Dziewczyny bardzo Wam serdecznie dziękuję .
Wyciągając Julcię ze schronu kierowałam się porywem serca a dopiero później do głosu doszedł rozum i pytanie " za co ją utrzymam " ?
Jest to mój 3-ci psiak w hotelu i dzięki dogomaniakom jakoś udaje się to ciągnąć.
Po Świętach biorę się za bazarki i mam nadzieję ,że wpadnie trochę grosza.
Mam wpłaty od werenn i bela51 . Dziękuję :)