Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

A co bedzie dalej z problemem o imieniu GROMIK???!!!! :-o :-o :-o Jak ten pies ma znalezc normalny DOMEK<skoro nikt nie chce go wypromowac??!!! Pies zostal spisany na straty,bo "KOPULOWAL"???!!! Mam siedziec cicho??- NIE,nie bede cicho!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy znamy te dobki z tyskiego schroniska?jakos nie kojarzę:

drobniejsza to ok. dwuletnia suczka, jej nr ewidencyjny to 2297.
od prawej strony to ok. 4-o letni samiec jego nr ewidencyjny to 2303.
Nr tel. to (0-32) 323-93-98; 0-605 897 607

Sunia nie jest już na kwaranntanie i w każdej chwili może być adoptowana przez inną osobę.

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2491/f7df1f8eed107aadlp7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Domek będzie prześwietlany dzisiaj ok.21:) przez Bubu:) Dziękuję serdecznie i czekam na wieści :)[/quote]

Cholera, właśnie mi napisał, że miał telefon z pracy i dzisiaj nie da rady być w domu...napisał, że najbardziej odpowiada mu weekend. Ehhhh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czoko123']Bede upierdliwa,ale pytam sie nadal- co sie stalo z GROMIKIEM???:shake: :shake: :shake: . Gdzie on jest teraz naprawde? Daga- czemu nie poptrafisz udzielic prostej odpowiedzi na proste pytanie,tylko wysylasz mi jakies bezsensowne PW?![/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie dostałaś mojego PW?
Nie będziesz u nas na wątku upierdliwa. Napisałam ci na PW, aby nie denerwować wszystkich ale widać nie potrafisz zrozumieć! Ze wszystkimi pytaniami na nowo rozpalającymi kłótni i nieporozumienia przejdź na wątek Groma i na PW z Dagą. Nie tolerujemy takich osób jak ty. My się zajmujemy pomocą schroniskowym psiakom a nie pustym gadaniem.
Gromik ma się dobrze i mieszka na DT. Jeżeli tak mocno martwi cię jego los to znajdź mu dom stały obok siebie (chyba potrafisz powiesić ogłoszenia) to my ci Groma przywieziemy po sprawdzeniu DS i podpisaniu umowy adopcyjnej. Będziesz mogła co dziennie go pytać o samopoczucie i nam pisać.
Kilka osób do mnie zgłosiło twoje zachowanie na naszym wątku! Albo zajmij się pomocą tak jak my albo nie jesteś tu mile widziana. Wybieraj. Nikt tu cię nie zna a z Dagą za ten rok nawet już i nie policzę ile Dobków (i nie Dobków) uratowaliśmy. Ją tu znają wszyscy.
Na naszym wątku każdy jest chroniony od głupoty i nikczemnych napadów.

Przepraszam wszystkich za ten post ale wysyłałam tej osobie info na PW i albo mnie olewa albo do niej nie dociera informacja, którą jej napisałam.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję telefonów i meili kontaktowych na jakie maja dzwonic lub pisac w sprawie Rockyego.

