Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. ja także Aluś trzymam kciuki :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: atakże żeby się skończyły te wszystkie operacje pozytywnie;)
  2. a ha, ha, ha, ha nie podlinkowałam fotki:D:D:D:D [url]http://dl.wolfdog.org/g/13/132328.jpg[/url] wybacz byłam bardzo zmęczona wczoraj ;)
  3. agutka

    Bull Reaktywacja

    no ja miałam 8 długich miechów później wyluzowało , niedawno ta dziwna kontaktówka teraz tylko lekkie bbrązy dziś ją wykąpię i będzie prawie bielutka jak na wystawę:evil_lol: Ledzin ma takie problemy z tyciem jak ja .... wszystko idzie strasznie w brzuch:D
  4. podoba mi się ta obroża jest taka?? słiti:loveu::diabloti:
  5. dla mnie to wilczak a drugiego nie wytypuję niestety ...:diabloti: za słaby znaffca ze mnie a druga sprawa to umaszczenie tego ciemnego przekroczyło granice gdyż o podobnym umaszczeniu chodzi u mnie zwykły większy burek:grin:
  6. a ja mam w ogrodzie:razz: swoje własne:eviltong: a jak nie zapomnę cebulek wkopać późną jesienią to i za rok będę miała ;) a tak poważnie to fajne są te kwiatki w dodatku zawsze widziałam je tylko w kwiaciarniach
  7. Piękna sunia :loveu: wiecie co... są psy którym z ryjca bije mądrość i oddania i takim psem jest ta suczka :) Powodzenia malutka!
  8. Z racji że dziś styrana okrutnie jestem a pogoda powala na łopatencje postanowiłam do mojego mięsnego neseserka załadować 500 g mięsa i iść na obiegowy(czytaj ścieżki wokół naszych domków) spokojny spacerek z Ledosławem... i powiem szczerze że mięcho weszło jej mega w krew, szarpała co prawda i nakręcała się ale zarazem reagowała na jedno moje słowo , czasem musiałam lekko szarpnąć gdy było coś mega interesującego. Zacisk miała cały czas luźny , podbiegły dzieci pogłaskały biała była i tak wpatrzona we mnie że dopiero jak odbiegły to chciała do nich;) Przechodziłam przez płoty z jej ulubionymi burkami-zadymiarzami , bez większej szamotaniny sucz usiadła i pięknie się wpatrywała to na rękę to w oczy:loveu: aż ją utuliłam gdyż nie widziałam jej tak wyluzowanej przy wrogu:evil_lol: jest fajny yorek który szczeka chyba bo inni szczekają:grin: trochę przy nim z małą się kręciłam ale jeszcze Leda nie lubi kudłacza:mad: muszę się pochwalić takim kwiatkiem :p kwiatek zwany frezją mam ich ok 10 i każda rozkwita w innym kolorze pachną jak perfumy [IMG]http://oi61.tinypic.com/2s6awhv.jpg[/IMG] trochę kochanej padaczki:diabloti: [IMG]http://oi58.tinypic.com/b9g4r9.jpg[/IMG][IMG]http://oi61.tinypic.com/14e71ph.jpg[/IMG] [IMG]http://oi59.tinypic.com/2nls4yd.jpg[/IMG]
  9. [quote name='magdabroy']24 lata :crazyeye: Kiedy to było :hmmmm::oops:[/QUOTE] he,he nie?:diabloti:
  10. hahhha stara dupa.... a co ja mam powiedzieć??:roll: spier... wieśniaku to chyba najlepsza odpowiedź ;) co do zaprzyjaźnienia się piesków to nie mam nikogo na co dzień dla białej:shake: a spotykanie się piesków raz na miesiąc to nie jest opcja dla nas .
  11. Cześć dziewczynki :: planowaliśmy wyjazd do naszych lasów ale ma być znowu załamanie pogody i chyba sobie pomarzę :mad:
  12. agutka

