Jump to content
Dogomania

Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smycz jeszcze nie dotarła, będę wdzięczna za info w tej sprawie
a jak się ma Fuks - chyba dobrze mu u nas:lol: - straszny kanapowiec się z niego zrobił, tylko patrzy jak tu się do łóżka wpakować, nawet w nocy, łobuz jeden:razz:
tak ciągał smycz na spacerach, że w końcu kupiliśmy mu szelki, chyba z 15 modeli przymierzyliśmy zanim coś podpasowało bo Fuksio ma rozbudowaną klatę:lol:niczym Sylwek Stalonne:lol:
spacery zaliczamy na smyczy bo Fuks potrafi być nieprzewidywalny - to że nie toleruje dużych psów to wiem, warczy i rzuca się w ich kierunku (myślę, że to przez schronisko chyba) to niestety potrafi też zawarczeć na ludzi - zwłaszcza facetów - i to niekoniecznie spacerujących z psem:shake:
powiedz mi koro, czy w schronie psy były zamykane na noc czy zostawały na dworze?? pytam, bo te wieczorne spacery są najgorsze - Fuks warczy praktycznie na każdego psa, chodzi taki niepewny, przestraszony:shake: nie wiem, z czego to wynika
trzymam kciuki za telefony i czekam (pewnie nie tylko ja) na pozytywne wieści

Link to comment
Share on other sites

nie zamykane. mialay swoje wejscie do tego duzego domku i wchodzily kiedy chcialy i wychdozily kiedy chcialy. na boks, kojec, wyboega, jak zwal, tak zwal.

a z duzymi psami on nigdy w schronie nie byl, zawsze z takimi max do kolan, max do 15-20kg.

a czy ma jakies strupy, blizny po pogryzieniach na ciele? uszy ponadgryzane? ogon. lapy.??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']nie zamykane. mialay swoje wejscie do tego duzego domku i wchodzily kiedy chcialy i wychdozily kiedy chcialy. na boks, kojec, wyboega, jak zwal, tak zwal.

a z duzymi psami on nigdy w schronie nie byl, zawsze z takimi max do kolan, max do 15-20kg.

a czy ma jakies strupy, blizny po pogryzieniach na ciele? uszy ponadgryzane? ogon. lapy.??[/QUOTE]

nie zauważyłam żadnych oznak pogryzienia przez inne psy, może to jego warczenie i próby ataku na większe psy biorą się z chęci bronienia nas przed nimi, w każdym razie na spacerach musimy byc czujni i ograniczać kontakty z innymi psami

Link to comment
Share on other sites

pilna sprawa!!
wczoraj ogłosiłam Fuksa na portalu gazety z JG:
[URL]http://ogloszenia.jelonka.com/index.php?mod=main&scr=one&id=542528[/URL]

a dziś dostałam telefon od pana chętnego przygarnąć Fuksa, pan mieszka w domu pod lasem, ogrodzone podwórko, w dzień Fuks byłby na dworze,w nocy w domu

koro, wyślę Ci na PW telefon do pana, bo ja nie bardzo wiem o co pytać i na co zwrócić uwagę , umówiłam się z panem na telefon dziś po 18 to może Ty zadzwonisz do niego, porozmawiacie sobie i Ty podejmij decyzję co dalej, czy będzie z tego DS czy szukamy dalej

Link to comment
Share on other sites

no tak, powinnam. bylam na weselu, wiec mi sie zapomnialo.
dzwonilam do pana wtedy w pt wieczorem, nie odbieral. w sob rano powtorzylam, nie odbieralam. kolo 14stej sie udalo. pan taki.... moze nie grubianski, ale jakby tu rzec. no, pan ze wsi, co wyszlo po sposobie wypowiedzi. generalnie, myslal,, ze to wyzszy pies, do kolan, sredni. chwile porozmawialismy i nagle polaczenie sie zerwalo. pan nie oddzwonil. chyba sam sie rozlaczyl w pol mojego zdania. pytal, czym jest dt i co to znaczy, itp.

tak to jest z ogloszeniami w gazecie. ja zawsze szukam dostepu do tego zrodla, bo dociera sie do ludzi, ktorzy nie maja interenetu i tu psow nie szukaja, ale chyba czesto sa to ludzie, ktorzy do tej pory nie ieli stycznosci "z psami do adopcji", a nie z "psami do sprzedazy za 10zl na gieldzie- albo wez pan, bo go utopie". zdziwieni sa cala procedura, zdziwieni, ze ktos tak dba, gdzie pies trafi.
a skoro tak sie boja wizyt i kontroli to maja cos na sumieniu.
a skoro tak sie dziwia calej procedurze i naszej dbalosci, to sami nie szanuja zwierzat, traktujac jak towar-przedmiot, a nie istote myslaca i czującą.


sadze,ze mozna ponawiac serie ogloszen. a jak ogladalnosc na gumtree wyroznionym? ile wejsc? a na allegro ile wejsc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']a jak ogladalnosc na gumtree wyroznionym? ile wejsc? a na allegro ile wejsc?[/QUOTE]

wchodziłam przed chwilą na gumtree i tylko Batman ma wyróżnione, Fuks jest bez wyróżnienia, chyba na 4 stronie, 25 wejść:(
wyglada na to, że nikt nie opłacił dla niego wyróżnienia
na moim koncie Allegro też około 25 wejść, ale nie ma tego jednego - najważniejszego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Dzięki za zaproszenie. Jak znajdziecie DT to mogę ze dwie dyszki dorzucić, na razie niestety więcej nie mogę obiecać.[/QUOTE]

[quote name='Poker']Trzeba mu robić intensywnie ogłoszenia. Jest jakiś bazarek ogłoszeniowy? Niech kora 78 napisze o nim coś więcej./Ułożymy tekst .Ja opłacę ogłoszenia na bazarku.
Czy widział go wet , może jest chory?[/QUOTE]




powynajdowala takie oferty pomocy. moze juz tych osob nie ma na watku i trzeba im pm wyslac?
[quote name='majowa']w zeszłym tygodniu dziewczyny z mazowsza wyadoptowały ekspresowo Reksia podobny baaaardzo, malutki biało-rudy, też depresyjny
Zainteresowanie było ogromne,
Dorzucę się do płatności za ogłoszenia
nie mam fb ale tu wydarzenie by nie zaszkodziło zrobić[/QUOTE]

[quote name='majowa']Zróbcie tekst ogłoszenia, info jak najpełniejsze
wezmę zdjęcia z wątku i zrobie taki roboczy plakat, rozwieszę u siebie w małopolsce

koniecznie pakiet ogłoszeń
juz rozsyłam do innych[/QUOTE]

[quote name='Poker']zamówcie ogłoszenia na bazarku , ja zapłacę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...