Dzodzo-czy pieski mają jakieś imiona? Kilka słów o nich?
Czy są sterylizowane/kastrowane. Czy w Tychach suki trzymane są razem z psami?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pomocy!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mój Bari znów po raz kolejny wyrwał szwy z rany skóry i nic nie pomaga (próbowałam już i kołnierz i kubrak z kagańcem i bandaż). Pychol ma cały poobijany od kagańca. Dziabnęła go Kora bardzo nie fartownie. Moja wina, nie dopilnowałam, ale Bari to mój psiak. Korze nic się nie stało, bo Barika trzymałam. Już szyliśmy go 3 razy. Dwa ostatnie na żywca i bardzo płakał a teraz znów wyrwał i znów dziura. Jestem załamana. Musze albo zostawić go z dziurą albo po raz kolejny jechać na szycie ale to i tak nic nie daję. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kto ma doświadczenie z takimi sprawami napiszcie mi PW. Proszę. Kiedyś miałam podobny problem z dobermanką ale tam nie można było szyć bo nie było kawałka skóry to dal mi lekaż jakieś krople i ja kropiłam w dziurę i to się goiło bardzo szybko ale nie pamiętam nazwy bo to było w 1997 roku. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kto wie co to mógł być za lek?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie chciałam zaśmiecać wątek ale do kogo jeszcze mogę się zwrócić, jak nie do was!?:placz: [/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vika_Bari'][SIZE=3][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pomocy!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mój Bari znów po raz kolejny wyrwał szwy z rany skóry i nic nie pomaga (próbowałam już i kołnierz i kubrak z kagańcem i bandaż). Pychol ma cały poobijany od kagańca. Dziabnęła go Kora bardzo nie fartownie. Moja wina, nie dopilnowałam, ale Bari to mój psiak. Korze nic się nie stało, bo Barika trzymałam. Już szyliśmy go 3 razy. Dwa ostatnie na żywca i bardzo płakał a teraz znów wyrwał i znów dziura. Jestem załamana. Musze albo zostawić go z dziurą albo po raz kolejny jechać na szycie ale to i tak nic nie daję. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kto ma doświadczenie z takimi sprawami napiszcie mi PW. Proszę. Kiedyś miałam podobny problem z dobermanką ale tam nie można było szyć bo nie było kawałka skóry to dal mi lekaż jakieś krople i ja kropiłam w dziurę i to się goiło bardzo szybko ale nie pamiętam nazwy bo to było w 1997 roku. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kto wie co to mógł być za lek?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie chciałam zaśmiecać wątek ale do kogo jeszcze mogę się zwrócić, jak nie do was!?:placz: [/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/SIZE][/quote]

ja mojemu psiakowi na paskudne rany dawałam taki płyn hexiderm. tanie to nie było (chyba ok 40zł) ale rezultaty bardzo dobre. U weta kupowałam. Solcoseryl w żelu sie czesto stosuje też żeby przyspieszyć gojenie.
Nieciekawy przypadek z tym twoim psiakiem :shake: nie mam pojęcia co by tu doradzić.

Link to comment
Share on other sites

[B]daga, jej dom i psy:[/B] /wiem, że tu sporo jej koleżanek, jednak to wątek, gdzie zagląda wiele osób- to wkleję , obrazuje bowiem pewien sposób myślenia, kto chce, zrozumie /
[B]Z Gromem nie przejdzie- gwarancja![/B]



przypadkowe PW, nie było do mnie /11. 04 . 2007/:



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13696"]Vika_Bari[/URL] vbmenu_register("postmenu_", true);
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/3stdogomaniak.gif[/IMG]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13696"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar13696_1.gif[/IMG][/URL]

Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: Września (pod Poznaniem) DOBERMANIAK
Postów: 696
[URL="gg:5700586"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=5700586[/IMG][/URL]



[SIZE=2]Kochane,[/SIZE]
[SIZE=2]Pisze ta wiadomosc do Oleny, dzodzo, aisak, majafaja jednoczescie. Proszę zachowajcie to dla siebie. Jak wiecie Cyran jest bardzo chory. Mamy wielki dylemat co z nim zrobic…..Najgorsze jest to, ze on bardzo u Dagi w mieszkaniu nabrudzil. Zwraca często to co zje, sika, teraz ma jeszcze te prostate chora, krew mu leci z siusiaka. Cala wykladzina w pokoju jest brudna :-( Maz Dagi zly jest bardzi i nie ma się co dziwic w sumie…..Nawet kazal Cyrana dac do hotelu. Oczywiście Daga się nie chce na to zgodzic. Ale to lepiej już go uspic…..W hotelu nikt mu nie ugotuje, nie dopilnuje…..[/SIZE]
[SIZE=2]Daga ma jeszcze syna komunie w maju. Czy dalybyscie rade wyslac mi pieniazki dla Dagi??? Wiadomo, ze u niej krucho z kasa a tu jeszcze musi prac wykladzine. Dlaczego do mnie a nie do Dagi? Ano dlatego, ze może ona będzie się niezrecznie czula i może nie będzie chciala aby jej ta kase wysylac. A tak ja wyplace i przekaze jej od nas i powiem, ze to na przygotowanie komuni. Nawet 10PLN się przyda. Ile kto ma…..Nie wiem jeszcze komu wyslac, nie chce slac kazdemu aby nie było Dagmarze niezrecznie. Dlaczego proszę o dyskrecje.[/SIZE]
[SIZE=2]Co o tym myslicie?[/SIZE]
[SIZE=2]Beata[/SIZE]
Ja wyszle 100 zł. Ale nawet 5 zł się przyda. Proszę o pomoc w swoim imieniu tez. Wszyscy wiemy ilu nasza Daga pomaga psom. Piszcie do Beaty.
Olena

