Jump to content
Dogomania

Nowy....


Tagir

Recommended Posts

Zdjecia poszly - wczoraj odebralam takie papierowe, jak zeskanuje, to tez rozesle :)

A zdjecia Szelmy dostalam - piekna sunia! A na co dzien w tych medalach chodzi ;) ? Przynajmniej nie masz problemu, zeby ja na sniegu dojrzec :) Ale za to, jak sie krzakach zagrzebie... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OCZYWISCIE medal to obowiązkowo ;)

Śliczna ta Twoja Beri - juz się zakochałem :oops:

Swoja droga ja chodziłem na spacery na "Arene" jednak po przeprowadzce został nam lasek Marceliński a w nim psów dużo

mniej :(

Coraz bardziej pałam checia posiadania drugiej suni i wychodzi na to ,że białej z ewentualnymi znaczeniami na głowie....

W sumie zdecydowałem juz o tym czekam tylko na wynik ciąży czyli jeszcze jakieś 3 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Śliczna ta Twoja Beri - juz się zakochałem :oops:

Swoja droga ja chodziłem na spacery na "Arene" jednak po przeprowadzce został nam lasek Marceliński a w nim psów dużo

mniej :(

Coraz bardziej pałam checia posiadania drugiej suni i wychodzi na to ,że białej z ewentualnymi znaczeniami na głowie....

W sumie zdecydowałem juz o tym czekam tylko na wynik ciąży czyli jeszcze jakieś 3 tygodnie.

1. Dziekujemy :) Teraz jej sie pysk zmienia - "meznieje" i robi sie bardziej ksztaltny, bullowaty - uszy juz nie wydaja sie o kilka rozmiarow za duze ;)

2. Kiedy sie spotkamy na Cytadeli?

3. Brawo! A zjakiej hodowli? Teraz na pewno Timar czeka na szczenieta, w Buteo sa dwa maluchy biale - piesek i suczka, ale pewnie zarezerwowane. Ja we wrzesniu bede miala pieska z Buteo (o ile sie w mocie urodzi) :) Juz sie nie moge doczekac :D Mam zdjecia kilkudniowych szczeniat z Buteo, ur. 6 XII 2003 - przeslodziutkie :angel:

Link to comment
Share on other sites

Czekam na miot właśnie po Hożej Hance.Zobaczymy co bedzie?

Ostanio potwierdzałem to telefonicznie 3 dni temu teraz pozostaje czekać :D całe 3 tygodnie minimum.......:(

No i w międzyczasie pracować intensywnie na to cudeńko:)

A co do Cytadeli pozostaje sie tylko umawiać!!!

Link to comment
Share on other sites

Wow! Tez myslalam o tym miocie, ale szczenieta beda z polaczenia dwoch bialych psow, wiec nie ma szans na kolorowego psa :( A mi sie marzy rudo-bialy :)

Dostalam info, ze USG potwierdzilo ciaze. 3 tygodnie na szczeniaki, a pozniej jeszcze 8 - 9 na przyjazd malucha do domu :)

A co z Szelma? Jak toleruje inne psy? Nie obawiasz sie zatargow?

Co do Cytadeli - generalnie spotykamy sie w niedziele, ale jakby co, to mozna sie inaczej umowic :) Daj tylko znac, kiedy by Wam pasowalo :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem rude z białym mozna znaleźć w hodowli Zig Hauer no i Błękitny Skarb.

Ja zawsze chcialem mieć pregowna suczkę.Taka juz mam więc nie zalezy mi juz tak bardzo na maści.Choć preferuje teraz własnie białe z duzym znaczeniem na głowie np. całe czarne ucho lub monokl :0.

Szelma lubi psy i nigdy nie była agresywna ale nie mozna być czegoś pewien w 100% dlatego nie zawsze zpuszczam ją ze smyczy z obcymi psami....

Zobaczymy jak to bedzie na Cytadeli ;)

O której godzinie i w którym miejscu ? nigdy tam nie byłem z psem...

Link to comment
Share on other sites

Poczekam do wrzesnia na malucha z Buteo :)

Zajrzyjcie do dzialu Spotkania, a tam Spacerek w Poznaniu.

