Jump to content
Dogomania

Nowy....


Tagir

Recommended Posts

Witam wszystkich gorąco!!!Jestem zapalonym buloholikiem ale dopiero teraz tu dotarłem;))) Cieszę sie ,że jak widzę nie jestem sam z moją manią :)))))

Jestem Janusz (jahu11) no i psina "Szelma" 19 mc pręguska z BS.

Z racji późnej pory i jutrzejszego szaleństwa Sylwestrowego nie przedłużam.

Życze wszystkim mnóstwa konfetti i wytrzałowego Nowego Roku !!!!!!!

:drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za powitanie !!!

Szelmina moja to psiak strasznie kochany.Jak pisalem mam ja od 1,5 roku i dopiero co ochłonołem ze szczenięcych wariacji :)

Cały czas karmiłem ją naturalnie bo miala problemy z przyswajaniem suchego i szczerze powiem że mialem juz dość tych zabiegow z przygotowywaniem pokarmu.Od 2 miesiecy dostaje Eukanube i jest wszystko O.K. jak na razie no i ja odpoczywam.....Prawie rok temu zmnienilem pracę na troche mniej platną ale za to dajaca mi dużo wolnego czasu.Mysle , że oboje na tym skorzystaliśmy :evil_lol: Niestety Szelma nie lubi długich spacerów i trzeba wiele perswazji zeby pójść do lasu choć mamy go blisko.Za to jak juz tam dotrzemy to zaraz wraca jej dobry humor:)

I jakos czas leci..... 2 miesiace psince przydarzyła sie druga w jej życiu cieczka.Znów było smiechu co nie miara jak chodziła w majtkach .My jak my ale znajomi czasem sikali w majtki.Szelma chetnie je nosila jak przystało na prawdziwa Damę tylko od czasu do czasu zaciągała je zębami bardziej na grzbiet :) Mamy to na szczescie juz za soba za to szykuje sie nam ciąza urojona........ szczęście w nieszczęsciu ze Altacet jest juz w maści i obedzie się bez wielkich mokrych kompresów.

To tyle o nas na razie.....:)

Zdjecia chetnie prześle tylko podpowiedzcie czy na wasze maile czy mozna gdzies tutaj?

pozdro

jahu11+Szelma

Link to comment
Share on other sites

Wystawiłem Szelminke jak dotad raz na Bulliadzie w Zaniemyślu była druga na 3 w młodzieży.Planowaliśmy tez Miedzynarodową w Poznaniu ale cóz na 4 dni przed wypadła cieczka.Nie chcialem kombinować z chemią i tamponami ;) więc sobie podarowałem.Teraz jeszcze nie zaplanowalem nic ale z pewnoscia pojeździmy tu i tam.Jeżeli chodzi o kontakty z innymi psami Szelma jest straszną figlarą i z kazdym psem najchetniej szalała by do upadłego;)Doszły mnie słuchy że z BS mozna miec agresywnego psa......... ja nie mam z tym problemu i dowiedziałem sie o czyms takim niedawno.Szelma nigdy nie była agresywna pomijając jeden raz kiedy to taki foxik sie na nia uparł i koniecznie chciał ją podgryźć to go pogoniła ale nawet nie kłapneła zębami :lol:

A jak tam wasze bule tez chciałbym któregoś zobaczyć -PLIS :multi:

Link to comment
Share on other sites

no to se spadajcie na te bale :P Ja z suczkami zostaje :D

Maile powysylam jutro :)

Szczesliwego Nowego Roku! Spelnienia marzen i pragnien oraz zadowolenia z przyjaciol - szczegolnie czworonoznych :D

:drinking: :B-fly: :BIG: :lilangel: :popcorn: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...