Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Bura kicia spod dps Tosia ogłoszenie Tosi https://www.olx.pl/d/oferta/tosia-pregowana-tygrysiczka-ktora-kocha-czlowieka-CID103-IDRRNCQ.html?bs=olx_pro_listing
  2. Napisałam do pani doktor o wpłacie i odpisała, że już jest na koncie. Bardzo dziękujemy Lecę potwierdzić na bazarku. 10.11.2022 - wpłata 400 zł z bazarku cegiełkowego zorganizowanego przez bakusiową
  3. Konto Murki jest podane na wątku szczebrzeskim na ostatniej lub przedostatniej stronie
  4. Przelałam do Szafirki 465 zł za hotelowanie w październiku 2022. Na koncie Czarusia jest +125 zł
  5. Mamy wpłaty dla Czarusia i serdecznie za nie dziękuję 27.10.2022 - 107 zł - wpłata od Ani R., osoby zaangażowanej we wcześniejszą historię Czarusia 03.11.2022 - 50 zł - Joanna M, stała za listopad 04.11.2022 - 20 zł - elik, stała za listopad
  6. Misiek został w tym tygodniu zaszczepiony Fotografowania nie lubi jak widać a koniecznie trzeba to robić żeby jakoś wypromować kotka.
  7. Na koncie pojawiła się wpłata 60,- od bakusiowej, stała za sierpień i wrzesień. Bardzo dziękuję
  8. 26.10.2022 do lecznicy trafiła Natka
  9. Bardzo proszę o pomoc wszystkich którzy mogą i bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc
  10. 24.10.2022 - wpłaciłam do lecznicy 100 zł od p. Danusi z FB
  11. U Niki coraz lepiej, jest bardzo nienajedzona i ciągle chce jeść oraz się przytulać, z kotkami stosunki coraz lepsze, o tak se leży
  12. Wielkie dzięki za zajęcie się Puszką do czasu przekazania do hoteliku i deklarację opłacenia jej pobytu Wciąż mam nadzieję że szybko znajdzie domek, jest taka fajna. Bianka na tych zdjęciach taka podobna do Jowitki z tym pyszczkiem Śliczna jest
  13. Tak. Na szczęście została tam tylko Tinka, której usilnie szukam czegoś. Niestety jest kotek który prawdopodobnie niedługo trafi do lecznicy bo mieszka na dworze i jest chory, może uda mu się ogarnąć jakiś tymczas choć marnie to widzę. Kotki z Suchowoli nie są wliczane do "naszego" zadłużenia, osoby zaangażowane w pomoc będą spłacać koszty ich pobytu i leczenia. Udało się pomóc już kotce (wróciła na działki) i dwóm młodym, obecnie dwa kolejne młode kocurki zostały złapane i muszą szukać domu, jeszcze będzie kotka i kocurek do kastracji. Te ostatnie też wrócą na działki.
  14. Skrzypek ma do zrobienia odrobaczenie (mieliśmy to zrobić jeszcze raz jak odżyje, zdecydowanie odżył), szczepienie. Oczywiście szuka domu.
  15. Rozliczyłam dług za Skrzypka z wpłaty dokonanej we wrześniu przez Anonimowego Darczyńcę - szczegóły w poście lecznicowym. Na chwilę obecną długu nie ma. A Skrzypek się upasł bo żre, leży i ewentualnie macha łapkami. Dostał imię zastępcze Miluś, bo już nie skrzypi, za to jest niesamowicie milutki.
  16. Rozliczenie na koniec września dług na koniec września 5797 zł w tym zaległości: brak, koty bieżące: 1080 zł Śnieżek, 2467 zł dwie Burasie, 1425 zł Tinka, 825 zł Nika wpłaty m.in. z bazarku cegiełkowego oraz własne pozwoliły spłacić zaległości i udało się tak je "zaksięgować", by były jedynie koszty bieżące - za koty które w momencie rozliczenia plus minus były w lecznicy. Spłacone zostały m.in. długi za Kofika, Skrzypka, Józię (Józia w październiku spłacona ale to już mniejsza), Burcię, Zefirka. To wszystko koty które znalazły domy stałe lub tymczasowe. SZCZEGÓŁY W POŚCIE 1 i 2 --- Obecnie w lecznicy znajduje się tylko jeden kotek i jest to Tinka, starsza koteczka z chorymi oczkami Śnieżek znalazł DS w Nowym Targu, Nika pojechała do DT w Krakowie i bardzo możliwe że zostanie tam na stałe. To były "trudne" kotki i starałam się bardzo znaleźć im domy nie mając aktualnych zdjęć, głównie poprzez spamowanie na FB, rozpisywanie się na różnych grupach, i udało się! Burasie w Krakowie Potrzebujemy koniecznie czegoś dla Tinki, koteczka siedzi w klatce i cierpi, jest zestresowana. To ogólnie miła kotka, testy ujemne, tylko te oczka. Jest starsza, 8+. Oczka to powikłanie po kk.
  17. uzupelnie dzis/jutro Dlug wciąż jest spory
  18. 15.10.2022 Złapane dwa ostatnie młode z Suchowoli ("ostatnie") i jadą do lecznicy, trochę nie wem co z nimi będzie bo obiecankowy domek się wycofał no ale zobaczymy. Została jeszcze mama, z racji urlopu pani dr jej łapanie przełożone na po powrocie z urlopu.
  19. Dziękuję Może ktoś się skusi na Czarusia. Fajny z niego psiak.
  20. Nika od razu zwiedzała, chodziła, mizia się. Ma dwa kotki do towarzystwa, trochę syczała ale mam nadzieję że szybko się polubią albo będą tolerowały
  21. Bójka po przyjeździe trochę zestresowana, chowała się ale też wyszła, zjadła. Na psa nie reaguje za bardzo. A w nocy spała z panią:
×
×
  • Create New...