Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. co słychać u Tobisia? ostatnie wieści nie były zbyt dobre
  2. też o tym pomyślałam :(( to z poprzednich zdjęć
  3. a tatankas nie jest powiązana z TOZem Police? jakoś mi się tak kojarzy z bazarków ale może się mylę Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Policach ul. Piaskowa 5b/7, 72-010 Police tel. 794-944-165
  4. To nie może sie tak skonczyć.... Taki tytuł i dalej Twoj opis Może część osób przeczyta co sie ma skonczyc i dlaczego Taka luzna propozycja
  5. Poproszę konto też dla Cięciunia przeleję grosik
  6. Alaskan sprawdz proszę czy moja wpłata dla Fafelka też na koncie z tego co kojarzę to 30 września robiłam przelew
  7. Cudowności a chce sie zatopić paluchy w tym futerku . Uwielbiam takie kudlatki moj pierwszy psiak był bardzo do Fafelka podobny Ech i to niedźwiadkowe spojrzenie
  8. Też nie jestem deklarowiczem stałym ale dorzucę swoją opinię. Psiaka trzeba zabrać jak najszybciej więc jeśli znalazł się hotelik to super. Ale... pamiętam przez co przechodziła Alaskan jak włascicielka hoteliku kazała zabierać Maksa (i raczej nie chodziło o agresję bo Maks to żaden agresor a nawet jak warknął na jakiegoś psa to powinno być to inaczej załatwione w sensie rozwiązane na miejscu bo nic strasznego się nie podziało..). Moim zdaniem trzeba Go zabrać jak najszybciej więc jak nie ma innej opcji to jak najbardziej ale z opcją szukania czegoś innego w dalszej perspektywie... może Pani Kasia jak już będzie mogła.. W każdym razie obawiam się że w tym hoteliku jak pies będzie problemowy to trzeba będzie go w trybie pilnym zabierać.. może się mylę..oby. Może tak jak ktoś już podrzucał dobrym pomysłem byłoby spisanie umowy w razie czego ile byłoby czasu na zabranie psa...
  9. jupiiiiiii no i to jest najlepsza wiadomość dnia ... przyznam że po cichu też o tym marzyłam
  10. Grunt ze bedzie juz bezpieczny u Jagny na relacje Asi przyjdzie czas bo na pewno jest wykonczona
  11. Czyli dobrze wyszło że jednak domu z ogłoszeń nie znalazł bo mógłby być zwrot z adopcji Na zdjęciach nie wygląda na dzikuska nie chowa się po kątach patrzy na człowieka... będzie dobrze a co do hoteliku szkoda słów ... Alaskan nie miej do siebie pretensji w żadnym wypadku
  12. Chyba byl jakis psiak z dogo w tym hoteliku Tysi albo Dory cos mi sie kojarzy
×
×
  • Create New...