Jump to content
Dogomania

L2HGA u staffikow


ola i zoe

Recommended Posts

[quote name='Alojzyna']Niestety Mysza, pomimo teoretycznie większego prawdopodobieństwa, miała mniej szczęścia od Dżumy. :lookarou::-(
Dzisiaj ostatecznie dostaliśmy jej wyniki badań: L-2-HGA carrier & HC clear. :icon_roc:

Już wtedy gdy otrzymałam wyniki Dżumy i nie było wyników Myszy (próbki wysłałam razem), to wiedziałam, że tak będzie, bo w przypadku wyniku carrier laboratorium powtarza testy, aby być zupełnie pewnym.

Tragedii nie ma. :nono: Tyle tylko, że pula ewentualnych kawalerów zawęża nam się do przebadanych z wynikiem clear.:candle:[/QUOTE]
Tak czy inaczej gratuluję postawy, tu u Pani widać wpsaniałe, profesjonalne i dojrzałe podejście do tematu! Jeszcze raz gratuluję i życzymy wszystkiego dobrego!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

We Franiu siedzi prawdziwy men - to na pewno ;)
Alu Ty wiesz, że co do Dżumy to my się również bardzo cieszymy, szkoda, że Mysza też nie jest czysta, ale jak piszesz tragedii nie ma ;) najważniejsze, że zna się wynik i ma się tego świadomość.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]DEMI MOORE Alikana[/B] (Demi) HC clear, L2-HGA carrier


ponieważ Demi tatuś ARMAGEDON Dobromina (Armi) jest L2- HGA clear to

L2- HGA carrier musi byćjej mama[B]- MOONLIGHT BLUE Buldożer[/B] (Pepsi)

Pepsi jest córką RORTY RAY Buldożer i DURANGO Daffodil Yellow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA'][B]DEMI MOORE Alikana[/B] (Demi) HC clear, L2-HGA carrier


ponieważ Demi tatuś ARMAGEDON Dobromina (Armi) jest L2- HGA clear to

L2- HGA carrier musi byćjej mama[B]- MOONLIGHT BLUE Buldożer[/B] (Pepsi)

Pepsi jest córką RORTY RAY Buldożer i DURANGO Daffodil Yellow[/quote]

Jeżeli "musi",- to Pepsi przebadaj i będziesz w tedy pewna.
Gdyż od gdybania nigdy nie będziesz miała pewności.

Family Buldożer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']jezeli oboje rodzice L2HGA-clear to pies jest genetycznie czysty, podobnie z katarakta[/quote]

wracając do pytania Daro - jak jest piesek "genetycznie wolny" to czy właściciele nie powinni dostać kserokopii certyfikatów rodziców? no bo w końcu chyba powinno być to jakoś udokumentowane? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']czy właściciele nie powinni dostać kserokopii certyfikatów rodziców? no bo w końcu chyba powinno być to jakoś udokumentowane? :roll:[/quote]
powinni, ja mam, ale jezeli rodzice (matka) byli badani po narodzinach, wiec trzeba sie wtedy upomniec

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli szczeniak jest "identyfikowalny" (ma tatuaż lub chip), to można go już badać. Polecam pobieranie wymazu śliny, bo niektórzy weterynarze nie mają probówek z EDTA.
Wyślij maila do AHT, to w ciągu tygodnia przyślą ci zestaw do pobierania wymazu.

Wiecie, że w Czechach tylko określeni weterynarze mają prawo do pobierania próbek i ich wysłania do Anglii?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...