-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Halciu, bardzo dziękuję za Twój ostatni post. Emocje emocjami... Swoją sunię wzięłam do domu z Przytuliska w Łomiankach. Poprzednią też. Jestem pewna, że dobre Kobiety z Fundacji Canis ani z Przytuliska nigdy nie dałyby mi psa do DT. I tak daleko od Nich. One mają ostre wymagania. Niektórzy mówią, że za ostre.Ale opowiadały nam o różnych smutnych pomyłkach. To kameralne przytulisko i psy są tam kochane. Nie były u nas na kontroli, bo to była specyficzna sytuacja. Jedna z Nich ma kontakt z moją siostrą. Dzwoniły kilka razy. Zresztą i tak się spotykamy, bo przyjeżdżają z chorutkami do lecznicy na moim podwórku... Są spokojne. Gdy brałam sunię w jeszcze dawniejszych czasach ze Schroniska w Celestynowie, to Pani Kierownik miała oczy pełne łez. Pamiętam to do dziś, choc minęło ze dwadzieścia pięc lat od tego dnia. A pierwsza, najpierwsza sunia była z Palucha. Teraz już komplet.;) Trzeba też zrozumiec ludzi, którzy są przy Balbince, od kiedy sunia była szczeniakiem... Boją się o nią. Ale Balbinki mi żal. Tego staruszka, co stoi na jednym ze zdjęc obok niej, też. To samo smutne spojrzenie. Ech...
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
Elisabeta replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Wszystkim z wątku Meggi życzę wszystkiego dobrego w 2014 roku.:iloveyou: AlfaLS, ja często zaglądam do Meggi. :) Znam cały przepiękny wątek. Od początku, jeszcze z Abrunią. Widzę, że Megunia ma się dobrze. Finansowo też. ;) Pod koniec roku pisałaś o bazarku dla Rockiego, Meggi i Tiny. Właśnie o Tinkę mi chodzi... Znalazłam ją na stronie tyskiego schroniska... Więc nadal tam jest... Szczupła czarnulka z miodowymi oczami, tak? Jest szansa na wyciągnięcie jej ze schronu? Osiem lat... Straszne. A może sunia ma już gdzieś swój wątek? -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rokuś, nie ma mnie na razie na liście stałych deklaracji, ale zaraz będę...;) Magda, dziś rano wpłaciłam na poczcie moją pierwszą deklarację. Za miesiące od stycznia do czerwca 2014 po 20 zł. Czyli 120 zł. Za 2-3 dni pieniądze dotrą do Rockiego. :loveu: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja się nie powinnam mądrzyć... Gdzie mi do Was, Kochane...:oops: Ale może mam świeże spojrzenie podczytywacza wątków.;) Banerek wyszedł prosty i bardzo czytelny, juli88. To zaleta. Pomóżpomagać, Twój tekst bierze za serce. Jest super. Z tytułów Ty$ki najbardziej zgrabny jest nr 1, ze "złotym serduszkiem." :smile: Zebrać kwotę na hotelik to pewnie zbierzemy. Tylko, żeby się potem część nie wykruszyła... Zwłaszcza, jeśli Sonieczka się trochę tam zasiedzi... Jak wiele, często tych naprawdę cudownych piesków. Czasem trudno zrozumieć, dlaczego tak długo ich nikt nie wypatrzy... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Uff... Aniu, jak dobrze. Koksik, wracaj do zdrówka. Wszystkiego dobrego dla Was Wszystkich w 2014 roku.:iloveyou: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rocky, nie wiem, jak znosisz sylwestrowe fajerwerki i czy tam, gdzie jesteś bardzo strzelają... Jakoś to przeżyj. ;) Życzę Tobie, Twoim Ludziom i Twoim psim kumplom wszystkiego dobrego w 2014 roku. Własnego Domu, Rokuś! :iloveyou: -
Sabina, dzięki za odpowiedź. Wszystko jasne. Widzę, że to ja jestem wśród tych, co zniknęli z listy Deklarowiczów... :oops: Gdy pisałam, że na razie nie potrafię przenieśc deklaracji, to dlatego, że miałam nadzieję, że z Balbinką się jeszcze uda. Jednak nie... Będę w pobliżu i może się jeszcze spotkamy u innej Twojej suni. :) Znikam. Ale w końcu każdy post podnosi wątek.;)
-
Sabina, to jeszcze ja... Weszłam w Twój profil i widzę, jak pomagasz psom. Kochana jesteś. Przepraszam za namolnośc w ostatnim dniu roku. Niech usprawiedliwieniem będzie mój "dorobek" w ilości postów na Dogo. Już to pisałaś i nawet pogrubioną czcionką... Ale napisz jeszcze raz. Może tylko ja mam taki problem... Czy lista Deklarowiczów na hotelik dla Balbinki jest już nieaktualna? Ludzie cały czas tu przychodzą. Pewnie z nadzieją... Mamy przenosic swoje deklaracje na inne bidy? Tyle ich. Z każdego kąta na nas patrzą. To oczywiście nie oznacza, że nie będziesz próbowała pomóc Balbince w znalezieniu Domu (ogłoszenia). My też będziemy zaglądac... Chodzi konkretnie o deklaracje. I tak już dwie zostały przeniesione. I treśc banerków jest nieaktualna. Napisz jeszcze raz, proszę. Wszystkim życzę wszystkiego dobrego w 2014 roku.
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Aniu, bardzo Wam współczuję... Biedny Koks. Oby bolec przestało i oby weci pomogli. Trzymajcie się. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Od kilku dni czytam wątek Soni. Sunia jest piękna i kochana! :loveu: I chyba ma rzeczywiście pecha... Widzę, że coś się na wątku ruszyło. Rozumiem, że zbieracie stałe deklaracje na hotelik? Dora, masz w podpisie dwa banerki i obydwa "not found'... Może zrób banerek Sońce, żeby ją wszędzie pokazywac. ;) Zostanę z Wami. :smile: -
AISHA - mała, słodka 7 letnia sunia MA DOM! :)
Elisabeta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Poznałam Aishę dzięki wątkowi Balbinki... Zaglądam do słodkiej suni codziennie i też o niej myślę... :-( -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jak tam po Świętach, Misiu i Reksiu? :loveu: Prezenty od Św. Mikołaja dostaliście? ;) -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rocky, będziesz miał dobre wejście w następny rok.:multi: Może 2014 rok przyniesie Ci własny, ciepły Dom... Życzę Ci tego i będę z Tobą, Kochany. :iloveyou: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
:tree1:[SIZE=4][B][/B][/SIZE][SIZE=4][B][I][COLOR=#0000ff]Wszystkim Wam życzę dobrych Świąt Bożego Narodzenia. [/COLOR][/I][/B][/SIZE][B][I][SIZE=4][/SIZE][/I][/B]:tree1: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:tree1:[B][I][COLOR=#b22222][SIZE=4] Wszystkim życzę dobrych Świąt Bożego Narodzenia wśród Najmilszych. [/SIZE][/COLOR][/I][/B]:tree1: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
:calus: Spokojnej pracy, Magda. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Poczytałam dziś wątek Balbinki i Tosi... Tak, Magda, najważniejsze, że na koniec sunie były kochane i przytulane. Wami się zachwycam, które tyle lat ratujecie i pomagacie... :iloveyou: A Wasz smutek i pamięc po odejściu każdego psa dużo o Was mówi... Wszystkie uratowane psy, które są za Tęczowym Mostem, kiedyś po Was wyjdą. I wstawią się za Wami. :-) Może się przydac...;););)