Jump to content
Dogomania

3miasto - ZKwP o/Gdańsk czy o/Gdynia?


wix

Recommended Posts

Ja jestem zarejestrowana w Sopockim oddziale, i bardzo sobie chwalę, miłe Panie, ogólnie sympatycznie, i rzetelnie. Jako laik nigdy nie jestem odsyłana z kwitkiem, i zawsze jest mi udzielona konkretna odpowiedź, a ponad to podpowiedzi jeszcze co dalej mogę zrobić - jak dla mnie jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

@All

Podział na dwa, a za chwilę na trzy oddziały w samym 3m to paranoja, powinien być jeden duży oddział z urzędnikami zatrudnionymi spoza ZK do prowadzenia administracji papierowej i wirtualnej, a resztą zajęły by się poszczególne sekcje.

Link to comment
Share on other sites

Gorzała, ma być trzeci oddział...? LOL ;)

Chociaż... mamy wybór :) IMHO zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć :)

Ja "jestem" [naleze i tyle, bo nic specjalnego tam nie robie ;)] w oddziale Sopot [bo blizej bylo, jak sie zapisywalam i nawet sie nad tym nie zastanawialam ;)], ale dzis bylam w gdynskim i bylo rownie milo i kompetentnie jak w gdanskim [teraz sopockim] :) Jako laik, pytajacy o wszystko co sie da, nie dostrzegam roznicy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]Podział na dwa, a za chwilę na trzy oddziały w samym 3m to paranoja, powinien być jeden duży oddział z urzędnikami zatrudnionymi spoza ZK do prowadzenia administracji papierowej i wirtualnej, a resztą zajęły by się poszczególne sekcje.[/quote]

Tez tak sadze. W kupie razniej, a bylibysmy jako cale Trojmiasto, a nie podzieleni na dwa oddzialy.. no coz, szkoda.

Serio ma byc trzeci oddzial..? :? :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='MonikaSz']Teraz oddział gdański, to oddział sopocki: [URL]http://www.sopot.zkwp.pl/[/URL][/quote]
Witam:)
Oddział gdański zawsze miał adres sopocki - przynajmniej od lat 80. kiedy kupiłam swojego pierwszego psa. Może zmieniono nazwę (ba zawsze nas śmieszyło, że gdański oddział w Sopocie), ale to wciąż ten sam oddział, ci sami ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Bouvcia - dokładnie jest tak jak piszesz. Może zrobiłam tylko zbyt szybki skrót myślowy ;) W latach 80-tych siedziba była niedaleko Almy (poprzednio Elei, a jeszcze wcześniej Billi i dawnego targowiska), a teraz jest przy Al. Niepodległości.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się:) Pracuję niedaleko i choć nie należę już do ZKwP, ani nie mam psa (więc u nich nie bywam), często spotykam Beatę, opokę biura oddziałowego.
I choć moje doświadczenia z tym oddziałem są różne, polecam jednak zapisanie się właśnie tam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...