    Bull Reaktywacja

    Moja jedna wetka była także zachwycona Ledą ale nie stanem skóry (była cała brązowa) a sylwetką:cool3: teraz grzyb prawie niewidoczny ale bebzon masakra...:shake::diabloti:
  13. dzień dobry :) ja również mocno trzymam kciuki za nową, lepszą pracę ;)
  14. agutka

    Bull Reaktywacja

    No to jako właściciel białasa bardzo się ciesze że Obek zdrowiutki :multi: a jak życie w Wa-wie?
  15. również Obama ;)
  16. te od gospodarza jest całkiem inne mięso ;) Ja gdzie obecnie co kilka dni "dorabiam na karmę dla futer" mam takie dojście bo ci znajomi hodują tradycyjnie swoje krówki i baranki ;) świnki chude wręcz ,bardzo malutko tłuszczyku, wołowinka bez zrostów . Szczerze to na takim mięsie za bardzo nie utyje się ;) Ostatnio znajomej uzbierałam 10 uszu wieprza (surowe) w gratisie więc i postanowiłam moim czortom podać.... ach ile to było radości :) Leda pierwszy raz bawiła się tym a nie pożerała :loveu:
  17. doberek :) Wy to macie wszystko tam na wesoło ;)
  18. o matko już do pracy??:-o ale się to wszystko u ciebie potoczyło:lol: Kocham remonty lecz niestety przez babkę muszę mieć tak jak mam bo zepsuła by wszystko doszczętnie:shake: tak więc nie narzekaj!! robicie to w końcu dla siebie :cool3:
  19. PP- ja mam na oku hodowlę mini na początku stycznia mają być szczeniaki babka już wie jakiego poszukuję ale zaczynam robić wszystko aby Ledzin się ogarnęła bo nawyki głupoty szybko wchodzą w nawyki młodego lub nowego dorosłego psa ;) Albo zaczniesz kontynuować pracę ze szkoleniowcem nad Patryczkiem albo odpuść sobie Damianka... Patryk szybko załapał jak ma się zachowywać przy szkoleniowcu tak więc jest szansa spokojnego współżycia obu piesków, w dodatku musiałabyś dobrze poznać charrrrakterek Damiana żeby znowu nie było niespodzianek. Ja bym zaczęła od spacerków i sprawdzania w domu zachowania obu psów, ja olałam nadpobudliwe zachowania Ledy na smyczy bo przecież to się wypracuje.... i mam psa aniołka:diabloti:
  20. pp- z tego co czytałam to codziennie jajko też nie jest wskazane a dajesz osobno żółtko i osobno białko? W całości jaja się nie daje bo jajo traci w całości swoje walory witaminowe. Mięso z tłuszczem (nie za wiele ) jest wskazane bo i tłuszcz ma swoje właściwości) Szczerze ja nie jestem dietetykiem nie pilnuję za bardzo swojej diety także i pies raczej niech nie liczy na jakieś tabelki czy piramidki:diabloti: Mnie wynosi około 160-200 zł miesięczne wyżywienie dlatego też szukam cały czas tańszej alternatywy bo z torbami polecę... Leda zabardzo nie wiedziała jak do arbuza się dobrać a gdy zasmakowała natychmiast zbzikowała i także zjadła mi raz ze skórami i to z ręki:D nie miałam jak jej tego zabrać bo skórka się łamała ;) to samo było ze szczurkowymi, podałam kawałeczek to nie chciały jeść... bały się ruszyć?? gdy polizały włączyła się wścieklizna:evil_lol: Aluś no to twoja suńka jakaś inna była moje tak jak piszesz w wersji pierwotnej wydalały w sam raz dla ptaszków ;)
  21. Niestety nie mają założonego wydarzenia.[/QUOTE] zrobiłabym to ale niestety nie jestem przy pieskach a info przydałoby się na bieżąco .
  22. agutka

    Bull Reaktywacja

    co tam u Was? Jakaś aktualizacja z fotkami mile widziana ;)
  23. Jajka to Sagat czasem zje Leda ma zakaz ;) twaróg także otrzymują ale rzadko
×
×
  • Create New...