Przepraszam bo ja myślałam, że elik i elig to ta sama osoba i działacie w porozumieniu. Teraz to już nie wiem....
Moja deklaracja zostaje oczywiście bo chodzi o Maksia
Jak najbardziej.... Jeśli chodzi o deklarację to może spróbujmy (oczywiście w miarę możliwości) wpłacić też za lipiec plus te jednorazowe to dałoby jakiś niewielki zapas... On młodziutki jest i może szybko znajdzie domek.
Ja uważam, że nawet wskazania lekarza nie zmienią nastawienia państwa do tej drugiej operacji - powiedzmy kosmetycznej ..........pamiętajmy z jakim okiem Maksiu chodził
Ja myślę, że gwiazdeczka potrzebuje dobrych/profesjonalnych zdjęć. Ludzie są wzrokowcami a ona jest śliczna tylko tego nie widać... Może gdzieś w okolicy można kogoś wynająć? W jakiej okolicy jest hotelik?