-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
też o tym pomyślałam :(( to z poprzednich zdjęć
-
Poproszę konto też dla Cięciunia przeleję grosik
-
Też nie jestem deklarowiczem stałym ale dorzucę swoją opinię. Psiaka trzeba zabrać jak najszybciej więc jeśli znalazł się hotelik to super. Ale... pamiętam przez co przechodziła Alaskan jak włascicielka hoteliku kazała zabierać Maksa (i raczej nie chodziło o agresję bo Maks to żaden agresor a nawet jak warknął na jakiegoś psa to powinno być to inaczej załatwione w sensie rozwiązane na miejscu bo nic strasznego się nie podziało..). Moim zdaniem trzeba Go zabrać jak najszybciej więc jak nie ma innej opcji to jak najbardziej ale z opcją szukania czegoś innego w dalszej perspektywie... może Pani Kasia jak już będzie mogła.. W każdym razie obawiam się że w tym hoteliku jak pies będzie problemowy to trzeba będzie go w trybie pilnym zabierać.. może się mylę..oby. Może tak jak ktoś już podrzucał dobrym pomysłem byłoby spisanie umowy w razie czego ile byłoby czasu na zabranie psa...