Spotykamy sie w niedziele ok. 13.00 - 14.00 na laczce przy rzezbach Abakanowicz - psy Dogomaniakow maja niebieskie wstazki przy obrozach :) W sobote wieczorem lub w niedziele rano na forum wiekszosc pisze, czy bedzie - zalezy to glownie od warunkow atmosferycznych.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm Pochodzenie Beri jest niewiadoma :( Kupilismy ja od kolesia z Gorzowa Wlkp., ktory mial wobec niej wrogie zamiary ("jak sie nie sprzeda, to pojdzie albo do Niemiec, albo na walki - ktos chetnie wezmie ostrego psa" :evilbat: ) Choc w ksiazeczce pierwsze szczepienie ma z Radomia - pewnie to jakies "lewe" szczenie :( Probujemy teraz w jakis sposob sprawdzic, skad pochodzi i czy mozna uzyskac dla niej rodowod lub wpis do Ksiegi Wstepnej :( Na razie wszystko jest na nie, w Anglii nie maja KW dla bulli :( Pogadam jeszcze z pewnym sedzia miedzynarodowym - moze on w czyms pomoze. Moglabym zrobic badania genetyczne, ale do tego potrzebni sa rodzice Beri. Jedno co o nich wiem, to to, ze nazywali sie Hektor i Elza - choc i tak nie mam pewnosci, czy facet nie rzucil sobie tych imion ot tak :(

Byc moze dalismy zarobic handlarzowi - trudno :( Nie bylam wtedy tak uswiadomiona, jak teraz, nie wiedzielismy, ze to tak wyglada :(

Jednakze za zadne skarby swiata nie oddam Berciocha nikomu. Choc dla niektorych osob moze w tym momencie stac sie kundlem bullopodobnym, dla mnie pozostanie Moim Pierwszym Najukochanszym Bullterrierem.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie przez panie ze ZK mam Bercie bez papierow... Gdy juz wiedzielismy, ze chcemy bulla, bylismy tam kilka razy po adresy hodowcow i info o miotach. panie jednak za kazdym razem mnie "olewaly" i skutecznie do siebie zniechecily...

Klub znam, ale z tego, co sie orientuje, po ostatnich zadymach przeniesli go do Koszalina.

Poza tym w ZK bardzo niechetnie patrza na kogos z nierasowym=bez rodowodu psem.

Przyjacielem rodziny u mnie jest Andrzej Kaźmierski, wiec to z nim chce podystkutowac.

Link to comment
Share on other sites

tak tufi, zdjęcia dotarły, dziękuje bardzo

po zdjęciach widzę że Twoja sunia sie "wyrobiła" :) wczesniej miała taaakie długie uszy i wyglądało to bardzo zabawnie, teraz rzeczywiście wygląda jak bulterier i podoba mi się. może to mylne wrażenie (bo tylko na podstawie zdjęć) ale wydaje mi się że jest bardzo łagodna i inne psy traktuje z szacunkiem :P - chodzi mi o te zdjęcia na których widac ją z innymi pieskami - sądząc po uszkach "po sobie" to łagodny piesek. czy się myle?

co do rodowodu dla niej- jestem pewna na 100% że nie ma takiej szansy, niestety, gdyż jest to niezgodne z regulaminem ZK.

chyba że chodzi ci o PKPR ale czy to warto?

Link to comment
Share on other sites

Dotarly do mnie sluchy, ze dzieki wstawiennictwu kilku sedziow i osob z ZK w samym ZK pewne pieski dostaly rodowody. Jak sie ma dobre argumenty - czyt. zna sie odpowiednie osoby - to mozna wiele zdzialac, jak za komuny :(

Zobacze jeszcze, co sie da zrobic.

A zna ktos z Was moze kogos z Radomia? I najlepiej, jakby ten ktos mial bulla. Chodziloby mi o sprawdzenie weta z pieczatki w ksiazeczce Beri.

A zna ktos moze bulle o imieniu Hektor i Elza? Jedno z rodzicow musialo byc kolorowe, bo podobno byly w miocie kolorowe szczenieta.

A moze ktos w listopadzie 2002r. kupowal bulla w Gorzowie Wlkp.?

Co do Berci - dziekuje :) Tez mi sie wydaje, ze sie bardzo zmienila na lepsze :) wybullowaciala ;)

Jutro bede miala w komputerze najswiezsze jej zdjecia, wiec tez moge wyslac.

No i nareszcie zdjecia z wystawy z bullterierem miniaturowym! :D

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że jest bardzo łagodna i inne psy traktuje z szacunkiem :P - chodzi mi o te zdjęcia na których widac ją z innymi pieskami - sądząc po uszkach "po sobie" to łagodny piesek. czy się myle?

Tak, rzeczywiscie - Bercia jest bardzo lagodna... Mala Bunia w domu rzadzi :) To jest taka megaprzytulanka :D To taki maly glupiutki kochany pieseczek :) <znowu wlazla pod choinke i jest cala w igliwiu>

Link to comment
Share on other sites

no ja cały czas matisse licze na spotkanie :D dzięki:)

ciesze sie bo jakby nie było, maczałam w tej sprawie trochę palce:) :lol: powinnam być chrzestną, że zwróciłam ci oczy :fadein: w kierunku czech na tą hodowlę :)

życze wiele cierpliwości i radości z małego urwisa :lol:

jak ja wam zazdroszczę :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...