Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. Myślałam że buractwo tylko w Polsce jest:shake:
  2. chciałam zamówić, proponowałam mu to ale widocznie jakiś tępy burak z niego ;) odda kasę i niech mnie cmoknie ;) mam nowego dostawce w moim obrębie , cena ta sama więc niema co narzekać ;)
  3. na fb jest to samo co Majka podała ;)
  4. nooo w końcu afera mięsna się wyjaśniła:multi: facet kazał mi podać moje dane do zwrotu kasy . Czy zawsze musi być u mnie wszystko na nerwowo? Zjebki poszły do siódemki i na sporze nie oszczędzałam słów, facet na dowód pokazał w czym pakowane są batony mięsa co mnie to rozśmieszyło gdyż w dalszym ciągu nie widziałam mojej paczki w jakim stanie była przy odbiorze. Nie wiem czy allegro interweniowało czy facet przemyślał ale kasa wraca do mnie:evil_lol:
  5. a Dexiowa pamięta o spytaniu się o odrobaczanie podwórka? ;)
  6. słyszałyście że gdzieś na południu Krakowa i Ruczaju? ktoś rozrzuca zabójcze konserwy ??:crazyeye:
  7. a oni mieli dzwonić czy może jedna i druga strona czeka na telefon?
  8. i skasowałam sobie wszystkie wasze tematy...:roll:
  9. Alicjo - no niestety to są bulki, a one tendencje do krzywizn mają:shake: Jak mi kobieta opowiadała jak jej znajomemu pies odgryzł sobie ogon z podniety że idzie na spacer to nie dowierzałam a teraz po konkretnym wgłębieniu się problemy psychiczne to już mnie nic nie zaskoczy ;)
  10. he,he domyślałam się ;) :evil_lol:
  11. łoł jaki fajny, taki nieco inny od naszych chyba co?
  12. Gratulacje :) a gdzie polecisz? na Rumie czy Osowę ?
  13. niedawno oglądałam jakiś tam program i ludzie na Alasce upolowali samca alfa . Był on bardzo wielki łapa była większa od ręki myśliwego a facet miał ponoć 190 cm ;) Nie wiem czym to jest uwarunkowane (dostępność pożywienia, geny) ale pewnie jak i w wilczakach dryblas się znajdzie ;) Bardzo wielka różnica wzrostu jest w spoczynku i na stójce :crazyeye:
  14. nie,nie zrozumiałam przesłanie i dodałam swoją opinię :D ale nie próbowałam mogłoby to szybciej odwracać jej uwagę niż darcie gęby :diabloti:
  15. Ja tylko raz w życiu widziałam wysokiego wilka ;) u nas to raczej takie małe wypierdki chodzą ;)
  16. Ja dziś rower z Ledą zaliczyłam, spacer z Sagatem , skosiłam trawę i zrobiliśmy grila na obiad a chmurzyska jakby chciały powiedzieć zaraz was zaleje :mad: i nic dalej ciepło i chmurzyście ;)
  17. ta fota jak Raszpel na niej stoi nieco lepiej do mnie przemawia ;) tylko te uszyska niech pięknie postawi i będzie git ;)
  18. Ja o OE wypytywałam kilku hodowców ttb którzy tak naprawdę mają 100% więcej wiedzy niż ja ;) Mieli dobre opinie mało tego starali uczyć się z psem kilka razy obroża kilka razy beż tak aby pozbyć się sprzętu i żeby nie było tak jak pisze kilka osób że raz obroża to na zawsze obroża ;) Tylko że te psy nie miały podłoża psychicznego a zwykłą agresję i ucieczki lub pogoń. W naszym przypadku na pewno sprawdzi się OE przy odwołaniu. Ja na temat Bartoszewskiej mam bardzo dobre zdanie, fajnie tłumaczy ale samym karmieniem za wiele nie zdziałałyśmy ;) Pozytywnie mogę ćwiczyć sobie z Sagatem bo jemu raz wystarczy pokazać i zaraz fajnie pracuje ale nie narwańca ;) Praca z klikierem w ogóle do mnie nie przemawia :eviltong: Baski- mi coś właśnie wetka mówiła o tym zylkene ....(ale też nie chcę skłamać ;) ) teraz sobie przypominam opakowanie miało kosztować ok 100 kilku złotych . W dodatku nic na uspokojenie jej nie podawałam prócz melatoniny która mijała się nieco z celem ;) Ogólnie są drogi gdzie Ledzin naprawdę wspaniale chodzi a gdy mam mięcho to już wcale zapomina o Bożym świecie i wpatrując się w oczy wdzięcznie truchta lecz i są miejsca gdzie kur...ca się załącza i amen ... Przez nią wyjazd w miejsca publiczne jest nierealny, w styczniu gdzie pojechaliśmy do Krakowa nocowaliśmy w hotelu to Ledzin była wyprowadzona zawsze w kantarze żeby nie cisnęła i nie jazgotała gdyż zapewniałam że mam potulnego małego terierka ;)
