Jump to content
Dogomania

Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']:-(wczoraj sie skoczyl moj bazarus ... jajunko nikt nie kupil :-(:-(:-(nic niemam dla niunia nic ..... deklaracje mam dalej nie poplacone:oops::-( znow mialam duze sprzatanie:-(wczoraj i mialam miec pieniazki ...... i nic nie dostalam , znow uslyszallam ze pozniej , ze za kilka dni , tygodni .....ja mam chyba napisane na twarzy , ze pracuje i haruje za darmoche ....:-(:placz:ech .... z nadziejka was pozdrawiam[/QUOTE]

a po gorszym, zawsze przychodzi lepsze....


[quote name='ewa gonzales'][SIZE=6][SIZE=7][COLOR=royalblue]jajuszko z bazareczkuuuuuuuu kupila janielica Ukryty Smok: za 200zl -postokroc dziekujemyyyyyyyyyyyyyyyyyy :loveu:[/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:cioteczka Ukryty Smok[/SIZE][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG][/QUOTE]


Gratuluję cioteczce ewie.. toż to chyba transakcja roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Dzisiaj byłam na spacerze z dwoma gagatkami: Kesh'em i Brunkiem i ......gagatki o dziwo były grzeczne i biegały obok siebie bez spięć :) Żałuję, że nie mam trzeciej ręki,w której trzymałabym aparat by uwiecznić tą wielkopomną chwilę :)[/QUOTE]
trzcia to na Snapiego by się przydała, a na aparat czwarta :):)

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam historię od Brunka, bo mamy w niej dwóch głównych bohaterów :)
Mamy w ogrodzie jabłonkę, która rodzi kwaśne jabłka, więc mało jest amatorów na jej owoce, jednak wczoraj jeden się znalazł: Kesh. Złapał jabłko i zaczął je wcinać. Oczywiście Brunko nie byłby sobą gdyby nie zainteresował się tym co robi Kesh i co on takiego na,miłość boską, je???????? Kesh ugryzł jabłko kilka razy i pozostawił je znajdując sobie nowe, wówczas Brunko chwycił jabłko, schował się w porzeczki i zaczął kosztować. Jego mina po ugryzieniu była NIEZASTĄPIONA!!! Jesli pies potrafi się krzywić to on właśnie to zrobił :) Ale co to ???? Spojrzał na Kesh'a który jadł kolejne jabłko, więc Brunko myśląc, że może tamto będzie lepsze, skradł Kesh'owi jabłko, gdy tylko ten się nieznacznie oddalił. Reakcja była identyczna jak poprzednio.....hihihih....biedny Brunko pewnie jeszcze długo zastanawiał się co takiego smacznego Kesh widzi w tych piłeczkach z ogonkiem... :)

Link to comment
Share on other sites

:loveu::laugh2_2::ylsuper::bye::painting::painting::painting:czytam i sie raduje ciotenki moje , jak cudnie sobie niunki radza , jabluszko jest mniamusne :evil_lol::loveu:moze sie zaprzyjaznia jako dwaj , albo i trzej braciszkowie , dwa rudaski i jeden ciemny ksieciunio psiunio:multi:pozdrawiam i dziekujeeeeeeeeeeee:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']witam Kasha, trafiłam na chłopaka dzięki kurtce z bazarku,:) bardzodziękuję jest świetna:), nie sczytałam całego wątku więc wybaczcie mi ale czy chłopak jestjuz w dt??[/QUOTE]
Chłooak jest w dt , na gwałt trzeba było go brać, bo psy go strasznie pogryzły.
Ale ma tylko 20 zł stałych deklaracji:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']witam Kasha, trafiłam na chłopaka dzięki kurtce z bazarku,:) bardzodziękuję jest świetna:), nie sczytałam całego wątku więc wybaczcie mi ale czy chłopak jestjuz w dt??[/QUOTE]
tak i dochodzi jzu do siebie
jedno jest pewne
wrocilo szczescie i jest bardzo rozbrykany:)

Link to comment
Share on other sites

Grazuniu , prosze wpisz na wateczku , jesli juz doszly pieniazki od janiola Ukrytego Smoka , na bazareczku dla niunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214702-Ratujmy-Kesha!-sweterek-i-jajuszko-zycia!-od16.09-22.09-do-godz-23.00?p=17641847#post17641847[/URL] :loveu::multi:pozdrawuiam i mocno zaciskam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...