Cześć Diamencik, Madzia :cool3:
Zuzaw - wesoło to jest , wiadomo jak nie dzieciak to pies a gdy wszyscy już grzecznie śpią dokazują szczurki w klatce:D
Leda jak to pies ras bojowych ma swój uparty charakterek który nam nieco problemu sprawia na spacerach a tak to chodząca miłość i radość ;) Sagat to zgryźliwy starszy pan pkazujący swoje uczucia kiedy sobie to on zażyczy :evil_lol: