Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Shaza ma dom!! Zamieszka w Warszawie z p. Anią i jej siostrą p. Kasią oraz kocurkiem Huragankiem.
  2. Moje serce rozpadło się na kawałki... Dostałam taką wiadomość : Dobry wieczór. Runo jest już za TM. Ku naszej rozpaczy okazało się, że ma raka, guz był w jamie brzusznej, splątany i zrośniety z jelitami. Nie było szans na operację. Był leczony paliatywnie. Nie było nam dane razem być długo . Każda wspólna chwila była bezcenna. Zabrałam Runa na gruntowne badania. Od tego się zaczęło, miał dobrą opiekę, robiłam wszystko aby nie odczuwał bólu. Najgorszy był dzień gdy musieliśmy podjąć decyzję o uśpieniu. Byliśmy z nim do końca. Runo....takim Cię zapamiętam....Mam nadzieję, że już poznałeś mojego Barusia i Kazanka.. Do zobaczenia piesku...
  3. OLX usunął mi ogłoszenie Shazy....nie wiem czemu.... Było wypromowane. Ktoś podpowie, gdzie napisać o wyjaśnienie?
  4. Karmel bardziej odważny. Waga nieco ponad 7 kg. Czeka na adopcję w schronisku. Obaj bracia super do ludzi.
  5. Kefir jest w wolontariackim dt. To mały 7 kg piesek. Troszkę nieśmiały pozostający w cieniu brata.
  6. Kochani, Wszystkie psiaki z tego wątku są już w swoich domkach. Z całego serca chciałyśmy z Ewą Martą podziękować osobom wspierającym nasze psiaczki finansowo, duchowo i samą obecnością na wątku. DZIĘKUJEMY!!! Nie ukrywamy, że najtrudniejszą adopcją jest adopcja Kaja. Nadal prosimy o ciepłe myśli i kciuki za niego i za rodzinę. To nie jest agresywny pies. To w ocenie specjalisty bardzo skrzywdzony mały piesek... Jeśli z jakiegoś powodu rodzina zdecyduje się oddać Kaja, wtedy opiekę nad nim przejmie Fundacja Alternatywa dla zwierząt i psiak trafi do tymczasowego domu fundacyjnego. Na tym wątku są również dwa małe kociaki, które błąkaly się po osiedlu..nieprzyjaznym kotom osiedlu... Jeśli ktoś zechce pozostać z kotkami tutaj na wątku i wspierać choćby dobrym słowem, będę niezmiernie wdzięczna.
  7. Pani Lucyna pochodzi ze Śląska, natomiast pan Robert jest z Roztocza, mieszkają na przedmieściach Biłgoraja.
  8. Kaj wczoraj pojechał do swojego domu. Proszę o mocne kciuki. Kaj to trudny zawodnik. Państwo o WSZYSTKIM wiedzą.
  9. Gracjan na Kraków Gracjan, piękny kotek czeka na dom! Kraków Stare Miasto • OLX.pl
  10. Shaza na Kraków Piękna, dwumiesięczna koteczka do adopcji. Kraków Stare Miasto • OLX.pl
  11. Mureczko, przepiękne zdjęcia!! Baaaardzo dziękuję Zrobię kotkom ogłoszenia na Kraków.
×
×
  • Create New...