoleń, egzaminów, startów w zawodach organizowanych przez wszystkie oddziały Polski. [/quote]

Monika, jasne, tego na pewno nikt nie zabroni, tylko chodzi o przepływ informacji, który albo jest albo go nie ma. Ostatnio jak byłam w Gdyni dowiedzieć się o zawody obedience, to nie dostałam w siedzibie Związku informacji, czy będą, kiedy będą, na jakiej zasadzie będą, a do Sopotu, mimo mojej prośby, zadzwonić nie chciały ("ja nie wiem kim są ci państwo, o których pani mówi" :crazyeye: - myślałam, że w Trójmieście w oddziałach Związku wszyscy się mniej więcej znają, chociaż ze słyszenia). A w ogóle to z rozmowy wyszło, że chyba nie mogę się zapisać :lol:.
W końcu zadzwoniły do znajomej trenerki i ona przez telefon mi wszystko ładnie wyjaśniła. Niepotrzebnie tam jechałam w ogóle, sama mogłam do niej zadzwonić. I dlatego myślę nad Gdańskiem. Z drugiej strony, jeśli wszyscy będą uciekać z Gdyni, to oddział nie będzie się rozwijał. Ogólnie jest super sympatycznie. Tylko informacji brak.

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Urwis']Monika, jasne, tego na pewno nikt nie zabroni, tylko chodzi o przepływ informacji, który albo jest albo go nie ma. Ostatnio jak byłam w Gdyni dowiedzieć się o zawody obedience, to nie dostałam w siedzibie Związku informacji, czy będą, kiedy będą, na jakiej zasadzie będą, a do Sopotu, mimo mojej prośby, zadzwonić nie chciały ("ja nie wiem kim są ci państwo, o których pani mówi" :crazyeye: - myślałam, że w Trójmieście w oddziałach Związku wszyscy się mniej więcej znają, chociaż ze słyszenia). A w ogóle to z rozmowy wyszło, że chyba nie mogę się zapisać :lol:.[/quote]
Żal ... A co do zawodów, to przynajmniej w moim przypadku najlepszym źródłem informacji jest albo dogomania albo psy sportowe. Często komunikaty Głównej Komisji Szkoleniowej o zawodach obedience są niepełne, dlatego korzystam głównie z net-u. Ale masz rację - pełna informacja powinna być w oddziałach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pytanie jak w tytule... Na stronie związkowej pojawia się Oddział Sopot. Nie Gdańsk. i nie ma w 2007 wiosennej gdańskiej wystawy....
Czy to tylko zmiana nazwy... siedziby... te rzeczy?
Czy też Oddział w Gdańsku zamknięto z jakichś powodów a powstał nowy Oddział w Sopocie? Nowi ludzie? Nowy zarząd?...
A może to tylko pomyłka w nazwie?...

Może ktoś z wybrzeża coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...