Jump to content
Dogomania

10tys GIGANTYCZNEGO DŁUGU Fundacji Zmieńmy Los! Pomóżcie! Prosimy o pomoc!


Lili8522

Recommended Posts

wlasnie tak sie zastanawiam czy czasem nie zrobic laczonego bazarku :)
jesli nie, to jest druga opcja ze wysle dwie duze paczki :)
Rozmawialam z Lili chyba, ze niektore rzeczy moga byc nieprzydatne/nieladne czy cos w tym stylu wowczas mozna je po prostu wyrzucic ja sie nie obraze :)
Decyzja nalezy do Was :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wadercia']wlasnie tak sie zastanawiam czy czasem nie zrobic laczonego bazarku :)
jesli nie, to jest druga opcja ze wysle dwie duze paczki :)
Rozmawialam z Lili chyba, ze niektore rzeczy moga byc nieprzydatne/nieladne czy cos w tym stylu wowczas mozna je po prostu wyrzucic ja sie nie obraze :)
Decyzja nalezy do Was :)[/QUOTE]

Myślę, żeby nie potrzebnie płacić kupę pieniędzy za wysyłkę do nas zrobimy to od Ciebie. Porobisz zdjęcia, opis prześlesz na maila a my się zajmiemy resztą :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="red"][SIZE="6"][CENTER]Moje drogie kochane ciocie!!!

Mam dla was mega super wiadomość!!

Dzięki temu, że sprawę nagłośniono, czy to przez fb czy dogo czy miau spłaciliśmy [B][U]PONAD 7 tys długu!![/U][/B]

Sukces!!


:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/CENTER][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Doba, jednak sie przelamalam, Wciąz tworzy sie bazarek w dla fundacji a w polowie dla Binga. Zapraszam do podnoszenia. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213639-Ponad-100-roznych-fant%C3%B3w%21-Wci%C4%85%C5%BC-dodaj%C4%99-nowe...-WEJDZ-ZOBACZ%21-Do-11.09?p=17527217#post17527217"]Klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']Doba, jednak sie przelamalam, Wciąz tworzy sie bazarek w dla fundacji a w polowie dla Binga. Zapraszam do podnoszenia. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213639-Ponad-100-roznych-fant%C3%B3w%21-Wci%C4%85%C5%BC-dodaj%C4%99-nowe...-WEJDZ-ZOBACZ%21-Do-11.09?p=17527217#post17527217"]Klik[/URL][/QUOTE]

dziękujemy!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']mam masę ciuchów. porobiłam już zdjęcia, teraz muszę je pomierzyć. masę starych książek, klika bucików i torebek. Jak myślicie, lepiej zrobić jeden meeeeeeeega bazar, czy podzielić na 3?[/QUOTE]

wspolczuje :D przedemna jeszcze do sfotografowania okolo 10 rzeczy ael jzu sily dzis nie mam.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']To jeszcze pamiętaj, że robisz bazar z moich fantów :eviltong: Trochę ciuchów, książek, zegarek i trochę innych pierdółek ;)[/QUOTE]

Wiem, wiem :D ale pytałam tak na przyszłość:D jeszcze dostane trochę fantów od _bubu_ i jeszcze jednej dziewczyny (przepraszam, ale zapomniałam twojego nicku) ;)

btw. jak będziesz miała wszystko gotowe, to śnij foty na [email][email protected][/email] z opisami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Wiem, wiem :D ale pytałam tak na przyszłość:D jeszcze dostane trochę fantów od _bubu_ i jeszcze[B] jednej dziewczyny[/B] (przepraszam, ale zapomniałam twojego nicku) ;)[/QUOTE]:mad:

Dzisiaj poszła przesyłka, dużo tego nie ma, ale mam nadzieję, że coś się zhandluje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...