-
Posts
2770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agutka
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
miłej pracy i zdaj relację ;) -
dziewczyny nie lepiej zakupić czy wypożyczyć maszynę i samemu szyć?? Ja kupuję jakąś względnie fajną pościel w lumpie wypycham wypełniaczem i posłanie warte 100 zł w sklepie mam najwyżej za 10 zł ;) gdzieś wrzucałam mój jeden z materacyków u kogoś w temacie , jak na moje zdolności to i tak wygląda jak sklepowy:razz: co do strzelania z kulek to sąsiada dzieciak w Sagata strzał do dnia kiedy za szmaty złapałam i kazałam mu do mojego ogrodu wejść :diabloti:(Sagat z niezłą pianą w gębie). Afera u sąsiada obowiązkowo i spokój do dziś, teraz tylko pusty pistolet gówniarz ma ;) Ale wilk niestety nienawidzi dzieci przez właśnie drażnienie zza płota:shake:
-
Baski- kantary, sraly ... mam wszystko w szafie bo nie używam ;) nie będę znowu kasy wywalać na szelki a nie powiem miałam je na myśli kiedyś ;) ona musi nauczyć się reagować na korekty.... jakiekolwiek ;) Potem mogę myśleć o pomocniczym sprzęcie ;) Co do kleiku to najlepsze mają stawy cielęce i jagnięce , raz dostałam świeżo ubitego baranka gdy rozkroiłam nóżkę to aż klej się rozlał. Teraz muszę wyłudzić od znajomych nóżki cielęce , nie jest to nigdzie sprzedawane a dla psa to przecież źródło wspomagaczy ;) PP- mi nie chodziło o te wędzono -lazurowane a właśnie o ten cały dym ;)
-
wzorek we wszy... ach Profesorka nie przesadzaj;):D
-
oj faktycznie Aluś macie przekichane z tymi nogami:-(
- 78403 replies
-
Baski jak choinka bo gdy ciągnie przy psach na obroży to tchawica ją zaczyna przyduszać, przeskakuję wtedy na szelki ;) uwierz mdlejący pies nie jest fajnym widokiem ;) Ala nie wiem jak z głowami ale stópki są ... powiedziałabym zdrowe ;) PP- a ponoć wędzone to nie zdrowe ;)
-
he,he Sagat mucha :diabloti:
-
moje białe dziecię siada w wannie uszy kuli a ja szoruje wszystko do grzyb kiedyś obejmował ;) Ty masz plus taki że twój kudłacz i mój Sagat zawsze będą "wizualnie" czyste zaś Leda i ogród to kwestia dnia:diabloti: lLedzin miała mieć zabieg czyszczenia kamienia (miała okrutny kamień że nie widziałaś zębów a parch jednolity) nie zgodziłam się bo 3 usypiacze pod rząd miała... Zakupiłam dłutełko dentystyczne i sama co kilka dni ściągałam, cena ok 20 zł a zębuszki bielutkie ;)
-
Sagat na uboczu siedzi i się lampi ale Leda to najlepiej na kolana by siadła mrucząc i lejąc jak z kranu śliną.... ogólnie ja nie karmię ale babka i tż chętnie:roll: zapomniałam o tej focie w telefonie ;) Sagat przybiera postać muchy:diabloti: [IMG]http://oi62.tinypic.com/2i0zpg0.jpg[/IMG]
-
toć to sobie wykasowałam wczoraj zapisane tematy:grin:
-
muszę sobie zasubstrykować wasz temat:diabloti:
-
a jabłko, kalarepa i groszek zielony do zawsze mam w zestawie ;) No powiedz mi jak mam jeść w spoczynku jak cztery psie oki się lampią z prawej a z lewej cztery oki szczurzyn:diabloti: zaczynam się czuć podczas jedzenia jak jakiś intruz-samolub ;)
-
ha,ha skąd ja to znam ;) ja się pocę nad zbilansowanym jedzonkiem a tż wrzuci jakieś ogryzki po kanapkach , końcówki od pizzy i jeszcze mnie opieprzy że to nie kurczak:diabloti:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='pani profesor']można również przemodelować pysk :diabloti:[/quote] :d:d:d:d:d:d -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie zapeszajmy ;) czekajmy do jutra na rozwój sytuacji ;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
my wszyscy się uwzieliśmy na mierzenie obwodu ale wszystkie i tak mają inne konstrukcje pysków:D najważniejsze aby pies miał otwartą japkę i nie dotykało nosa resztę z fizjo można dociąć albo dogiąć ;) -
no wiesz... schabiki, szyneczki to już dobrze by miał ;) :diabloti: Kości także daję i wszystkie żyją ;)
-
O Dexie nie będę pisała nic, bo on zawsze och i ach.[/QUOTE] no,no żeby nam pańcia i Dexio nie obrośli w piórka :diabloti:
-
Magda mnie oświeciła na temat wieprzowiny ;) wścieklizna jest tylko w podrobach ;) dla potwierdzenia na astowym dostałam takie samo potwierdzenie ;) w czym jest gorsze według ciebie takie mięso? Jedyny minus że tłuste ale masz też chude kawałki np z młodego świniaczka tłuszczu wiele nie uzbierasz ;) w dodatku czasem taniej wyrwiesz jakiegoś ochłapa niż wołowe :)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nie, przy focie napisałam że długość ma 9 cm , obwód ryjca 26-27 cm ;) czyli wymiary zbliżone do Waldka , a kagan wygląda mniej więcej jak przedstawiony , Sagatowi jest nieco przyduży bo jest węższy pyszczek ale na ziew jest idealny ;) Jedyny minus to taki że "wrzyna" się Ledzi pod gardło -
korusy mam za złotówkę w porywach do 1,5 ;) ale zaś wołowe skrawki ciężko dostępne a u mnie po 12 zł ... mielone wieprzowo wołowe mam za 10 więc obecnie Ledzin na tym jedzie bo pora lęgowa jagniątek jest marna latem... żałuję bardzo że indyk uczula moją gwiazdę :/
-
Fajnie :) Mamnadzieję że to jakoś mega drogie nie będzie bo słone wydatki mnie czekają w tym miesiącu:roll:
-
no,no towarzystwo elitarne ;) :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ob5cvKvOAB4/U7KiGQDZtKI/AAAAAAAAEHM/KXWPvwfcbYY/w532-h709-no/13.JPG[/url] a będziesz pamiętać o tych robalach czy mam się dopominać ?:eviltong:
-
Z Aspolu czasem odkupuję od koleżanki żołądki a tak poza tym ceny aspolowe to ja mam w swoim mięsnym a nawet taniej bo baranka mam za 7 ;) Teraz mam dwa futra na barfie i trochę mnie to drogo wychodzi mimo że Sagat często ma kurczaka . Jednak 3,5 za kilo swędzi w oko ;)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
ha,ha Dexowa żeś pieskowi sprawiła kubeł ;) moja ma ryja jak Wald?? :crazyeye: kufę jeżeli od dobrego odcinka mierzyłam (nie jest łatwo wyczuć:diabloti: ) ma dłudości 9 cm [IMG]http://oi57.tinypic.com/1zqpqps.jpg[/IMG] dodam że to kagan uniwersalny