Link to comment
Share on other sites

Jezeli zadaje sie normalne i proste pytania o to gdzie jest pies i co bedzie dalej z nim,to chyba mozna udzielic normalnej i prostej odpowiedzi! Ja wcale nie zamierzalam prowadzic jakis "pustych i bezsensownych"dyskusji. Ale skoro nie uzyskiwalam prostej odpowiedzi,tylko dostawalam jakies PW,ktore od pewnej osoby/nie bede wymieniala jej nicku/,ktore stawaly sie juz ponizej normy. Wystarczylo napisac na watku,ze Grom jest tu i tu,potrzebuje lub nie potrzebuje leczenia,potrzebuje lub nie potrzebuje DOMKU- to wtedy nie zawracala bym glowy. A tu caly czas sugeruje mi sie,ze mam pisac tylko na PW! Wiec nie dziwcie sie mi,ze ja tak ciagle dopytuje sie o Groma,bo gdy tak jest jak jest,to moge miec rozne domysly,prawda? A to,ze staracie sie mnie ignorowac,to tylko swiadczy o Was,niektore Dogo...i o calej tej sytuacji!! Po tym wszystkim zmienilam zdanie o Dogomani-myslalam,ze to tu jest poto zeby naprawde pomagac psom,ale pomylilam sie. :shake: Ja tez pomagam psiakom,ale w inny sposob!!PRZEPRASZAM,ZE "ZASMIECILAM" WATEK!!! Nie porusze juz tego tematu,bo i tak bede inaczej odbierana!!!!

Link to comment
Share on other sites

odnośnie dobków z Tychów-dowiedziałam się tylko tyle, ze:
"Sunia ma ok 2-u lat, jeżeli nie jest wysterylizowana to napewno będzie bo schronisko w Tychach nie wydaje niesterylizowanych suczek.
Na pewno jest odrobaczona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, jeżeli jest dłużej to może być szczepiona i przeciw innym chorobom.
Jej nr to 2297. Z charakteru jest podobno trochę "uszczypliwa":evil_lol: .

Dobek ma nr 2303 i napewno jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, jeżeli chodzi o szczepienia przeciw innym chorobom to zależy od tego jak długo jest w schronisku.
Ma ok. 4-ech lat.

Psy w schronisku na pewno nie są dłużej niż 3-y miesiące. Ale przy najbliższej okazji spróbuję się wszystkiego dokładnie dowiedzieć.

Dodatkowo psy są wyjątkowej urody.
Są naprawdę piękne."
Grazyna, która podała to info przy okazji wizyty w schronisku moze cos jeszcze na ich temat wyciągnie
Imion raczej nie maja

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Roni szybko ktoś zauważy! Na tą naszą stronę adopcyjną dobermanów jednak ludzie zaglądają, jak była tam Lena to kilka osób się odezwało. Własnie na tej stronie ją znaleźli. Może jeszcze trzeba by bardziej zwrócić uwagę na pozycjonowanie?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Miałam spotkać się z użytkownikiem "pies?" w celu przekazania mu pomocy finansowej dla ratowania psiaków. Niestety pies nie odpowiada na maile i nie podnosi telefonu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Wszystkich kto zna jego adres lub gdzie i w jaki sposób mogę go odnaleźć proszę przesyłać wiadomości na mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub na PW ale wychodzę do pracy i nie będę mogła przez kolejne 24 godziny odczytać PW. Proszę o wysalanie tej informacji na wszystkie wątki na których bywa użytkownik" pies?". Pilnie potrzebuje go odnaleźć. Jest bardzo dobrym człowiekiem i musze mu pomóc w ratowaniu psów! Dziękuje. Vika.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vika_Bari'][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Miałam spotkać się z użytkownikiem "pies?" w celu przekazania mu pomocy finansowej dla ratowania psiaków. Niestety pies nie odpowiada na maile i nie podnosi telefonu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Wszystkich kto zna jego adres lub gdzie i w jaki sposób mogę go odnaleźć proszę przesyłać wiadomości na mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub na PW ale wychodzę do pracy i nie będę mogła przez kolejne 24 godziny odczytać PW. Proszę o wysalanie tej informacji na wszystkie wątki na których bywa użytkownik" pies?". Pilnie potrzebuje go odnaleźć. Jest bardzo dobrym człowiekiem i musze mu pomóc w ratowaniu psów! Dziękuje. Vika.[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Może jeszcze numer buta podać?

