Jump to content
Dogomania

On zginie pod kołami ma niewiele czasu!! Ludzie z Bielska i okolic błagam o pomoc!!!!


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe']no i jak tam z kudłaczem? Jaki jest dalszy plan działań? Podobno były jakieś informacje ? :-( dajcie znać!!![/QUOTE]

Dalej nie wiemy czyj to pies... Niestety żadnych 100% informacji nie mamy
Miałyśmy dziś coś działać z łapaniem ale psina przepadła jak kamień w wodę, już wczoraj go nie było bo chciałam go znaleźć i jedzonkiem przekupić... Szukałam po całym osiedlu dziś rano tak samo... Nie ma go :shake:
Może się zapuścił gdzieś dalej... Ale nie mam pojęcia w którą strone mógł pójść :-(
Mam tylko nadzieję że nic mu się nie stało :-(

Link to comment
Share on other sites

Niestety przez cały weekend go nie było widać, w sobote pojeździliśmy o całej okolicy zauściliśmy się nawet daaalekoo w stronę Hałcnowa i w nim pojeździliśmy ale go nie było... I to o różnych porach ide za nim patrzeć, szkoda Malucha :-(
Myśle że pod sklepem by nie koczował bo strasznie się ludzi boi a jak to pod sklepem zawsze ich pełno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agam1981']Jestem z daleka ale moje psiaki były tam niedaleko w hoteliku dla zwierząt w Vetce. To blisko tego miejsca chyba ,ze zdjęć wnioskuję . Zadzwonię do Vetki i poproszę pracujących tam o pomoc gdyby pojawił się kudłacz.[/QUOTE]

Dziękuje bardzo za pomoc!!
Kudłacz dalej niewidoczny....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...