Jump to content
Dogomania

On zginie pod kołami ma niewiele czasu!! Ludzie z Bielska i okolic błagam o pomoc!!!!


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='ewunian']w schronie trzeba być osobiście, aby zobaczyć, czy na pewno nie ma tam naszego uciekniera :)
I to byłoby chyba najbezpieczniej i najpewniej. Przy okazji - jakby taka wizyta doszła do skutku - na wątku schroniska niech ktoś napisze, jakie psiaki są tam najpilniejszej pomocy ...[/QUOTE]

Ja bym poszła... tylko nie mam kiedy :-(
Na dodatek mi aparat padł... Tak to bym mogła jakieś zdjęcia porobić psiaków albo coś...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbardziej potrzebujące bidy ze schroniska wyciąga _bubu_ i podpina pod swoją fundacje :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205315-FZL-B-B-w%C4%85tek-zbiorczy-d%C5%82ug-10-ty%C5%9B.-([/url]

Tutaj są wszystkie psiaki...

Oczywiście fundacja ma długi ogromne... więc potrzebna pomoc. Jakakolwiek..... wątek długów:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212790-10tys-GIGANTYCZNEGO-D%C5%81UGU-Fundacji-Zmie%C5%84my-Los!-Pom%C3%B3%C5%BCcie!-Prosimy-o-pomoc[/url]!

Link to comment
Share on other sites

UWAGA! Informacje nowe mam, mój TZ wypatrzył naszego rozrabiakę i na 99% ma dom, biegał po ulicy i jakaś dziewczynka wyszła z domu i go zawołała "Apsik"!
On przybiegł i go zabrała... Tylko że on jej nie zapytał czy to jej pies...
Muszę się osobiście wybrać na zwiady :cool3:

Może wtedy uciekł poprostu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']HURAAAAAAAAAAAAAA:) Sprawdź to proszę:)[/QUOTE]

Muszę, tylko nawet nie wiem jak ta dziewczynka wygląda a wiecie jak to z facetami ;)
Może ich spotkam razem...
Było by super!

Co nie zmienia faktu że nieodpowiedzalne jest takie puszczanie psa!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki prośba wieeelka o podpisy pod petycją dla psiaka żyjącego i dobrze się mającego, potraktowanego SIEKIERĄ przez debila totalnego!
[URL]http://www.petycje.pl/petycja/7638/petycja_do_ssdu_w_boleslawcu_w_sprawie_surowego_ukarania_sprawcy_usilowania_zgladzenia_siekiers_psa.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No Cioteczki... Wracam sobie dzisiaj spokojnie do domu... I co widzę?
Biega sobie czarny diabeł po chodniku :angryy::angryy::angryy:
Wystraszył się czegoś bo coś pukneło stukneło i pędem na tą ulice na której był widziany przez mojego TZ...
Ehh... Znowu nawiał? Czy tak go 'wypuszczają' na 'spacer'?
Szkoda słów :shake::shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Jak nie potrafią o niego zadbać , to może lepiej go złapać i poszukać lepszego domu?[/QUOTE]

Było by super ale jak się za to zabrać? Raz jest, raz go nie ma. Jak jest to akurat jestem sama... A na nieszczęście jest taki płochliwy i boi się ludzi...
Przecież go nie będę łapać na ulicy na której mieszka bo jeszcze mnie zlinczują...
Eh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...