Czoko zgłosiła konkretną propozycję pomocy dla Groma (mix dobermana - tak był promowany), sa problemy z utrzymaniem psa, grozi mu schronisko. Dlaczego zapadła cisza? Skąd taka ignorancja i agresja w stosunku do osób, które chcą pomóc i interesują się jego losem?

Link to comment
Share on other sites

[B]Szanowni Państwo! sytuacja wymyka się niektórym z rąk.Poznajmy fakty:

[/B]czoko ma potencjalny dom dla Gromika, szczegółowe informacje próbuje przekazać dadze, ale ta ją ignoruje, wierzę w to, bo sam tego doświadczyłem
skoro daga nie ma pieniędzy i pojawia się taka szansa, dlaczego kulturalnie nie odpisze czoko i nie umówi psa?


a oto komentarz do kłamliwego postu o jakimś spotkaniu z Viki Bari i jakiejś pomocy finansowej dla psów, również o nie odbieraniu telefonów / ta osoba nie posiada mojego telefonu, maila i adresu /
usilnie próbuje mnie namierzyć, bo odkryłem jej jednym, przypadkowym PW do mnie, całą prawdę o podejściu do Cyrana

przedstawiam pierwsze PW z dzisiaj, na życzenie kolejne, uprzedzałem, że zgłoszę sprawę na policję, nie dotarło ?, nie mam innego wyjścia :



[SIZE=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/statusicon/post_old.gif[/IMG] Dzisiaj, 09:56 [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13696"]Vika_Bari[/URL][/SIZE] vbmenu_register("postmenu_", true);
[SIZE=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/3stdogomaniak.gif[/IMG][/SIZE]
[SIZE=2]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13696"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar13696_1.gif[/IMG][/URL][/SIZE]
[SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=2]Zarejestrowany: Aug 2006[/SIZE]
[SIZE=2]Miasto: Września (pod Poznaniem) DOBERMANIAK[/SIZE]
[SIZE=2] Postów: 700 [/SIZE]
[SIZE=2][URL="gg:5700586"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=5700586[/IMG][/URL][/SIZE]

[SIZE=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Olena[/B][/SIZE]
[SIZE=2]Podaj mi ka mi rybka swój adres. Ja cię chetnie odwiedze i przy okazii omówimy kto ci zezwolil moje prywatne PW ujawniac i to jescze ich zmieniaćna niekorzyśc moją i Dagi. Jesteś bezczelnym intrygantem.
Dawno sledze czym ty tu się zajmójesz.
Ty nie ratujesz psy ! Ty szkodzisz i nie tylko psam a i liudziom. Ale ja ci dojściwo wytlymacze przy spotkaniu, gówniażu jeden! Aby ci dojściwo udowodnic że jesteś śmieciem ja nie potrzebuje a ni dogo a nie banów a nie nic. Jak mi nie podasz swój adres ja cie odnajde inaczej.

Uprzedzam wszystkich! Ten facet (pies?) czy dzieciak czy kim on tam jest, jest chory umysłowo co potwierdza wszystko co tu pisze i robi. Nie wieżcie mu i nie czytajcie tego co pisze. Jak my wszyscy przestaniemy zwracać na niego uwagę to mu się w końcu znudzi.





sprawę zgłaszam dziś administratorowi, będę ujawniał wszystkie PW od tej osoby, na wszystkich wątkach, na których będzie szukała mojego adresu
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...