Jump to content
Dogomania

10tys GIGANTYCZNEGO DŁUGU Fundacji Zmieńmy Los! Pomóżcie! Prosimy o pomoc!


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam kilka rzeczy na bazarek. nie wiem czy sie nadaja czy nie:( w moim przekonaniu buty i kurtki sa w bardzo dobrym stanie. Kurtki typowo zimowe. Chce najpierw zebrac wieksza ilosc rzeczy i bede mogla do chetnej osoby wyslac kurierem :) Tylko czy ktoras sie podejmie? :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę się podjąć , ale dopiero we wrześniu :) bo narazie jest dużo bazarków :)

Chociaż nie wiem. Bo 10 września mam zlecenie i potem ze 3 tyg będę siedzieć z nosem w photoshopie i poprawiać pani młodej makijaż.
Ale może lili się skusi :P
Ja porobię zdjęcia a ona będzie pilnować interesu :P

btw. Ja mam jeszcze peeeełno starych książek. Więc z tego też będzie jakiś bazar :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']ja chce we wrzesniu icsc do mojej starej ale wciaz dzialajacej druzyny harcerskiej. Nie bylo mnie tam kilka lat ale ludzi ponoc Ci sami :) Jak to harcerze dobre serca maja wiec ich ponamawiam na bazarki (w sensie zeby cos oddali) :)[/QUOTE]

Albo zbiórkę zrób ;) zamiast coli piątaka do skarboneczki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']sadze ze z tym moze byc gorzej. Za moich czasow w druzynie nie bylo zbyt "bogatych"osob. Dzieci i mlodziez z trudnych domow. Nie wiem jak jest teraz, ale oczywiscie zaproponuje i taka forme pomocy :)[/QUOTE]

Ja tam nigdy nie uczęszczałam na harcerstwo. tylko na akrobatykę ;)
Ale ale, każda pomoc się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

pinczerko przelew juz poszedl moze jutro popoludniu dojdzie bo ostatnio moj bank mnie zaskakuje szybkoscia :)
Ah i moge podeslac i do Ciebie te rzeczy w koncu to jeden cel :)

Zdradze wam sekret.. moja przyszla tesciowa ma manie na pukcie kupowania ubran. Kupuje tanio, duzo i wiekszosc nie nosi. Co pol roku wyrzuca 2-3 siatki ubran i dodatkow. Raz zajrzalam co tam wyrzuca i zabralam wszystko do siebie. Jako ze bylo to w rozmiarach M-L czyli ani na mnie, ani na mame a na dogo nie siedzialam sprzedalam to na allegro za... uwaga ponad 200 zł! Rzeczy w wiekszosci nowe, nieznoszone, a czasem nawet w ogole nie noszone. Teraz przed zima wyrzucila 5 kurtek - pretekst by kupic nowe. :) Takze ona wie ze jak robi porzadki to ma do mnie dzownic ja to wszystko wezme ;) A pozniej mozna handlowac nowkami na dogo ;D

Się rozpisałam... :) Przepraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']pinczerko przelew juz poszedl moze jutro popoludniu dojdzie bo ostatnio moj bank mnie zaskakuje szybkoscia :)
Ah i moge podeslac i do Ciebie te rzeczy w koncu to jeden cel :)

Zdradze wam sekret.. moja przyszla tesciowa ma manie na pukcie kupowania ubran. Kupuje tanio, duzo i wiekszosc nie nosi. Co pol roku wyrzuca 2-3 siatki ubran i dodatkow. Raz zajrzalam co tam wyrzuca i zabralam wszystko do siebie. Jako ze bylo to w rozmiarach M-L czyli ani na mnie, ani na mame a na dogo nie siedzialam sprzedalam to na allegro za... uwaga ponad 200 zł! Rzeczy w wiekszosci nowe, nieznoszone, a czasem nawet w ogole nie noszone. Teraz przed zima wyrzucila 5 kurtek - pretekst by kupic nowe. :) Takze ona wie ze jak robi porzadki to ma do mnie dzownic ja to wszystko wezme ;) A pozniej mozna handlowac nowkami na dogo ;D

Się rozpisałam... :) Przepraszam :)[/QUOTE]

good deal!
Moja mama zaś wszystko chomikuje a potem się dziwi, że nie ma miejsca w szafkach :D

Link to comment
Share on other sites

MartynaP tak, dług jest wpólny, ogólny dług naszej fundacji.
Wydarzenia na FB nie ma, jest jedynie fundacyjny profil ( [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Zmie%C5%84my-Los/194107150622318?ref=ts[/url] ).

Nie wiem, jak z bazarkami. Tak jak pisałam, ja niebawem wyjeżdżam, jeśli nie dziewczyny (Lili, necianeta) to na pewno będzie można słać rzeczy do _bubu_, jak znajdzie chwilę to na pewno odezwie się na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']MartynaP tak, dług jest wpólny, ogólny dług naszej fundacji.
Wydarzenia na FB nie ma, jest jedynie fundacyjny profil ( [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Zmie%C5%84my-Los/194107150622318?ref=ts[/url] ).

Nie wiem, jak z bazarkami. Tak jak pisałam, ja niebawem wyjeżdżam, jeśli nie dziewczyny (Lili, necianeta) to na pewno będzie można słać rzeczy do _bubu_, jak znajdzie chwilę to na pewno odezwie się na wątku.[/QUOTE]

to nie ja pytałam ;)
ja wiem ze wspólny
zrobie jeszcze wydarzenie na FB jak wroce z pracy

Link to comment
Share on other sites

wlasnie zaczelam pakowac paczke na bazarek ktora obiecalam i co? Wzielam duzy karton mysallam ze luzu w niej jeszcze zostanie a tutaj w rakcie pakowania okazalo sie ze brakuje mi miejsca :( paczka 60X60 cm dlugosci i wysokosc okolo 40 cm... Musze zwazycz ja najpierw bo jesli przekroczylo juz 25kg to nie moge dalej dopakowywac :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']wlasnie zaczelam pakowac paczke na bazarek ktora obiecalam i co? Wzielam duzy karton mysallam ze luzu w niej jeszcze zostanie a tutaj w rakcie pakowania okazalo sie ze brakuje mi miejsca :( paczka 60X60 cm dlugosci i wysokosc okolo 40 cm... Musze zwazycz ja najpierw bo jesli przekroczylo juz 25kg to nie moge dalej dopakowywac :([/QUOTE]

A może porobisz zdjęcia i mi powysyłasz a potem będziemy wysyłać od Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...