  19. a gdzie takie coś zakupić w zielarskim ? jedna laska na astowym wspomniała o korzeniu z czegoś tam indyjskiego lecz dostępne tylko na necie. PP- to nie do końca jest z tą agresją smyczową gdyż kiedyś mi psa luzem staranowała i miała zamiar podjąć walkę , wspomniałam że ogarnia się co odwoływalności gdy jest już z nami inny pies ale nie zmienia fatku że cały czas go obserwuje i próby podgryzania są namiętnie często. Gdy idzie na smyczy na równi z innym psem i wygląda to ładnie (tylko nieźle ciągnie w przód ;) )[IMG]http://imageshack.us/a/img849/5661/fih8.jpg[/IMG] Alicjo Negra jak pamiętam była pod okiem właśnie M. Bartoszewskiej ;) ona jest właśnie od bulków (fundacja i behawior ) Majoka - nie chciałabym aby Ledzin szybko się zestarzała ale jak to ma zmienić jej zachowanie... ;)
  20. no proszę Pacik ile kumpli ma i to bez kubła na ryju ;)
  21. no to najważniejsze że Waldowi smakuje ;) trzymam kciuki za twardą kupę:D:D ale może mogłaś mu ją najpierw zmieszać
  22. Sorki dziewczyny, jestem bardzo nerwowa ostatnio i czasem przełoży mi się na pazgrolenie bez sensu :diabloti: Chodzi mi o Ledę luzem bez smyczy. Tak jak pisałam skupia się na mnie idealnie, słucha się , grzecznie spaceruje , olewa nagle wyskakujących ludzi na drogach leśnych... zakładam że jej "musk " ma to czego chce czyli drugiego psa obok i mimo pobudzenia i gotowości do kąsania kumpla jest zrelaksowana na inne czynniki... Lecz gdy sama spaceruję z nią czy dodatkowo z Sagatem jest w stanie podbiec do ludzi a psy skasować:mad: jest włączony tryb polowania na wszystko i ekstaza na maxa. A pytanie : Czym to jest spowodowane? taka olewka przy obecności drugiego obcego psa? Baski- Ledzin nie była agresywna do psów a jedynie nie okrzesana.... do dnia gdy na zlocie ttb wpadła w szczęki asta, potem zaczynało się tylko gorzej ale to jest pod kątem agresji lękowej bo na sam widok skomle,jęczy , warku nie usłyszysz ;) Nawyki hmmm nie wiem czy ona cokolwiek miała wpojone :shake: na pierwszym schroniskowym spacerze pierwsze co pytałam czy głucha nie jest bo szła swoim torem i na nic kompletnie nie reagowała. Mi wet stanowczo odmówiła przyjmowania jakich kolwiek uspokajaczy gdyż Leda jest w 100 % zrównoważonym psem w domu, gabinecie wet, aucie itp . Lecz nie mogę przebić wetki tym że pies wychodząc na spacer przeżywa ogromny stres a taki wyciszać mógłby spowodować lepszy kontakt i większą olewkę na otaczający świat ;) Melatonina jest zalecana dla psów które mają problem ze spaniem, odprężaniem się podczas wypoczynku i znowu nam lek źle dobrano bo Ledzin bardzo szybko się w domu wycisza i śpi całe dnie tak głęboko że czasem nie słyszy jak do niej mówię ;) Afera mięsa jest cały czas na sprze -allegro. Teraz facet wysłał mi foty nieuszkodzonego kartonu i twierdzi że paczka była cała:roll: Napisałam reklamację do siódemki i na razie czekam. Ale coś mi śmierdzi że z nim nie wygram:shake:
  23. niech ktoś z domowników się za niego weźmie bo na naszych pogotowiach to cały dzień stracisz...:roll:
  24. wiesz jakbym się zaparła to schudłabym szybko ;) z tym że ja odchudzam się w prosty niezdrowy sposób... przestaję jeść:mad: teraz się pewnie zapuściłam bo nie pracuję mam stały dostęp do lodówy i mniej ruchu:evil_lol:
×
×
  • Create New...